Mág ohne

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Mág ohne

Post by tarrant »

http://heaven.landofice.com/spying/3351

takhle je to nejsnadnější, at nemusím dělat screeny :D ty mágy mám takhle rozhozené i v přehledu armády i při nasazování artefaktů..
jak říkáš, že některé bugy co dávám poslední dobou nevidíš, tak možná že je to prohlížečem.. používám primárně mozillu.. tuhle chybu jsem pro jistotu zkontroloval i v chromu a vidím jí i tam..

jinak díky za opravy :)

To dmg, že nebude vidět je škoda nu :/ jako řešení, že už ty expy nebudou za ty dmg do mínusu je super, ale to že nejsou vidět ty zranění je škoda..

Nechce se mi hledat , kde se psalo o tom výpočtu expů, ale pokud si dobře vybavuju, tak kromě dmg který dá hrdina je to už jen na síle armády útočníka a obránce ne?
Pokud ano nešlo by ten dmg do mínusu vypnout jen u hrdiny a u ostatních nechat?
Pokud ne, tak bych byl za kdyby se to nějak vymyslelo, aby to vidět bylo.. ono počítat to ručně se asi nikomu chtít nebude.. a jestli jsi zahlédl jak s hronem domlouváme na boj o IP epickou bitvu, tak tam bych hodně rád viděl jak moc jsme se vzájemně sejmuli :D
PS: jestli to nijak nepůjde, tak bych byl moc rád kdybychom se domluvili pak na nějakém čase kdyby si nám to na tu chvilku bitvy zapnul, jak to bylo do teď, vážně by mi to hodně zajímalo :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

tarrant wrote:http://heaven.landofice.com/spying/3351

takhle je to nejsnadnější, at nemusím dělat screeny :D ty mágy mám takhle rozhozené i v přehledu armády i při nasazování artefaktů..
jak říkáš, že některé bugy co dávám poslední dobou nevidíš, tak možná že je to prohlížečem.. používám primárně mozillu.. tuhle chybu jsem pro jistotu zkontroloval i v chromu a vidím jí i tam..

jinak díky za opravy :)

To dmg, že nebude vidět je škoda nu :/ jako řešení, že už ty expy nebudou za ty dmg do mínusu je super, ale to že nejsou vidět ty zranění je škoda..

Nechce se mi hledat , kde se psalo o tom výpočtu expů, ale pokud si dobře vybavuju, tak kromě dmg který dá hrdina je to už jen na síle armády útočníka a obránce ne?
Pokud ano nešlo by ten dmg do mínusu vypnout jen u hrdiny a u ostatních nechat?
Pokud ne, tak bych byl za kdyby se to nějak vymyslelo, aby to vidět bylo.. ono počítat to ručně se asi nikomu chtít nebude.. a jestli jsi zahlédl jak s hronem domlouváme na boj o IP epickou bitvu, tak tam bych hodně rád viděl jak moc jsme se vzájemně sejmuli :D
PS: jestli to nijak nepůjde, tak bych byl moc rád kdybychom se domluvili pak na nějakém čase kdyby si nám to na tu chvilku bitvy zapnul, jak to bylo do teď, vážně by mi to hodně zajímalo :)
zlučil som ti to do jedného. Toto som už toľko krát riešil že už ani neviem čo by sa tam dalo ešte zmeniť :D
možno si akurát klikal keď som nahrával nové súbory. Ak by ti to znova vyskočilo tak daj vedieť pozriem sa konkrétne na tú budovu

pri XP sa potom berie do úvahy rozdiel dvoch armád - čiže damage tam už nehrá úlohu. Skúsim to ale prerobiť tak aby ste to mohli vidieť :)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

díky moc za ta xp že to zkusíš nějak vymyslet:)

http://heaven.landofice.com/spying/3351 ti mágové zase jedou stacky s počtem 0 :D
je možné, že jsem tahal, když si nahrával soubory no..
Mě je to jako celkem fuk, s vulkánem farmím eternany pro ostatní, ale bojím se že bych tam měl za chvíli kilometr mágů.. nevím jak je těžké to sloučit, tak jsem odehrál jen 2 tahy na test, jestli se to opravilo, aby si toho tam neměl šíleně, takže ikdyž to není vidět na první pohled jako před tím, tak tam jsou..
User avatar
ySpirit
Posts: 151
Joined: Wed 26. Feb 2014 19:20:57

Seznam bugů

Post by ySpirit »

Na dralgarovi se mi ted pri pruzkumu pustiny vyhodila chyba:
Fatal error: Class 'Jednotky' not found in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/budovy/1/bonus_tah.php on line 194
Po refreshi uz ok.
Vetev lucisnici - druidi - horsky obri - jednorozci, budovy vsechny krome predsunute hlidky a imperatorova palace.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

tak to si zrovna klikol keď som ten súbor nahrával na server (hádam vyriešenie nulových ohnivých mágov)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Mág ohne

Post by nezmar »

tarrant wrote:zabiješ mě :D jsou tam zase.. tak se na to vybodni.. s restartem světa to snad zmizí a já už to těch pár dní vydržím.. teda pokud to nebude nějak kaskádově navazovat a oběvovat se další bugy..
ja ta určite nezabijem, nato mám malú armádu :lol:

čo presne robíš a čo by to presne malo spraviť?
Má ti pridať xy mágov a pridá iba "0" alebo ti pridá aj mágov aj vytvorí duplicitu. Proste to skús viac rozpísať. Objavuje sa tento problém aj pri iných jendotkách (iným hráčom) alebo len tu
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Mág ohne

Post by tarrant »

toho vulkána by jsi dal ne? má necelé 4m sílu, ale 9 magma obrů.. :D

odehraju jen tah, mám v chrámu ohnivé sekty vybavení, takže by měli přijít mágové.. to vybavení tam přichází z chrámu věčného ohně - nedodávám ho..
Mágové ohně se připojí do svého stacku kam patří, ale vytoří se stack s 0 mágy ohně
a za každý tah přibude další stack s 0 mágy ohně..
s mágy přichází ještě arcimágové a efreeti šamani ty se zařadí kam mají a žádné chyby u nich nepozoruji

jinak nejspíš jdu spát, takže už ti dnes asi další info nedám a nevyzkouším případnou opravu

Image
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Mág ohne

Post by Hron »

nemůže být problém s tím, že je "rekrut Mágů ohně na 2 * počet měst" a když máš 0 měst, tak by měl být rekrut 0?
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Mág ohne

Post by tarrant »

jo to bude ono :D aktiálně jsem bez města :D
takže vlastně mi mágové nepřibývají, ale já si toho nevšiml, nesleduji je a když je to bonus z Chrámu věčného ohně, tak mmi to nepíše počet, ale jen: Několik Akolytů se rozhodlo postoupit zkoušku ohněm v Chrámu Sekty.
zkusil jsme odtahat tahy abych měl město, a zkusil jestli to nezmizí, ale ne ted tam mám xkrát 6 mágů..

aby se tohle nestávalo navrhuji upravit rekrut na: 5 + (počet měst x 2)
ten základ 5 je u původní sekty, před vylepšením..
ale stejně budu rád, když je pak zase sloučíš, aby mi to tam nestrašilo..

takže chyba nebyla v nahrávání souboru :D
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Mág ohne

Post by Hron »

tarrant wrote:aby se tohle nestávalo navrhuji upravit rekrut na: 5 + (počet měst x 2)
viz vlákno o Vulkánovi...
Locked