| Knihovna | Nejčastější otázky |

Dhar


Mocný bůh země. Ve svém světě byl nejmocnějším ze všech bohů. Jeho armády z kamene byly neporazitelné. Kdo se mu postavil byl zničen ještě dřív než se vůbec zmohl na odpor.

Dhar pochází se světa Tecra, kterému se také říkalo svět létajících ostrovů. Obrovská magie nadnášela kusy skal v nekonečných výškách. Na těchto skalách žili celé národy.

Jednoho dne se rozhodl Dhar že všechny tyto létající skály spojí v jednu velkou pevninu. Postavil obrovské létající lodě, které poháněla magická ruda zvaná Modrá duše. Tato ruda se těžila na jediném z létajících kamenů. Avšak nevěděl že na jednom z dalekých kamenů měla základnu Rada Mocných. Dhar na tuto základnu zaútočil. Město, které dodávalo bohům desetitisíce lidí na stavbu portálu bylo zničeno. O několik let poté byl s armádou vyslán na Tecru Vulkán. S pověřením Rady mocných měl prozkoumat co se stalo se základnou. Po zjištění, že jí zničil Dhar, požádal Vulkán Radu mocných, aby směl tento svět dobýt a Dhara zabít. Rada Mocných souhlasila. Do světa Tecra přišla mohutná armáda a pod vedením Vulkána dobyla takřka celý svět. Z výjimkou skály kde byla ruda Modrá duše. Dhar jí ve snaze otočit vývoj války odpálil všechnu naráz. Došlo k obrovskému výbuchu. Svět Tecra se začal hroutit sám do sebe. Mohutná energie, která se uvolnila z Modré duše otevřela portál do světa Nikoho. Létající skály, které byly ještě svobodné se přemístili na tento svět. Dhar utekl neznámo kam.

Vlekli se staletí a Rada Mocných po Dharovi pátrala. Našla jej roku 201 nového letopočtu, známého jako konec prvního věku. Dhar byl zajat a uvrhnut na Land of Ice. Po zjištění, že je zde uvězněn i jeho protivník, který jej porazil se přidal k bohům dobra a rozhodl se Vulkána porazit.


Dhar si zakládá na ekonomické síle. Proto pokud chceš mít jeho budovy budeš potřebovat co nejvíce vesnic, osad a měst.

Pořadí Budova Jednotka Bonus pro předchozí Cena vylepšení Efekt
2 Neklidná bažina Oživlé bahno X

3 Skála Kamenný Golem Rekrut Oživlého bahna + odehrano_tahu/250 10 x Změní Skálu na Mramorový Důl
3 Mramorový důl Mramorový Golem Rekrut Oživlého bahna + odehrano_tahu/250 50 x Změní Mramorový Důl na Onyxový důl
3 Onyxový důl Onyxový Golem Rekrut Oživlého bahna + odehrano_tahu/250 100 x Změní Onyxový Důl na Topázový důl
3 Topázový důl Topázový Golem Rekrut Oživlého bahna + odehrano_tahu/250

4 Kamenného údolí Kamenožrout Rekrut Kammených Golemů + odehrano_tahu/1000
Rekrut Mramorových Golemů + odehrano_tahu/900
Rekrut Mramorových Golemů + odehrano_tahu/800
Rekrut Mramorových Golemů + odehrano_tahu/700


5 Palác země Mág země Zlevňuje kamenožrouty o 2 vybavení