tajné info

všetko o wiki, a samozrejme vaša vlastná tvorba

Moderator: wikiteam

User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

tajné info

Post by nezmar »

Hron, tímto ti dávam dovolenie nahodiť na wikipédiu:
* všetky jednotky (okrem lamky, to je iba testovacia jednotka) a ich staty (máš k dispozícií)
* kombinácie do portálu
* obsah jednotlivých eventov a prípadne aj predmetov, ktoré tam je možné dostať (ak budeš mať čas, pošlem ti súbory z ktorých to môžeš vytiahnuť)

myslím, že nastal čas toto všetko otvoriť (sprístupniť). Myslím, že vzhľadom na počet ľudí, ktorí to hrajú tak to nemá zmysel už utajovať a je blbé žiadať od tých pár ľudí ktorí náhodou nájdu túto skvelú hru aby si to siahodlho zisťovali ...

čo ešte ďalšie by ste navrhovali ešte zverejniť? Ak by chcel niekto pomôcť Hronovi, tak nech sa ozve :D
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: tajné info

Post by Hron »

* Wiki + Simulátor = 99% jednotek (bylo přede mnou)
* kombinace do portálu na Wiki jsou (dal jsem já, když jsem viděl, co vše tam už je)
* Simulátor = armády eventů (bylo přede mnou)

Takže reálně hlavní novinkou budou odměny z eventů, pokud dostanu zdroj.

Ale ok, když to mám nyní posvěcený, tak to na té Wiki zkusím zpřehlednit, aby to tam nebylo tak nenápadné jako nyní (třeba ty runové kombinace se dají přehlédnout).
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: tajné info

Post by nezmar »

chápem, že veľa vecí je "inde" len kto z nových nájde simulátor? iba ten komu rovno pošleme link. Inak prakticky nemá šancu. Hľadanie na fóre sa už nenosí :D

Link na wiki je priamo v hre a teda sa dá k nemu jendoznačne dostať. Teoreticky môže byť na wiki priamo link na simulátor.

A všetky staty všetkých jednotiek máš až teraz s testovacím účtom :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: tajné info

Post by nezmar »

ja už ani neviem čo všetko v tej wiki vlastne je :D
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: tajné info

Post by Hron »

Odkaz na simulátor jsem přidával tento věk, takže to, že o něm nevíš není až tak divné...

A ano, až nyní mám přehled všech jednotek, ale v simulátoru je myslím 99% vyskytujících se a simulátor má odkaz na vlastní databázy jednotek. A tu používám celkem často, když třeba hledám kolik jednotek mi zraní Wurma s tvrzenkami oproti Wurmovi s totemem a podobně... Tím neříkám, že to tam neaktualizuji, ani že se nedozvíme něco nového, jen říkám, že ve výsledku těch nových informací moc nebude.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: tajné info

Post by Hron »

Nevím kam jsi to psal, ale kdyby jsi propojil Databázi simulátoru s databází jednotek (aby v simulátoru byli vždy aktuální jednotky), tak to si myslím, by byla největší pomoc všem hráčům a bylo by to naprosto úžasné!
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: tajné info

Post by Hron »

Měl bych dotaz:

Psal jsi mi, že ty hodnoty, které jsme u chrámů nastavili jsou maximální hodnoty, ale že tam bude rozptyl. Jaký je?
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: tajné info

Post by nezmar »

-20% z toho čo sme si písali v dokumente. Ak je nastavená 1000 tak potom tam bude 800 až 1000
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: tajné info

Post by Hron »

nezmar wrote:-20% z toho čo sme si písali v dokumente. Ak je nastavená 1000 tak potom tam bude 800 až 1000
A jak se zaokrouhluje?
Protože například u 3 hyder by mi přišlo fajn, aby stále byli 3 a ne někdy jen 2 -> ono je to pak u nich už moc velký rozptyl...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: tajné info

Post by nezmar »

zaokrúhluje sa vždy nahor, prave preto aby menšie počty jednotiek úplne nezmizli
Post Reply