Itemy

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Itemy

Post by healtonn »

Co takhle přeměnit některé k ničemu itemy popr udelat nové a vytvorit novy typ predmetu - takove vice ekmonomicke a "buffovaci". Prevazne jsem si rikal ze by to bylo pro unikatni jednotky ale neco by se asi teoreticky mohlo dat i na normalni. Veci jako snizi zold jednotky/jednotek o X, zvedne prijem z obyvatelstva o X(treba i zakomponovat vehlas do toho), poskytne +X stat vsem/nejzivotnejsi jednotce a podobne veci. Pak treba +X% sance na nalezeni itemu z pleneni. Zvyseni rekruitu z X budovy o Y a podobne
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Itemy

Post by healtonn »

A jeste druha varianta ze by se mohly vytvorit nove artefakty, kde treba kazda budova by pojmula jeden a prineslo by to neco te budove/jednotce kterou ta budova produkuje
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Itemy

Post by Hron »

1) Tohle by mělo být v "Hlavní diskuze" a ne v pokecu, protože cílem tohohle je návrh na změnu hry a ne jen popovídání si.
2) Tak jak jsi to nadnesl se mi to zrovna nezamlouvá (bojím se dopadu na balanc hry), ale třeba když budou konkrétní návrhy, tak názor změním.

PS: Návrhy stylem: "Co udělat tohle a tohle? Ale čísla netuším, tak to nechám na ostatních." Se mi nelíbí, protože ty konkrétní hodnoty hrají velký význam a často určují, zda má vůbec daný nápad smysl. A právě způsob návrhů stylem, že člověk vysype vše co ho napadne bez nějakého promyšlení a pak nechá na jiných aby hodiny testovali, zda je to proveditelný a má to smysl, je prostě špatný způsob u hry, kterou vyvíjí jeden člověk (Nezmar) ve svém volném čase...

PPS: A jestli jde jen o brainstorming, kde stačí jen reakce "na základě pocitu se mi to nelíbí", pak se omlouvám za "PS" a že jsem těm návrhům přikládal větší význam než měli.
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Itemy

Post by healtonn »

opravdu jsi jim prikladal vetsi vyznam mel to byt podnet k brainstormingu :D tezko budu neco konkretniho navrhovat kdyz hru hraju tady cca 40 dni a spouste veci nerozumim. proto je to v pokecu, protoze to nejsou konkretni navrhy
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Itemy

Post by nezmar »

chápem Hrona, pretože to väčšinou hodíme (aj JA) na neho aby sa piplal s tými číslami.

Na druhú stranu som za každý nápad aby sa sem hodil. Niekedy pri čítaní týchto nápadov dostanem úplne iný, ktorý mám potrebu hneď aj zrealizovať. Prípadne sa nájdu ľudia, ktorí to dokážu rozviesť a dotiahnuť do konca.

K téme: Predmety takého typu skôr nie ako áno. Ja osobne som skôr zato aby sa takéto veci bolo možné získať u velitela klanu (ala HoMaM pri hrdinoch) skrz talenty

Predmety ale potrebujú zmenu:
1. úprava existujúcich
a - mierne zmeny aby boli zaujímavejšie/viac použiteľné
b - smerom cez kováreň (zmena na iné, lepšie/použiteľnejšie)
2. zmena spôsobu akým sa nosia predmety (viac kustomizácia, kde každá jednotka môže mať viac ako jeden predmet. PRičom by bolo určené/pre každú aký typ predmetu môžu mať (napr. hlavná zbraň + brnenie). Umožnilo by to nahádzať viac predmetov na unikátne jednotky (tie by mohli mať možnosť nosiť možno 7 predmetov)
Post Reply