Vulkan jednotky

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
Post Reply
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Vulkan jednotky

Post by healtonn »

Zdarec, chtel bych se zeptat, kdo realne ma tankovat u vulkana? akolyta vecneho ohne je krehka, ma vysokej zold a davat na ni tvrzenky mi prijde zbytecne, nicmene magmatici golemove jsou pomerne drazi, a spis nez tvrzenky mi prijdou lepsi s vulkanovym praporem. Jak je to teda s tankem u vlukana? a co by ty jednotky meli mit za itemy? K ohnivymu stitu (do tretiho kola) se parkticky nikdy nedostanu a i tak mi umiraji stovky obru a desetitisice akolyt
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Vulkan jednotky

Post by Hron »

Vulkán nemá obranu. Je to draví oheň, který jen útočí.

Ono kdysi totiž nebývalo moc věcí útočících v prvním kole a silných útoků ve druhém taky bývalo méně a tak Klasický Vulkán obvykle zabil vše podstatné v prvních dvou kolech a dorazil zbytek meteority a tak nepotřeboval jiné štíty než ozbrojené vesničany.
Věci pak posílí, ale on zůstal stejný a tak je na tom nyní hůře. Což jsem psal i na chat... Nyní by Klasický Vulkán potřeboval upravit, ale není to dle mě priotrita.

Takže ano, máš pravdu, nemá rozumný štít. Já za něj obvykle štítoval prvně Ozbrojenými vesničany a pak Magmatickými Obry (ano obry, ne golemy).
Akolyta je totiž aktuálně špatná jendotka a je lepší mít Ozbrojené vesničany, ale potřebuješ to vylepšení budovy, a tak to máš v tomto špatný.
A pak golemové u Vulkána v podstatě nikdy nebyli štíty - ta jednotka na to není dělaná a je to i dobře, protože pak by z ní byli Golemové Dhara a to je špatně -> země má být obrana, ale oheň má být útok...

PS: Stínový Vulkán (který je aktuálnější) má vyvolávané jednotky na štítování a tak ten funguje...
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Vulkan jednotky

Post by healtonn »

stinoveho vulkana zkousim taky ale ten ma hrozne rozjezdy, za nej dobyt prvni mesta je mor a sehnat runy ohne na budovu takhle ze startu je jeste horsi
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Vulkan jednotky

Post by Hron »

healtonn wrote:stinoveho vulkana zkousim taky ale ten ma hrozne rozjezdy, za nej dobyt prvni mesta je mor a sehnat runy ohne na budovu takhle ze startu je jeste horsi
Rozjezd má těžký, ale ke konci věku by měl být v top 3 bozích...
(ale myslím, že třeba Kamenný Dhar má rozjezd ještě těžší... :D )
Post Reply