Rah' Ghor Pravus

Z Knihovna Land of Ice
Přejít na: navigace, hledání

Byla jen otázka času, kdy někdo z Křižáků temnoty dorazí na Land of Ice. Uběhlo více jak šest set let od začátku invaze démonů, než přišel jeden z nich. Dobře si zapamatujte jeho jméno, protože vás bude strašit ve vašich snech. Rah' Ghor Pravus moc dobře ví, co na bohy platí. Na rozdíl od ostatních démonů nepodceňuje bohy, stejně jako kteréhokoliv svého předchozího protivníka. Odhadujeme, že je mu více jak sedm tisíc let. Podle zpráv guildy zlodějů Černého jestřába strávil na bojištích více jak šest a půl tisíce let. Je nesmírně zkušený a nebezpečný. Jeho strategie se vymyká logice smrtelníků, což má společného s ostatními Křižáky temnoty. Jsou známé případy, kdy bojoval proti obrovské přesile a nechal se porazit. Pak útočil pravidelně každých šest dní. Přicházel o obrovské množství válečníků. Po necelých třech měsících jeho nepřátelé ztráceli naději. Neustále útoky zabíjely jejich blízké. Bylo to nekonečné. Každých šest dní, přesně v šest hodin a šest minut. Útoky přicházely pravidelně a ničily ducha i těch nejstatečnějších válečníků. Nakonec se obrana vzdala. Město padlo, pak další a další. Ti co zradili a přidali se na jeho stranu byli obětování při dalších útocích. Nakonec vyhrál a dobyl pro démony další svět.

Černý jestřáb nám dal poměrně přesný obraz jeho armády, avšak jednotlivé jednotky jsou příliš podivné, neznámé, abychom byli schopni je účinně popsat. V čele armády je jeho vlastní bratr Rah' Atrog, řečený Vyvolávač. Tento démon přinesl na Land of Ice magii ohně 4. Její využití není moc přesné. Podle všeho však otevírá ohnivý průchod do skrýše obrovské ohnivé bytosti, kterou nazýváme Ohnivý přízrak. Dalšími jednotkami jsou perfektně vycvičení démoni. Žádní lidé.

Rah' Ghor Pravus přišel na Land of Ice v třetím věku nového letopočtu, kde učí ostatní démony strategii a sám zaujímá post dobyvatel.

Související články