podpořte hru a sami si přivydělejte :)

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
Post Reply
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

podpořte hru a sami si přivydělejte :)

Post by tarrant »

1) Ano mám to dovolené od Nezmara
2) nic z toho co zde napši není podvod, mám desítky výplat a nikde nic neinvestujete z vlastních peněz

Asi jste už slyšeli o vyplňování dotazníků online, možná že někteří z vás to i děláte. Na některé dotazníkové stránky se dá pozvat a je za to jednorázová odměna a právě tuto odměnu poukáži nezmarovi na rozvoj hry :) červeně jsou označeny částky co získám a po té pošlu Nezmarovi (109-149kč, až bych mu to posílal, tak samozřejmě pošlu v € a uvidíme jaký bude aktuání kurz :D )
Nejsou to nijak závratné výdělky, ale pokud budete pravidelně vyplňovat, tak se dá za rok vydělat minimálně 10tis (před pár lety jsem 2 roky nevybíral a pak vzal mamku do Bulharska k moři jen, za dotazníky :) )
při přepočtu odměny za strávený čas se držím lehce nad 100kč/h

Dotazníky z 90% chodí na email, ale na některých stránkách si můžete nastavit, že máte zájem o telefonické dotazování, občas i v reálu skupiny (skupiny v reálu se objevují málo kdy, ale odměy tam jsou ve stovkách či tisících)
Nebojte se zeptat na to co vás zajímá
- v minulosti jsem si hodně přivydělával na internetu i v jiných odvětvích, tak pokud vás zajímá něco mimo dotazníků, tak se klidně zeptejte.. už nic nedělám, takže mohu pomoci spíše radou jestli peníze uvidíte a nebo to co děláte je naprosto zbytečné a nikdy své peníze neuvidíte.. pokud klikáte nějaký ermail atp. tak vám hned mohu říci, že peníze na 99,99% neuvidíte..

1. národní panel: - dotazníků chodí opravdu hodně
https://www.narodnipanel.cz/pozvanka/53527
po ověření tel čísla a vyplnění 1 dotazníku získám 10kč
zde získáváte body s názem oplatky, 10 oplatek = 1kč
odměny za dotazníky se pohybují obvykle v rozmezí 5-50kč, ale občas se objeví dotazníky i za několik set kč
výplata minimálně 200kč (2000 oplatek) na BÚ, nebo můžete přispět na různé charity


2. my-map.eu: - dotazníků chodí opravdu hodně
50 až 60kč za doporučení nového člověka
- pokud máte zájem napište mi sz (pro každého zájemce musím nechat vygenerovat nový link)
- po registraci Vám do 14 dnů přijde na vámi zadanou adresu doporučený dopis s aktivačním linkem, títo získám 30kč pokud jste muž, nebo 20kč pokud jste žena, vy sami získáte 10 kč
- pokud do 3 měsíců vyplníte 3 dotazníky, získám dalšícch 30kč
odměny za dotazníky se pohybují obvykle v rozmezí 5-50kč, ale občas se objeví dotazníky i za několik set kč
výplata je bez minima každého půl roku automaticky (v polovině ledna a července) nebo kdykoliv dříve od 300kč

3. ivyzkumy.cz - dotazníků chodí méně, ale mají lepší poměr cena za dotazník/strávený čas
pro pozvánku mi do SZ prosím zašlete svůj email, jinak než pozvánkou přímo na email se pozvat nedá - po vyplnění 1 dotazníku získám odměnu 10kč
zde získáváte body: 10 bodů = 1kč
odměny za dotazníky se pohybují obvykle v rozmezí 5-40kč, výjmečně více
výplata minimálně 400kč (4000 bodů) na BÚ, možnost si od 2000 bodů koupit poukázky na mall (200kč), nebo můžete přispět na různé charity

4. Mujpanel.cz - chodí strašně málo dotazníků, na výplatu se dostanu tak 1x za rok i méně..
pro pozvánku mi do SZ prosím zašlete svůj email, jinak než pozvánkou přímo na email se pozvat nedá - po vyplnění 1 dotazníku získám odměnu 10kč
zde získáváte body: 1 bod = 1kč
odměny za dotazníky se pohybují obvykle v rozmezí 5-40kč
výplata minimálně 500kč (500 bodů) na BÚ, možnost si od 220 bodů vybrat věcný dárek

5. populace.cz - dotazníků chodí opravdu hodně
http://www.populace.cz/?reg=1&source=6&source_id=18192
jako odměnu nedostanu nic, ale mohu vyhrát nějakou odměnu, kdybych něco vyhrál, tak se podělím, ale nejspíše nic nevyhraji :D
odměny za dotazníky se pohybují obvykle v rozmezí 1-50kč, výjmečně více
výplata automaticky bez minima každého čtvrt roku (začátek února, května, srpna a listopadu)

6. mnforce-panel.cz - dotazníků chodí strašně málo, výplatu mám tak 1x za rok i méně
https://www.mnforce-panel.cz/registrati ... 2cc9f8792f
Jen za registraci bych měl získat odměnu 3kč
zde dostáváte ebody: 1ebod = 1kč
odměny za dotazníky se pohybují obvykle v rozmezí 5-30kč
výplata od 200kč (200 ebodů) na BÚ

7. mobrog.com - dotazníků chodí celkem dost !!!POZOR - vyplácí na paypal (nebo skrill), paypal není těžké si založit mohu poradit
https://www.mobrog.com/cz/placene-anket ... b697ee627d
obdržím 16kč po tom co vyplníte 3 dotazníky
odměny za dotazníky se pohybují obvykle v rozmezí 5-30kč
výplata od 100kč na PayPal, či skril, či možnost být eko a zasadit za vaše peníze strom

8. dialog.stemmark.cz - dotazníků chodí docela málo
pokud chcete pozvánku pošlete mi prosím do sz váš email, jinak se pozvat nedá - odměna za pozvání bývala 40kč, ale teď nevím jestli ještě je bohužel to tam nemohu najít, moc lidi nezvu..
zde dostáváte body s názvem smailící: 10smailíků = 1kč
odměny za dotazníky se pohybují obvykle v rozmezí 5-50kč, výjmečně se objeví i za více
výplata od 200kč (2000 smailíků) na BÚ

Pokud vás to zaujalo existují i další panely, kde za pzvání nových lidí nic není, případně jsou zahraniční a je to trochu složitější, tak je sem mohu dopnit.. možná ještě i doplním nějaké s odměnami, mám pocit že jsme některé vynechal, ale jak u některých píši, tak někde chodí strašně málo dotazníků a seznam v všech panelů, kde jsem nemohu najít :D tak jsem to bral po paměti..
Post Reply