tajné info

všetko o wiki, a samozrejme vaša vlastná tvorba

Moderator: wikiteam

User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: tajné info

Post by Hron »

nezmar wrote:zaokrúhluje sa vždy nahor, prave preto aby menšie počty jednotiek úplne nezmizli
Nebudu to přepisovat do bugů, ale zkontroluj Aetherův chrám. Kámoš mi psal, že v prvním byli jen 2 hydry a až ve druhém, který potkal, byli 3.
(0,8*3 = 2,4 a kdyby bylo matematické zaokrouhlování, tak by to těm 2 hydrám odpovídalo)
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: tajné info

Post by healtonn »

Jakožto nový (technicky vracející se ale i tehdy jsem věděl prd) hráč bych opravdu ocenil, kdyby někdo na wiki sepsal loot z různých míst. V tuhle chvíli nemám páru kde najít věci jako mapu k archeologickému nalezišti, nebo mapu k zlatému dolu (krom teda mega draheho trade za 50k vehlasu) nebo napriklad ruzne itemy pro jednotky.
ale teda popravde z me pozice bych ocenil jakykoliv help, vcetne guidu, jak hrat ruzne bohy :D
Mimochodem, když zmiňujete simulátor tak mi přijde docela zastaralý, některé jednotky mají špatné hodnoty, některé jednotky tam nejsou a výsledky bitev v simulátoru jsou občas dost odlišný od reality.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: tajné info

Post by nezmar »

poviem pravdu, momentálne asi nikdo nevie kde čo vlastne padá (ale bolo by super to vedieť) a to rozlezené po toľkých súboroch (nie, nie je jednotná tabuľka) že sa mi to ani nechce poriadne dohľadávať.

Pomaly to upratujem, ale vždy len po troškách :D
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: tajné info

Post by Hron »

healtonn wrote:Jakožto nový (technicky vracející se ale i tehdy jsem věděl prd) hráč bych opravdu ocenil, kdyby někdo na wiki sepsal loot z různých míst. V tuhle chvíli nemám páru kde najít věci jako mapu k archeologickému nalezišti, nebo mapu k zlatému dolu (krom teda mega draheho trade za 50k vehlasu) nebo napriklad ruzne itemy pro jednotky.
ale teda popravde z me pozice bych ocenil jakykoliv help, vcetne guidu, jak hrat ruzne bohy :D
Mimochodem, když zmiňujete simulátor tak mi přijde docela zastaralý, některé jednotky mají špatné hodnoty, některé jednotky tam nejsou a výsledky bitev v simulátoru jsou občas dost odlišný od reality.
1) 50k věhlasu za důl je nejčastější způsob získání a dělám to pokaždé, když to hraji
2) Všechny plány jsou v ÚS a Archeologický tábor je u Gamblera. Dál nevím, že by někdy byli.
3) Simulátor byl ještě v polovině minulého věku aktuální a lišil se (v podstatě jen) Tajemnou jeskyní. Koncem minulého věku začal Nezmar se spoustou updatů a správce simulátoru nemá čas to změnit. (předtím se 4 roky nic neměnilo)
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: tajné info

Post by healtonn »

Hron wrote: 2) Všechny plány jsou v ÚS a Archeologický tábor je u Gamblera. Dál nevím, že by někdy byli.
ÚS předpokládám znamená údolí stínů? protože jestli ano tak kluci brzděte v te topce, to nemam šanci složit :D . Jsou nějaké strategie na to, nebo prostě doufáš že ti padne dobrá arma a že ty 80% vlastní ztráty vyústí v dobrej plánek stavby?
Jinak kolik by mel člověk průměrně očekávat, že vysype peněz gamblerovi, než dostane něco užitečné (třeba ten archelogický tábor).
Mimochodem, jsou takovéto věci stackovatelné? (tedy je možné mít více dolů, táborů,...)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: tajné info

Post by tarrant »

všechny plány ti mohou padnuot v červených pleněních (nejen v ÚS), jen mi přijde že se objevují až později ve věku, ikdyž teď mi padl důl, škoda že už ho mám..
tak je na trhu za 20M jestli ti to přijde levnější než 50k věhlasu :D

u gamblera se vyskytují jen archeologové - nemyslím tábor na vyplnenění, který se tam taky vyskytuje, ale naleziště jako stavba jinak nic..

budovy se ted dají vylepšovat což je novinka přístupná od závěru minulého věku..
jinak, ale je náhoda co ti padne, nikdy to nevíš..
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: tajné info

Post by Hron »

1) ÚS je opravdu údolí stínů a údolí bylo dobyto jen jednou a to někdy kolem 300k army (na plánky je potřeba myslím 1M a více army)
2) záleží co od Gamplera chceš -> na hůlku ohně/ledu, slonovinový luk a podobně by měla stačit několik milionů. Na plány na stavbu archeologů asi několik desítek milionů. Na mapu pro dobytí Archeologického tábora (kdysi šance na PKS, což byl nejlepší item ve hře; nyní nahrazen o trochu slabší variantou), už záleží jaké máš štěstí - u mně je too 1 mld zlata, ale tarrant minulý věk měl z 1 mld zlata 7 plánků...
3) ne, můžeš mít vždy jen jednu stavbu. Místo stackování jsou vyšší úrovně, ale na ně další plánky už nepotřebuješ.
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: tajné info

Post by healtonn »

ok, díky za info
Zajac
Posts: 40
Joined: Sun 25. Oct 2020 9:47:47

Re: tajné info

Post by Zajac »

nezmar wrote:zaokrúhluje sa vždy nahor, prave preto aby menšie počty jednotiek úplne nezmizli
Aetherův chrám, právě teď:

919 x Zasvěcenec boha ledu
102 x Ledový Přízrak
24 x Ledový obr
2 x Ledová hydra
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: tajné info

Post by tarrant »

i já jsem měl dnes 2 hydry, ale nevzpomněl jsem si kde jsem to četl :D
Post Reply