poraďte film :)

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: poraďte film :)

Post by nezmar »

Minority report film, o seriály som ani nevedel :D

Ono je to oceľová pest a nie železná
https://www.csfd.sk/film/267018-ocelova-past/prehlad/

Zaklinaca som videl aj stary aj nový a mam prečítané všetky knihy. Knihy ma až tak nezobrali (viac hra) ale seriál bol pre mňa taký lepší priemer
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: poraďte film :)

Post by Hron »

nezmar wrote:Ono je to oceľová pest a nie železná
https://www.csfd.sk/film/267018-ocelova-past/prehlad/
aha, tak to ze jmenovaných se mi líbilo nejméně... :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: poraďte film :)

Post by nezmar »

takže ďalšie typy:
* závodné filmy moc nemusím, ale super boli: Rivalové, La Manch 66 (či ktorý rok)
* Equilibrium
* Equalizer + dvojka (punisher v čiernom)
* Najnovšie britské podanie Sharlocka Holmsa s Cumberbatchom (TV seriál, séria filmov)
* Gladiator toho si najblizsie planujem znova pozriet
* Leon
* Vsemocný, aj serial bol fajn. Zaujal hlavne ten koncept. Aj ja by som bral taku tabletku :D
* z takych novsich K zemi hled - sice spravene ako satyra, ale pre mna osobne skor kruta realita sučasnosti ... :(
* celkom fajn komedia RED

Posledný Jackieho film, ktorý som videl a páčil sa mi, bol Čínsky zverokruh. Taký návrat k jeho božškej relikvií. Len ten záver bol totálne oničom :(

Obcas si stare filmy troska v hlave priklaslujem. Resp. v tej dobe sa mi zdali uzasne. Podobne som si pred tyzdnom pustil TROJU. Ved to bol super film a teraz ked som to pozeral tak hmmm tak toto je nieco ine ako si pamatam :lol:
Dufam, že to nedopadne podobne aj s Gladiátorom ...
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: poraďte film :)

Post by tarrant »

nezmar wrote:* trilógia temný rytier
* Dunu z 1984 - stale je podla mna najlepsia
* Počiatok
* Na hrane zajtrajška
* Obchodník so smrťou
* Pán a pani Smithovi
* Zelezna past
* Constantine
* Minority report

s anime:
*Vampire Hunter D

filmy typu Pan prstenov, Marvel comix ponukať nebudem. To pozná každý.
Inak ja som dosť fičal na Jackie Chanovi a bláznivých komédiach :D

teraz je to bieda s filmami, zistujem ze si radsej pozriem stary film ako nejaky novy :D

napr. som si znova pozrel metrix, troju alebo stare StarWarsy
Všechny filmy jsem viděl už dávno, tak jsem se na některé podíval znovu..
a Na hraně zítřka je skvělý film.. jsem zvědavý jak podělají tu plánovanou dvojku..

já většinu filmů po shlédnutí mažu, a nějaké seznamy si nedělám, ale vzpomněl jsem si na film co se mi opravdu hodně líbil:
Podfukáři (Now you see me) - jednička víc než dvojka, uvidím jak to dopadne s trojkou..
a z komedií mám asi nejoblíbenější:
Fakjů pane učiteli 1 (ale to asi znáte), další díly už mě tolik nebavily..

Další film co jsem viděl nedávno je: Umění tančit v dešti

a pak mám rád psychologické filmy: ale na ty musím mít náladu..
Sucker punch
Uvnitř tančím

ze serálů mě dost bavil:
Grimm - s tím podivným koncem, když to přestalo vynášet, mě ale dost vytočili..
Dark Matter - neukončené, protože pro tupé američany to nebylo dost dobré.. ikdyž jinde vě světě to mělo větší sledovanost než, kdejaké odpady, které se natáčí do teď
Sleepy hollow - myslím první série? možná první dvě.. nevím už jak to přesně bylo, ale pak jsem to přestal sledovat..
Pro hrona: Myslím, že ti i za Nezmara mohu doporučit Babylon 5, pokud neznáš.. řešili jsme tento seriál v SZ, než jsem nadohdil toto téma

s tím přikrášlováním souhlasím..
Jako malý jsem zbožňoval hvězdnou bránu a teď jsem si řekl, že krom posledních dvou sérií je to velká bída.. to samé mě před pár lety napadlo zavpomínat na dětské seriály.. tak jsme si pustil strážce vesmíru a vytrpěl jsem jeden díl a pak si říkám "panebože jak jme mohl na takovou kravinu koukat" :D
Ale Alf mě baví pořád stejně, jako malého mě samozřejmě nejvíc bavil Alf jako postava (s dokonalým Dabingem oty Jiráka, je to prostě pecka), ale teď v dospělosti jsem zjistil, že to není úplně seriál pro děti :D

