Stavby - všeobecne

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Stavby - všeobecne

Post by nezmar »

to sa ešte môže zmeniť (ta hliadka), chcel som ju spraviť atraktívnou už teraz.

Ceny sa môžu zvýšiť v tom nevidím problém (len som tak odhadoval :D )

A áno, je to cielené že v dole sú tie potreby rôzne, išiel som podľa popisu, kde je treba viac ľudí, kde menej atď
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Stavby - všeobecne

Post by tarrant »

no tak dobrá :D
tarrant wrote:tak palác už mám dlouho na obou bozích, tak to jsem nevěděl..
ale i to co píšeš, mi přijde možná moc rychlé..

nevím jen návrh - vím že to zase píšu do špatného topicu, tak mě zatřelte :D
1. úroveň jsou plánky tam je to stejné jako teď
2. úroveň 50k věhlasu - né že ho zaplatíš, ale že ho budeš mít
3. úroveň stavba paláce (která ti sežere 100k věhlasu a 50k předvěsti)
4. úroveň 50k věhlasu - předchozí úroveň ti 100k sežere, takže by to mohlo takhle býr i funkční a né že si to hráč jen nakliká..
- kdo třeba získá plánek na důl brzo, neuteče tak jiným kteří ho zísají později..
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Stavby - všeobecne

Post by tarrant »

nezmar wrote:to sa ešte môže zmeniť (ta hliadka), chcel som ju spraviť atraktívnou už teraz.

Ceny sa môžu zvýšiť v tom nevidím problém (len som tak odhadoval :D )

A áno, je to cielené že v dole sú tie potreby rôzne, išiel som podľa popisu, kde je treba viac ľudí, kde menej atď
hlídka mi teď zase pila krev na vulkánovy 2 démoni po sobě.. démon přšel, ani jsem se nedozvěděl co byl zač a hlídka ho hned odstřelila :D
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Stavby - všeobecne

Post by Hron »

1) jasně

2) 50k myslím získáš celkem rychle, ale zase je to první vylepšení a tak je dobře, že ho získáš celkem rychle. Sice většinu plánků získáš až po 50k věhlasu a tak se to neprojeví, ale bude to ta tebou zmíněná ochrana před tím, kdyby ti náhodou padl nějaký plánek moc brzy, tak aby jsi neutekl...

3) jak nad tím tak uvažuji, tak mi začíná připadat, že ten palác sám o sobě je moc malé zdržení, ale neměňme to

4) sice ti 100k sežere palác, ale i tak bych tady dal radši 100k -> přeci jen to bude nejspíše na delší dobu top tier, tak ať to člověk nemá hned...

5) tam je otázka, co budou jednotlivé věci stát a spíše se to bude řešit u nich, než tady, kde ta podmínka bude jen ten "velepalác"
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Stavby - všeobecne

Post by Hron »

tarrant wrote:
nezmar wrote:to sa ešte môže zmeniť (ta hliadka), chcel som ju spraviť atraktívnou už teraz.

Ceny sa môžu zvýšiť v tom nevidím problém (len som tak odhadoval :D )

A áno, je to cielené že v dole sú tie potreby rôzne, išiel som podľa popisu, kde je treba viac ľudí, kde menej atď
hlídka mi teď zase pila krev na vulkánovy 2 démoni po sobě.. démon přšel, ani jsem se nedozvěděl co byl zač a hlídka ho hned odstřelila :D
Jo, mně se včera na Asceně stala věc, která mě taky naštvala, kdy mi přišel démon. Spustil se mi škodící event a po něm démona zahnala hlídka. Takže ve finále jsem měl jen ztrátu... :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Stavby - všeobecne

Post by nezmar »

Hron wrote:Jo, mně se včera na Asceně stala věc, která mě taky naštvala, kdy mi přišel démon. Spustil se mi škodící event a po něm démona zahnala hlídka. Takže ve finále jsem měl jen ztrátu... :D
čo keby hliadka negovala škodiace eventy od démonov namiesto toho aby ich rovno zničila. To by bolo asi najlepšie riešenie a podstatne by to zvýšilo hodnotu Hliadky.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Stavby - všeobecne

Post by Hron »

nezmar wrote:
Hron wrote:Jo, mně se včera na Asceně stala věc, která mě taky naštvala, kdy mi přišel démon. Spustil se mi škodící event a po něm démona zahnala hlídka. Takže ve finále jsem měl jen ztrátu... :D
čo keby hliadka negovala škodiace eventy od démonov namiesto toho aby ich rovno zničila. To by bolo asi najlepšie riešenie a podstatne by to zvýšilo hodnotu Hliadky.
Jak myšleno?

Mně by přišlo super, kdyby to bylo tak, že když máš hlídku tak místo ničení démona by bylo:
1) hlídka automaticky zabrání všem škodícím eventů démonů které jsou jako eventy, ne přímo schopnosti démonů -> tedy ty eventy jako "Ze strachu před démonem od nás uteklo x lidí." či "Armáda démonů nás obelstila a zničila nám zásoby v budovách." a podobně...
2) s určitou pravděpodobností (nevím jakou má teď na to, že zničí démona) by vyrušila v daném kole škodící efekt démona, který působí démon -> tedy věci, jako že nám démon ukradl zlato, zničil město, ...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Stavby - všeobecne

Post by nezmar »

myslel som eventy naviazané na Démonov Plieniteľov a Dobyvateľov (kradnutie zlata, mest a neviem čo tam ešte je :D )
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Stavby - všeobecne

Post by tarrant »

taky by těch paladinů mohlo přiběhnout víc, když ostatních z vylepšeného uprchlického tábora více chodí :)
Z uprchlického tábora přišel Paladin

edit:// tak ono jich asi chodí více, ale není upravený text..
Last edited by tarrant on Sat 19. Mar 2022 22:50:40, edited 1 time in total.
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Stavby - všeobecne

Post by tarrant »

a taky docela by i do budoucna bodlo vícenásobné opakování v portálu.. já už na přivolávání jednotek, abych měl více štítů kašlu.. jestli mi kvůli tomu někdo sejme tak ať.. ale opakování po 50 když potřebuju naklikat štíty na 23M je utrpení.. sice takovou armádu už asi nikdo nikdy mít nebude, ale i třeba na 10M to není o moc menší peklo..
Alespoň 200 ale klidně i 500..
Post Reply