| Knihovna | Nejčastější otázky |

Knihovna

Šestý věk nového letopočtu


V šestém věku využívá Dhar sílu Nebeského Krystalu. Staví velice nákladné chrámy s jejiž pomocí lze přivolat Kamenného krakena. Mnoho velitelů klanu propadá touze vlastnit takovéto monstrum a přidává se na stranu boha kamenne Dhara.

Bohové nechávají své šaman, kouzelníky či alchymisty vytvořit magické předměty, které budou hlavně posilovat jejich vlastní jednotky.

Dreadd zajme mocného Dralgarova druida. S pomocí temného umění nekromacie jej zabije a znovu vzkřísí. Podaří se mu přitom udržet jeho znalosti a schopnosti. Tento druid přijde na způsob jak vzkřísit mrtvou elitní jednotku Dreaddův vyvolený. Než se však vrhne na tvorbu nemrtvého wurma, je zneškodněn jedním z Gobliních exterminátorů. Později se však ukáže, že za vším je Černý jestřáb. Dreadd mu vyhlašuje válku. Od této chvíle jsou mocní šlechtici na straně Dreadda cíleně likvidováni. Moc boha smrti nad důležitými městy je oslabena. Toho využívá Vulkán a Æther. Oba zabírají rebelujícíc města. Posilují tak své postavení mezi bohy.

Objevují se nová neproskoumaná místa k plenění Prokletá země, Temný les a Otrokářska kolonie. Velitelové klanů se vrhnou na tyto nová místa.

Tento věk končí zlikvidováním všech pevností, avšak tentokrát se Démoni připravili a mají záložní osmou pevnost.

Přichází další Aethrova bouře. Tentokrát však dojde k nepředvídatelné události a na Land of Ice se úplně náhodou dostává nová bohyně Crinis, která určitě zamíchá kartamy sedmého věku.