Obrazky

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Obrazky

Post by nezmar »

Túto hru hráva veľmi málo ľudí, čo si budeme klamať. Obdobie textových weboviek už je dávno za nami a ja som sa už dávno vzdal nádeje, že táto hra si nejako sama na seba zarobí a vďaka tomu budeme môcť zveladiť jej grafickú stránku.

Preto som sa rozhodol, že proste pohľadajme pekné obrázky na jednotky eventy atď aby sme si to troška spestrili a urobili troška krajšie. Len nechcem aby sme sa stratili v rôznych štýloch.
Takže moja predstava je na štýl
https://www.artofmtg.com/art/svella-ice-shaper/

ak mi pomôžete v hľadaní, tak by to bolo fajn, nemusel by som to všetko dohľadať sám. Prípadne sa môžete aj vy vyjadriť čo si o tom myslíte (teda tí 4ja čo tu diskutujú :D )
User avatar
ySpirit
Posts: 151
Joined: Wed 26. Feb 2014 19:20:57

Re: Obrazky

Post by ySpirit »

Obrazek vypada super, jen teda nevim, jak to bude vypadat, kdyz se to zmensi na to rozliseni ikon jednotek, tech 35 na 35 pixelu :D
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Obrazky

Post by Hron »

ySpirit wrote:Obrazek vypada super, jen teda nevim, jak to bude vypadat, kdyz se to zmensi na to rozliseni ikon jednotek, tech 35 na 35 pixelu :D
Naprostý souhlas!
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Obrazky

Post by nezmar »

ySpirit wrote:Obrazek vypada super, jen teda nevim, jak to bude vypadat, kdyz se to zmensi na to rozliseni ikon jednotek, tech 35 na 35 pixelu :D
pri týchto obrázkoch by som skôr volil 64x64 (to je taký rozumný základ). Do wikipédie (ak by sme ich tam náhodou chceli dávať tak tam potom 128x128) menšia alternatíva na 32x32

ak to bude vyzerať naprd tak sa nájde iný obrázok :D je ich plný internet len treba tomu povenovať čas hľadaním
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Obrazky

Post by tarrant »

ted nehraju neživého dhara, tak nevím jestli má kamenožrout nějaký obrázek..
ale pokud z toho nemůže být nějaký "průšvih" tak bych hlasoval pro: https://www.postavy.cz/foto/pjernarkrach-foto.jpg :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Obrazky

Post by nezmar »

moc nezapadá do konceptu ostatných obrázkov, ale porozmýšľam nadtým :D

ak sa Vám nepáči nejaký obrázok, alebo nejaký chýba (zatiaľ nahodený iba Ghoro, Dralgar, Vulkan a teraz pracujem na Dreaddovi) tak sem kľudne hoďte odkaz. Nebránim sa tomu aby sa použil iný ako sa mi podarilo nájsť :)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Obrazky

Post by tarrant »

Myslel jsem to jako takový "Easter egg" :D
Asi všichni ten film znají :) Můžu najít jiný obrázek, ale vždy se mi nejvíc líbil jak sedí na té "motorce" :D
Tak jestli to budeš ochoten dát, tak pohledám lepší/kvalitnější obrázek :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Obrazky

Post by nezmar »

čo hovovíte zatiaľ na jednotky? Už zostáva iba Dhár a potom pár drobností :)

Image
Image

Každá jednotka má obrázok na adrese: ttp://heaven.landofice.com/images/jednotky/64x64/101.jpg
101 je druh jednotky. Väčšie rozlíšenie je potom po prepísani 64 na 128, robím aj väčšie na 256 (ale tam chýba Dralgar, lebo som s tým začal neskôr)

Prípadne by sa mohli nahodiť na wiki (aj keď to je otázne, keďže ich nemáme oficálne :( )
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Obrazky

Post by nezmar »

Dralgar Imagar
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Aethar
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Dreadd
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Vulkan
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Ghoro
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Ascendancy
ImageImageImageImageImage
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Obrazky

Post by Hron »

Je super, že mají jednotky obrázky.
Sice občas je horší poznat co na tom obrázku přesně je (například u prvního obrázku u Vulkána vidím, že je to asi nějaký mág ohně, ale jestli se mu levá ruka změnila v oheň nebo je jen skrytá za ohnivou střelou nevím). Pak většina obrázků vypadá, že jako velké obrázky by byli nádherné a tím jak jsou zmenšené, tak se prostě nemůžu zbavit pocitu, že jim někdo ublížil (některé obrázky jsou super i v této velikosti /například Bílý pavouk/, ale většina mě bolí /například Anděl Ohně - pokud je to on/).
A hlavně pak u většiny obrázků nejde poznat co je to zač (například, kdyby mi někdo ukázal obrázek jakéhokoliv wurma, tak mu neřeknu, který to je; nebo třeba kdyby mi někdo ukázal obrázek Aetherova věrného, tak první věc co bych řekl je Ledový válečník). Ale tohle je problém, který reálně řešení nemá, protože je ve hře spousta podobných jednotek a tak mít nějaké jednoznačně poznatelné obrázky je myslím nemožné...

Jinak já sám bych lepší nenašel, takže bych měl sklapnout a poděkovat, za skvělou práci!
Post Reply