Simulátor

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
papuce
Posts: 20
Joined: Fri 28. Feb 2014 22:35:56

Simulátor

Post by papuce »

Ahoj,
s Healtonnem jsme prosili Ripa o opravu simulatoru tak dlouho, az nam poslal zdrojaky. :geek: Ted chceme simulator alespon castecne aktualizovat.

Mame prosbu na Nezmara - Rip nam rekl, ze se to nahrava pres FTP a kam to nahrat. Ale pry jsou tam zmenene pristupove udaje, takze k tomu uz nema pristup a mame te poprosit o pomoc. Posles nam prosim nejake strucne info, pripadne ty pristupove udaje nahravani nove verze simulatoru? Muj mail je FLLL@SEZNAM.CZ. Predem dekujeme
Pokud je to nemozne napr. z bezpecnostnich duvodu (pristup nejde omezit jen na simulator atp.), tak ti muzeme posilat nove verze zazipovane sem na forum.

PS: Rip dal i svoleni ke zverejneni simulatoru, tak to zkusime trosku ucesat, projit (jestli tam nezapomnel citlive udaje a pdoobne) a zverejnit co nejdrive, aby v budoucnu mohli opravovat chybejici jednotky i ostatni (samozrejme pres pull request se schvalenim). Pokud ma nekdo zajem se pridat nejak aktivneji ted hned, urcite se nebojte napsat ;-)
Edit: Samozrejme nic nezverejnime, pokud Nezmar taky nebude souhlasit. Potom bychom dali pristup pouze do privatniho github repositare overenym osobam (napr. Nezmar, Hron)
Last edited by papuce on Mon 23. May 2022 19:17:23, edited 1 time in total.
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Simulátor

Post by healtonn »

Já bych se k tomu ještě zeptal na dvě věci
Nezmare, poskytoval jsi jim nějaké data, nebo všechny hodnoty jednotek co v tom jsou týpci vypozorovali sami? A pak by mě ještě zajimalo jestli tam kde to běží je dostupnej python 3. Nejsme zrovna fanoušci php :D

Ptám se protože tam definice jednotek mají nějaké svoje IDčka a není z toho poznat, jestli to je pro jejich potřeby, nebo to nějak kopíruje implementaci LoI jendotek
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Simulátor

Post by Hron »

CO si tak pamatuji, tak simulátor vznikal pozorováním a pak ke konci už to bylo tak, že se Rip Nezmara zeptal na konkrétní jednotku a ten mu odpověděl. Ale protože jsou v simulátoru některé jednotky špatně dlouhodobě (tedy vím o jedné) a protože se například Meteorit opravoval na základě statistik z mých pozorování, tak si nemyslím, že měl Rip přístup k databázi jednotek, nebo že by mu byla poslána kopie...
papuce
Posts: 20
Joined: Fri 28. Feb 2014 22:35:56

Re: Simulátor

Post by papuce »

@Hron: Dobra poznamka. Radeji upresnim, jak jsem myslel i moji prosbu v uvodnim prispevku. Rip psal, ze simulator tvoril u sebe a pak ho nahraval na LoI web. Takze je mozne, ze nemel pristup k LoI webu jako takovemu (jednotky, info atp.), ale pouze do sekce simulatoru, kde aktualizoval nove verze :-) Takze tohle jsem myslel. Ale pokud je to problem, muzeme posilat aktualizovane verze sem na forum a Nezmar nebo ty je tam nahrat rucne. Pripadne pokud to jde mirrorovat z github repositare, tak klidne automaticky nahravat primo odtud.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Simulátor

Post by Hron »

Já přístup k nahrávání nemám, takže to musí dělat buď Nezmar sám, nebo vám dát přístup.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Simulátor

Post by nezmar »

Loi simulátor som dlho hosťoval na svojom súkromnom serveri. Minulý rok som sa rozhodol, že sa mi ho už nechce platiť a tak bol zrušený. Na tento server mal rip prístup cez FTP do svojej sekcie. Nikde inde.

Po zrušení aby simulátor úplne nezanikol tak som ho presunul na oficiálny server, ktorí nie je môj, ale patrí Dragovi (áno, stále nás sponzoruje hostingom a doménov). Tam je jediný prístup FTP k celej hre (to nedostanete :) )

Buď po oprave mi pošlete zdroják (alebo ma pridáte na github a poviete že mam stiahnuť) a ja to tam nahrám, alebo si nájdete iný server kde to zahosťujete.
Na oficiálnom serveri podľa mňa nie je python, alebo k nemu cez klasického apacha nie je prístup (netuším ako to má Drago nastavené), takže tadiaľ cesta nevedie.

Čo sa týka simulátoru tak si s ním môžete robiť čo vám rip povolil. To ide úplne mimo mňa a nemám (a ani moc nechcem) na neho dosah. To je na vás.

Všetky jednotky boli s vlastného pozorovania a s informácií s fóra a chatu. Keďže som Hronovi dovolil dať všetky staty jednotiek na wiki, tak vám ich môže poskytnúť. Presné fungovanie schopností a mágií sa mi ale nechce kopírovať ... :twisted:
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Simulátor

Post by healtonn »

dralgarovi pavouci pofixovaní a další jednotky jsou na řadě, jakmile se nam to podařilo zprovoznit tak to jde rychle. nezmar pls gib udaje at to muzem uploadnout pak :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Simulátor

Post by nezmar »

healtonn wrote:nezmar pls gib udaje at to muzem uploadnout pak :D
nezmar159
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Simulátor

Post by healtonn »

nezmar wrote:Loi simulátor som dlho hosťoval na svojom súkromnom serveri. Minulý rok som sa rozhodol, že sa mi ho už nechce platiť a tak bol zrušený. Na tento server mal rip prístup cez FTP do svojej sekcie. Nikde inde.

Po zrušení aby simulátor úplne nezanikol tak som ho presunul na oficiálny server, ktorí nie je môj, ale patrí Dragovi (áno, stále nás sponzoruje hostingom a doménov). Tam je jediný prístup FTP k celej hre (to nedostanete :) )

Buď po oprave mi pošlete zdroják (alebo ma pridáte na github a poviete že mam stiahnuť) a ja to tam nahrám, alebo si nájdete iný server kde to zahosťujete.
Na oficiálnom serveri podľa mňa nie je python, alebo k nemu cez klasického apacha nie je prístup (netuším ako to má Drago nastavené), takže tadiaľ cesta nevedie.

Čo sa týka simulátoru tak si s ním môžete robiť čo vám rip povolil. To ide úplne mimo mňa a nemám (a ani moc nechcem) na neho dosah. To je na vás.

Všetky jednotky boli s vlastného pozorovania a s informácií s fóra a chatu. Keďže som Hronovi dovolil dať všetky staty jednotiek na wiki, tak vám ich môže poskytnúť. Presné fungovanie schopností a mágií sa mi ale nechce kopírovať ... :twisted:
aha tato zprava se mi z nejakeho duvodu nenacetla. hmm ok dik za info, uvidime jak to vyresime, kdyztak bysme te prihodili do toho repa
papuce
Posts: 20
Joined: Fri 28. Feb 2014 22:35:56

Re: Simulátor

Post by papuce »

nezmar wrote:
healtonn wrote:nezmar pls gib udaje at to muzem uploadnout pak :D
nezmar159
:arrow: Access granted
Jinak diky za info. Zkusime to hostnout nekde, at te s tim nemusime otravovat. Kdyby to z nejakeho duvodu neslo, dame vedet tady na foru, nebo posleme releasy tady na forum, uvidime. Snad to pujde ;)
Post Reply