útok a súbojový skript

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
ssgsd
Posts: 5
Joined: Sat 02. Apr 2022 16:05:56

Re: útok a súbojový skript

Post by ssgsd »

Hehe můj pocit je jako obvykle :P tzn. že žiju na jiný planetě a když mluvím, tak jsem někde jinde než mý posluchači kolem :P
Asi by mě to zajímalo, mám rád zpětnou vazbu, ikdyž kdo ví, co bych se dozvěděl...ale kdesi jinde...Trp napsal něco ve smyslu, že když začnu přednášku, že vypíný přijímač a přeskakuje....

No co no, LOI je pro pět a půl zavisláckej HC hráčů a hrajou si to po svým ;)
Takže maj simulátor.... kromě hlavy a nějakejch tabulek.....

každopádně hra je poměrně živá, což u takhle prehistorický fosilie je "doplně si sám".
Takže mám takovej pocit, že během pár dní někdo fixnul ty expy u generála jako skauta.


jedna citace aktuálně z chatu:
"
Ahoj, bylo by mozne prosim vsem chramum ZEME zmenit barvu, at jsou jinak nez chramy ZIVOTA? Prave jsem si rozbil armadu, protoze mi tam skocila ZEME na stejne "urovni/typu" jako mi ted chodily ZIVOTY, ktere bezne davam. A s rekrutem na dralgarovi se do stejneho stavu dostanu za 800-1000 kol :D
"

já jen, že nějakej improvement by to sneslo... možná by se to dalo udělat nějak tak, že by se nechalo tak jak je, akorát někde vedle by se něco vygenerovalo navíc... ať už nějakej odhad ztrát/výsledku nebo aspoň síly nepřítele...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: útok a súbojový skript

Post by nezmar »

bude bude, len musím mať zase voľno aby sa to znova rozbehlo :)
Post Reply