Anděl z temnoty

Z Knihovna Land of Ice
Verze z 14. 6. 2014, 20:50; Kouji (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Je to legendární jednotka, která velí Rah' Cosmo Pravusově armádě. Ve vesmíru Diabolus, odkud pochází démoni, neexistuje žádná jiná nebo i vzdáleně podobná bytost. Ovšem v našem vesmíru ano. To je také důvod, proč jeden z nejmocnějších generálů démonů a křižák temnoty přichází na Land of Ice. Hledat další jejího druhu.

Je oblečená do zlaté zbroje, která je pomoci velice silné magie odlehčená. Vnitřek zbroje je vyztužen nejsilnějším kovem ve vesmíru Diabolus, černou ocelí. V ruce má kouzelnickou hůl, která je bílá a na špici má modrý, jasně zářící kámen. Z kamene se line slabý a velice jemný namodralý kouř, který při pohybu holí jakoby zanechával namodralou stopu. Hůl je pokrytá runami, které svítí tmavě modrou barvou. Intenzita záře kopíruje tlukot srdce nositelky. Jako ostatní andělé i ona má bílé zářící křídla, která se objevují, pokud si to přeje. Vždy létá nad armádami Rah' Cosmo Pravuse a dodává jim odvahu. Jen málo tvorů se sní setkalo osobně. Podle legend nemluví, ale její myšlenky vyslovuje slova za ní. Má temně zářící oči, což je odlišné od andělů v našem vesmíru. I když je pravda, že o mnoho nevíme, jsou přeci jen ještě vzácnější než draci. Kvůli těmto očím získala své přízvisko. Má sněhobílou pleť, která jen podtrhuje temnou moc očí Anděla z temnoty. Moc lidí jí bez její zlaté helmice nevidělo, ale prý má stříbrné vlasy.

Zůstává však naprostou záhadou, jak se dostala do vesmíru Diabolus, a také jak mohla získat své schopnosti. Ovládá totiž prastarou magii, což je nepředstavitelná síla, srovnatelná s mocí bohů. Není moc známo, které kouzla z této magie vlastně zná. Ono popravdě se ani neví, jaké existují. Nikdy by se o této magii nezačalo diskutovat, nebýt velkého věštce Válečníků prázdnoty Oena, který dlouhou dobu velel armádám Tartaruse, které občas pomohou kmenům, které obléhají démoni. Zhruba v polovině pátého věku nového letopočtu přebral velení vrchní kněz Drahmukul Servan, který byl kdysi jako vyslanec Tartaruse v Impériu Orla. Po jeho pádu se však ztratil neznámo kam. Ale vraťme se zpět k Oenovi. Byl to právě on, kdo ve svých vizích zahlédl Anděla z temnoty. Poznal v ní velikou moc, která mu byla povědomá. Přeci jen zdědil vědomosti předchozích věštců válečníků prázdnoty a ty sahají až do dob příchodu Tartaruse a jeho ovládnutí lidí. Po několik dnů pátral ve své paměti, aby zjistil, co je ta síla zač. V jeho mysli se v šestý den meditace objevil záblesk s postavou Protonose. Jeden z jeho předchůdců s ním mluvil o záležitostech týkajících se Tartarusovy moci nad lidmi. Tehdy uzřel auru moci, která symbolizovala, že ten, kohož obklopuje, ovládá prastarou magii. Je to moc, která stvořila Údolí stínů. Oen se zděsil. Ona kolem sebe nemá tuto auru, ale cítil její přítomnost uvnitř jejího srdce. Možná ovládá zlomek prastaré magie. Na Land of Ice dorazila veliká síla

Související články

Souboj dvou tajemných dívek