Pak si Nezmare projdu další tebou navrhnuté filmy :)
- Anime jsem zapomněl přidat do seznamu co nedávám.. poslední "anime" co jsem viděl byli asi pokémoni.. Ne kecám, teď jsem si vybavil nějakou kravinu co se na tom snažila parazitovat, když pokémony přestali dávat.. Jo už jsem si vzpomněl Digimon, nebo tak nějak :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: poraďte film :)

Post by nezmar »

všetko anime nie je len štýl pokémon. Aj preto som nepísal kadejaké anime seriály ktoré som videl, ale striktne Vampire Hunder D čo je skôr kreslený film než rozprávka

Podfukárov som videl, celkom fajn. Aj dvojka ušla (mágia je moje) aj keď mam pocit, že niektoré veci boli pritiahnuté za vlasy. Už si úplne nespomýnam o čom to presne bolo :D

ja moc psychologické nemusím, nudím sa pritom. Podobne ako pri väčšine horrov a na spánok nepotrebujem telku
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: poraďte film :)

Post by tarrant »

Sucker punch je psychologické fantasy - ikdyž koukám, že podle popisu to vůbec psychologické není..
no čím dál častěji zjišťuji, že popis žánru je docela k ničemu.. jako "Umění tančit v dešti" to je prý komedie.. to určitě..

já nerad popisuji filmy i knihy a nemám rád, když mi někdo doporučuje a prozradí mi půlku děje..

Já jsem na Anime získal odpor díky kamarádovi, který to strašně žere.. furt mi to cpal a když jsem jednou něj byl, tak mě přemluvil ať se s ním kouknu na jeden díl něčeho.. On na to kouká originálně v Japonštině.. mi oznámil, že k tomu nejsou ještě titulky a že mi to bude překládat.. tak asi si dovedeš představit, že to pro mě bylo peklo.. a ty uječený Japonský hlasy mě taky neskutečně iritují..

Jinak takový oddychové akční fantasy je Velká čínská zeď.. a docela i ušlo "The Wandering Earth" což je sci-fi
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: poraďte film :)

Post by Hron »

Sucker punch - chápu, proč je to označení jako "psychologické" a osobně u toho mám větší problém s tím "fantasy", kterého je tam méně... Osobně nevím, jaký žánr bych tomu dal, nejspíše psychologický akčňák.
Jinak mě osobně to až tak nezaujalo, protože ta "psychologická" část tam pro mě byla jaksi navíc a to i když zde byla jen jako pozadí příběhu a ne nudná část děje...

Podfukáři jednička mi přišla super, dvojka se mi nelíbila.
Fakjů pane učiteli -> tady se mi nelíbila ani jednička a dál to šlo ještě více dolů...

Hvězdnou bránu sleduji pořád... :D Ale třeba na seriál Herkules (který jsem jako malý miloval) se už dívat nemohu...

Grimm -> viděl jsem pár serií a postupně mě to přestalo bavit
Dark Matter -> jo, tohle se mi líbilo a není to jediný seriál, který mě bavil a který se nedokončil. Vždy, se naštvu, když si vzpomenu na svůj nejoblíbenější seriál - Firefly!
Sleepy hollow -> minimálně jeden díl jsem viděl, ale nějak si to vůbec nevybavuji, tak mě to asi nezaujalo
Babylon 5 -> není to poprvé, co mi to někdo doporučuje, tak se na to už vážně musím konečně někdy podívat

Božská relikvie byla hodně dobrá a Čínsky zverokruh jsem si myslel, že je přímo další díl série a byl fajn.

* Equilibrium, Equalizer -> jednou se podívat jo, vícekrát ne
* Najnovšie britské podanie Sharlocka Holmsa s Cumberbatchom -> anop, to mohu taky doporučit
* Gladiator -> není moc pro mě
* Leon -> i to na mě působilo celkem zvláště, ale myslím, že jsem se na to díval jen kvůli Natalii Portman
* Vsemocný, aj serial -> film ušel (ale opět jen na jedno podívání), ale seriál se mi nelíbil (hlavně kvůli konci) -> tabletku bych taky bral... :D
* RED -> na mě moc málo komedie a kdybych to neviděl, tak by mi to nevadilo...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: poraďte film :)

Post by nezmar »

na Herculesovi a Xene som vyrastal ale keby si mam predstaviť že si to teraz pustím, s tou choreografiou a zápletkami, tak ma si klepne :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: poraďte film :)

Post by nezmar »

a keď už nostalgia, tak čo taký Súboj titánov :mrgreen:
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: poraďte film :)

Post by Hron »

nezmar wrote:a keď už nostalgia, tak čo taký Súboj titánov :mrgreen:
Jo, to je slušná nostalgie... Na VHS kazetě jsem to měl, ale myslím, že je to už možná i 20 let, co jsem to viděla naposledy...
Post Reply