Simulátor

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
papuce
Posts: 20
Joined: Fri 28. Feb 2014 22:35:56

Re: Simulátor

Post by papuce »

healtonn wrote:jaky zobrazovani armad myslis? jestli myslis ty stare obrovske vypisy, tak ty uz by videt byt nemely
To uz je uplne odstranene (neni to videt v UI). Hron myslis ze kdyz kliknes na nazev eventu, tak se nevlozi jednotky toho eventu do pole.
:!: Problem je ten, ze je tam aktualizovany soubor index.php, ale ne ajax.js (a mozna i dalsi soubory). Jinymi slovy je tam pulka simulatoru stara a pulka nova - takze dohromady to nemuze fungovat. :D Aby to fungovalo, je potreba nahrat vsechno z toho simulator-release.zip v releasu (viz muj predchozi post) a prepsat ty stare soubory. Pak bude vsechno nove a bude to spolecne fungovat. :geek:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Simulátor

Post by nezmar »

Moji milý ale ono sa prepísal úplne všetko. Z akého dôvodu by som nahrával iba polovicu? Nie som vcerajsi

Skúste si naopak vy stiahnuť pri prezeraní najnovšie súbory (CTRL+F5 alebo CTRL+R) :)

Alebo pani programátori spravte to tak aby necachevolo JS a CSS ;l
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Simulátor

Post by Hron »

Myslím to, že když kliknu na armádu eventu (třeba Kmen lidožroutů) tak se nic nestane...
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Simulátor

Post by Hron »

Jo a 3. část neznámé indicie:

místo: 5 x Lesní obr jezdící na Posvátném Wurmovi
je tam: 5 x Horský Wurm + 1 x Prastarý Horský Wurm
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Simulátor

Post by Hron »

Jistě jste si všimli, že ve Spolku mocných v simulátoru nějaké jednotky chybí.

Nezmar kdysi navrhl přidání jednotek do Spolku a já pak navrhoval více vybalancované počty, kdy myslím, že Nezmar použil ten můj návrh.
Hron wrote: Fri 25. May 2018 18:24:21 Obrana spolku
- tak jak teď a k tomu navíc:
- kazdych 25 dobyti + 200 Magov Ledu (fungují alespoň jako štít před flamekeepery, kteří bolí nejvíce)
- kazdych 50 dobyti + 100 Stinovych magov (vyvolané jednotky nebudou štítovat meteority)
- kazdych 75 dobyti + 50 Stinovych Arcimagov (vyvolané jednotky nebudou štítovat meteority)
- kazdych 100 dobyti + 10 Velemagov Zeme
- kazdych 150 dobyti + 1 Velemag Ledu (v samostatných stacích)
papuce
Posts: 20
Joined: Fri 28. Feb 2014 22:35:56

Re: Simulátor

Post by papuce »

nezmar wrote: Tue 31. May 2022 6:19:00 Moji milý ale ono sa prepísal úplne všetko. Z akého dôvodu by som nahrával iba polovicu? Nie som vcerajsi

Skúste si naopak vy stiahnuť pri prezeraní najnovšie súbory (CTRL+F5 alebo CTRL+R) :)

Alebo pani programátori spravte to tak aby necachevolo JS a CSS ;l
Nezmar ma pravdu, cachuje se javascript, takze se pri updatu simulatoru nepouzivaji nove skripty. Programuji v Pythonu a s weby nemam nic spolecneho, tak jsem tohle neznal a veril tomu, co mi ukazuje Chrome :roll: Sorry, zmenim to at necachuje. Diky za info
Edit: tak caching bude fungovat, budou se pouze reloadit javascripty po updatu simulatoru, to by melo usetrit nejaky server traffix a zaroven resit nas problem
Last edited by papuce on Sun 05. Jun 2022 2:56:46, edited 1 time in total.
papuce
Posts: 20
Joined: Fri 28. Feb 2014 22:35:56

Re: Simulátor

Post by papuce »

Hron wrote: Sat 04. Jun 2022 22:20:29 Jistě jste si všimli, že ve Spolku mocných v simulátoru nějaké jednotky chybí.

