Bug - záměna chrámů v pustině

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Post Reply
Acaruss
Posts: 16
Joined: Fri 29. Sep 2017 15:11:24

Bug - záměna chrámů v pustině

Post by Acaruss »

Zdravím, jedná se mi o čerstvou věc:

ID 3520

Jel jsem průzkum pustiny a padl mi Chrám ledu (viz foto), tudíž jsem rutinně zaútočil a místo toho jsem tam potkal armádu z Dómu ledu (opět viz foto) a to včetně odměn a pochopitelně i ztrát z Dómu ledu.

Což o ztráty tak nejde, sice byli opravdu vysoké na nepřipravenou armádu ale jde spíš o to, že to reálně někomu může vzít celou armádu pokud zaútočí jinam než plánoval popř nováčky to dost rozhodí. Jelikož hraju na mobilu, opakovaně jsem ověřoval, že se skutečně jednalo o Chrám (pomocí záložek s jinou HTTP) a zároveň si vzpomínám, že se to už dříve řešilo (např útok na Dóm života se změnil na Dóm ohně apod.)

Je možnost na to kouknout, prosím? :-)

P.S.: teď u konce zjišťuju, že fotky nejdou nahrát, tudíž bude li zájem, pošlu např do mailu :-)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Bug - záměna chrámů v pustině

Post by nezmar »

tuto chybu sa mi opakovane nedari nasimulovat a teda neviem kde je chyba a ako by sa mohla opravit.

Kazdopadne, prekopal som sposob akym sa vyberaju chramy a teda som mozno opravil tuto chybu.

Ak sa objavi, poprosim presny postup ako ste sa k tej chybe dopracovali aby som to mohol nasimulovat a vyriesit :)
Post Reply