Herní světy

Nejlepší hráči
Kreditní účet


Registrace
Novinky
Fórum
O Land of Ice
Manuál
Knihovna
Kontakt


Odkazy
On-game - svìt online her
Počítadlo
Nepotřebujeme


O Land of Ice


Land of Ice je online tahová strategická hra (označovaná také webovka). Mùžete jí hrát jen pomocí Vašeho prohlížeče. Nemusíte nic stahovat ani instalovat.
V této hře ovládáte svùj kmen. Stavíte budovy, mnoha bohù a rekrutujete z nich mocné bytosti, které Vám pomohou proti démonùm, kteří chtějí Land of Ice ovládnout. Čím déle budete hru hrát tím více možností se Vám postupně odkryje.
Ke hře by jste si měli prostudovat manuál, pokud ale máte z webovkami zkušenosti neměl by pro Vás Land of Ice být žádný problém. Hra je konstruovaná, aby se společně rozvíjela s hráčem, takže nebudete zavalení desítkami odkazù a nestane se, že nebudete vědět na co dřív kliknout.

Pokud by jste se přeci jen zasekli, není nic jednoduššího než se zeptat kohokoliv na chatu, anebo na oficiálním fóru, kde také mùžete psát náměty a nápady na pokračování. Hra se stále rozvíjí. Do měsíce se snažím dát alespoň dva nové updaty, které hru rozšíří.© 2006 - 2008 Drago - drago@landofice.com, 2014 - 2024 Nezmar - nezmar@landofice.com