Nezmar kdysi navrhl přidání jednotek do Spolku a já pak navrhoval více vybalancované počty, kdy myslím, že Nezmar použil ten můj návrh.
Hron wrote: Fri 25. May 2018 18:24:21 Obrana spolku
- tak jak teď a k tomu navíc:
- kazdych 25 dobyti + 200 Magov Ledu (fungují alespoň jako štít před flamekeepery, kteří bolí nejvíce)
- kazdych 50 dobyti + 100 Stinovych magov (vyvolané jednotky nebudou štítovat meteority)
- kazdych 75 dobyti + 50 Stinovych Arcimagov (vyvolané jednotky nebudou štítovat meteority)
- kazdych 100 dobyti + 10 Velemagov Zeme
- kazdych 150 dobyti + 1 Velemag Ledu (v samostatných stacích)
Diky za info. Je to tak, z pozorovani nam to vychazelo stejne, ale nemeli jsme presne hodnoty a zatim bylo jen 60 dobyti, takze nebylo moc podle ceho to doplnit. Ted uz to muzu doplnit :)
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Simulátor

Post by Hron »

papuce wrote: Sun 05. Jun 2022 0:51:32
Hron wrote: Sat 04. Jun 2022 22:20:29 Jistě jste si všimli, že ve Spolku mocných v simulátoru nějaké jednotky chybí.

Nezmar kdysi navrhl přidání jednotek do Spolku a já pak navrhoval více vybalancované počty, kdy myslím, že Nezmar použil ten můj návrh.
Hron wrote: Fri 25. May 2018 18:24:21 Obrana spolku
- tak jak teď a k tomu navíc:
- kazdych 25 dobyti + 200 Magov Ledu (fungují alespoň jako štít před flamekeepery, kteří bolí nejvíce)
- kazdych 50 dobyti + 100 Stinovych magov (vyvolané jednotky nebudou štítovat meteority)
- kazdych 75 dobyti + 50 Stinovych Arcimagov (vyvolané jednotky nebudou štítovat meteority)
- kazdych 100 dobyti + 10 Velemagov Zeme
- kazdych 150 dobyti + 1 Velemag Ledu (v samostatných stacích)
Diky za info. Je to tak, z pozorovani nam to vychazelo stejne, ale nemeli jsme presne hodnoty a zatim bylo jen 60 dobyti, takze nebylo moc podle ceho to doplnit. Ted uz to muzu doplnit :)
Super!

Jo a pokud to není problém, tak by bylo fajn ještě opravit počet Kamenných věží. V simulátoru se zaokrouhluje nahoru, ale ve skutečnosti je pevně dané zaokrouhlování dolů. Vím, že v původním simulátoru byl problém s tím, že nefungoval, když nějaké jednotky bylo 0 a proto myslím, tam bylo to zaokrouhlování nahoru, aby ten event fungoval i při 0 dobytích, kdy je tam 0 věží. Ale jak věci předěláváte, tak tento problém možná odstraníte (nebo nějak obejdete) a bude možné, aby tam byl správný vzorec pro počet věží.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Simulátor

Post by Hron »

V době, kdy se upravoval Dralgar, tak se zvýšilo léčení Posvátného jednorožce z 10% na 15%. Máte to v simulátoru opravené?
Simulátor wrote:Jednotka 1 x Posvátný jednorožec vyléčila 1408 x Obří červený pavouk (celkem vyléčeno: 872960 životů)
Realita wrote:Jednotka 1 x Posvátný jednorožec vyléčila jednotce Obří červený pavouk 1336875 životů.Plne se celkem uzdravilo 2,157 x Obří červený pavouk
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Simulátor

Post by healtonn »

nope, upravime
Post Reply