| Knihovna | Nejčastější otázky |

Válečníci Prázdnoty


Jejich hlavní základna je někdo mimo Hlavní kontinent. Podle několika zvěstí je 3 měsíce plavby na sever. Musí to být velký ostrov, protože dokáže zásobovat velkou armádu, která nenápadně narušuje rovnováhu sil. Kdo ale vlastně jsou vojáci v bílých zbrojích se zvláštním symbolem na hrudi? Ani špehové Černého Jestřába nedokázali nic zjistit. Jejich vojáci jsou perfektně vycvičeni, navíc klasické metody jako je třeba opít protivníka zde nezabírají. Válečníci Prázdnoty jsou až fanaticky věrní. Dodržují pravidla a přikázaní knězů. Ale komu vlastně jsou věrní?

V čele armády Válečníků prázdnoty je Vévoda Zephiedes. Velice dobrý stratég a taktik. Díky jeho velení mají armády Válečníků prázdnoty minimální ztráty. Další osobností je hrdina Velitel Crudies řečený Udatný. Říká se, že zabil stovky démonů a tisíce přisluhovačů. Těžko říct, v každém případě na bitevním poli září a žene své spolubojovníky skrz nepřítelské linie.

Válečníci Prázdnoty mají hlavní stan na ostrově kousek od hlavního kontinentu, odkud podnikají své výpady proti démonům. Na tento ostrov z druhé strany proudí nespočet zásobovacích lodí. Černý jestřáb sem vyslal několik špehů, ždáný se nevrátil. Po smrti sedmého ze svých agentů vzal Černý Jestřáb vše do svých rukou. Vybral team pěti svých nejlepších agentů a pod svým velením se tajně vylodil na ostrově, který Válečníci Prázdnoty pojmenovali Edessu. Po několik týdnů zde operovala tajná jednokta Černého Jestřába, poté tajně odpluli zpět na Hlavní kontinent. Podle některých zpráv zde zůstala malá základna, která pravidelně informuje o dění na Edessu. Důležité bylo ale zjištění Černého Jestřába. Vše řídí z hlavní základny Válečníků Prázdnoty Velekněz Oen. Podle všeho se řídí vědomostmi, které nabral od svých předchůdců. Velekněz, který zemře spojí svoji mysl z novým Veleknězem.
Válečníci Prázdnoty disponují jednotkami Voják Prázdnoty a to ve verzi střelec, pěchota. Útočná síla je v Rytířích Prázdnoty a jejich vylepšené verzi Křižáci Prázdnoty. Další silně ofenzivní jednotkou je Mág a Arcimág Prázdnoty.
Uprostřed Edessu je velká pevnost, kam se podařilo dostat pouze Černému Jestřábovi. Centrem je velký chrám na kterém jsou pověšené velké plátna se znaky Válečníků Prázdnoty. Architektura je neznámá. Nepřipomíná nic z Land of Ice. Uvnitř se nachází Vrchní knežka Enakra, která má za úkol dohlížet na Ardora strážce Enakry. Černý jestřáb nezjistil kdo nebo co to je, ale podle některých vojáků se zřejmě jedná o obřího ohnivého démona podobného Zplozenci ohně, nebo velkému Ohnivému přízraku. Informace jsou ale kusé.