| Knihovna | Nejčastější otázky |

Dreadd


Jeden z nějvětších nekromantů, který dokázal oklamat smrt a vrátit se zpět do svého těla. Přinesl si nadlidské schopnosti, které chtěl využít na ovládnutí světa ve kterém žil. Rada Mocných jej však zajala a uvěznila na Land of Ice

Nikde už není řečeno proč Rada Mocných Dreadda uvěznila. Radě bylo ukradené že likviduje svět ve kterém je. Pravý důvod je někde jinde. Dreaddovím nemrtvím vojskům se podařilo zajmout a uvěznit draka. Po padesáti letech se dozvěděli, že Dreadd pracuje na přetváření draka na obrovskou nemrtvou bestii. Co ale bylo nejhorší. Dreadd začal shromaždovat ve svém světě Adamantium. Prakticky nezničitelný kov. Rada Mocných byla zhrozena. Draci jsou už tak dost silní. Tento skorobůh, jak lidi přeměněné na bohy nazýval představený Rady mocných, chtěl přidat drakovy nejen regeneraci ale i nahradit jeho kostru adamantiem! Vytvořený kolos by pak snadno narušil rovnováhu mezi silami. Rada Mocných by povolala Vulkána, největšího taktika a stratéga jaký kdy kráčel ve všech známých světech, ale ten byl se svatými armádami na tažení proti Etherským Drakům. Rada ale našla řešení. Daleko na jednom z opuštěných světů žil bůh Pexa. Byl bohem čistoty a léčení. Svět kde žil se nazýval Nebe. Nebylo tam válek ani nenávisti. Bůh čistoty přijal tento úkol. Vedl armádu posvátných bojovníků proti Dreaddovím silám.

Po mnoha letech byl Dreadd poražen. Adamantium zabaveno, drak zničen a bůh nemrtvých poslán na věčnost na Land of Ice.V průběhu Třetího věku nového letopočtu, se Dhades zmocňuje temných rituálů Tel' Thullgeona.

Armádu Dreadda můžeš postavit na Nemrtvích anebo jednotkách posílených rituály Tel' Thullgeona. Nedají se ale navzájem kombinovat.
Roku 112 šestého věku nového letopočtu Dreadd souhlasil s možností propojení obou větví.


Bohu smrti se líbí předzvěst. Je jí doslova fascinován. Pokud však nebudeš mít dostatek lidí ztěží se mu zalíbíš.


Budova Jednotka Bonus pro předchozí
Otevřené pohřebiště Zombie X
Hrobka Lich Dodává 1 - 10 vybavení do Otevřeného pohřebiště
Město stínů Stín Dodává 1 - 30 vybavení do Otevřeného pohřebiště
Město přízraků Temný přízrak X


Budova Jednotka Bonus pro předchozí
Dreaddova Sekta Dreadduv přisluhovač X
Prokletý Chrám Prokletý kněz Dvojnásobí maximální rekrut Dreaddových přisluhovačů
Prokletý Hrad Černý rytíř Rekrut Dreaddových přisluhovačů se zvedá s počtem měst
Prokletá věznice Soulkeeper Prokletý hrad produkuje Temné Rytíře

Hromdaný bonus za věrnost: Po postavení Města přízraků nebo Prokleté věznice ti Lord Dreadd pošle jednoho ze svých elitních válečníků, Dreaddova Vyvoleného
Hromdaný bonus za věrnost: Je možné zaútočit na posvátný chrm a postavit Nekropolis místo domobrany