Dobivani

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Dobivani

Post by tarrant »

trošku to zapadlo a nejdřív chci dotáhnout ten iluzionární ostrov..
Ale říkám si jestli ty schopnosti dračího golema nepředělat?
Vlastně na snižování obrany jednottek je aetharova róba moci, teď bude i ten iluzionární ostrov..
na snižování iniciativy je velemág..
takže ná chybí něco na snížení útoku plošně a nebo naopak na zvýšení?

nebudu sem odepisovat, než dořeším ten iluzionární ostrov do konečné fáze, jen jsem chtěl zapsat co mě napadlo..
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Dobivani

Post by Hron »

klidně předělat
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Dobivani

Post by Hron »

Opět se připomínám s jednou starou věcí:
Když už je Dobývání bez časového omezení, mohl bys prosím zrušit i to omezení 1 hodina u Neznámé indicie?
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Dobivani

Post by Hron »

Navrhuji zvýšit šanci na padnutí Střípku krystalu života ze Svatyně života minimálně na 33%, ideálně na 50%.

To, že tahám přes 500 tahů s cca 4,5M army (pokud bych překročil 5M, začala by mi klesat šance na příchod svatyně) a stále mi nepadl a nemohu si dovolit stavět armádu dál, protože pak by mě přestali svatyně chodit, je dle mě špatně.
Tak ve finále jsem našel úlomek po více jak 900 tazích na 4,5M army a nevím kolik ještě tahů do té doby...


Dokud chodili všechny chrámy po celou dobu, tak tohle tolik problém nebyl, ale nyní bych byl proto, aby najití střípku problém nebyl a tak by možná nebylo od věci, kdyby byla pokaždé šance 50%.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Dobivani

Post by nezmar »

Střípku krystalu života
urobíme to troška inak.
Nastavím to tak, že šance budú rovnaké ako doteraz ALE nemusíte čakať na nižšie chrámy a s každým vyšším chrámom sa zvýši aj šanca na nájdenie čriepku.

Zjednodušene:
* chrám života - šanca 7% na prvý
* svätiňa - šanca 15% na druhý a (ak ste nenašli v prvom) 30% na druhý
* dóm - šanca 30% na tretí a (ak ste nenašli) 60% na druhý a instant prvý
* velechrám - šanca 60% na tretí a (ak ste nenašli) instant prvý a druhý
* posvätný chrám a vyššie - instant všetky čriepky (samozrejme postupne) pre tých, ktorí začínajú s eventom neskôr

Neznámé indicie
Aby dávalo zmysel od Dharjaka, že to nie je stále dostupné a že je tam ta bariéra, tak necháme limit, ale zvýšim ho na viac ako 2 hodiny a to na 10 hodín - v dvoch 5 hodinových intervaloch od 9:00 do 13:59 a od 21:00 do 1:59
PS: časová zóna už je opravená na našu lokálnu
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Dobivani

Post by Hron »

Krystal života: Super!

Neznámá indicie: Zde mi nešlo o dobytí tábora, ale o to čekat hodinu po velké bitvě na poslání armády na dané souřadnice.
Větší rozsah bude fajn, ale původní mi nevadil, ten jsem bral, že má logické odůvodnění a byl jsem na něj zvyklý. Ale přišlo mi nesmyslné to čekání u "souřadnic", kdy po té co se zrušilo čekaní na na ostatní Dobývání po velké bitvě, tak zde se muselo čekat stále.

Tzn.: Můžu večer ve 23:30 zajít plenění, pak dobýt tábor a pak jít spát, ale nemůžu zajít plenění a pak prozkoumat souřadnice. A to je to, co mi vadí.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Dobivani

Post by nezmar »

aha, tak to som nepochopil :D ja reku vadí že sa človek musí trafiť do toho malého rozptylu (mne osobne to vadilo dosť, lebo na obed som zabudol a večer už som v siedmom nebi ...)
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Dobivani

Post by Hron »

Když už jsi zvedl časové okno, tak ideálně i uprav popis toho dobývání, ať to lidi nemate...
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Dobivani

Post by Hron »

nezmar wrote: Fri 17. Jun 2022 6:51:25 Střípku krystalu života
urobíme to troška inak.
Nastavím to tak, že šance budú rovnaké ako doteraz ALE nemusíte čakať na nižšie chrámy a s každým vyšším chrámom sa zvýši aj šanca na nájdenie čriepku.

Zjednodušene:
* chrám života - šanca 7% na prvý
* svätiňa - šanca 15% na druhý a (ak ste nenašli v prvom) 30% na druhý
* dóm - šanca 30% na tretí a (ak ste nenašli) 60% na druhý a instant prvý
* velechrám - šanca 60% na tretí a (ak ste nenašli) instant prvý a druhý
* posvätný chrám a vyššie - instant všetky čriepky (samozrejme postupne) pre tých, ktorí začínajú s eventom neskôr

Neznámé indicie
Aby dávalo zmysel od Dharjaka, že to nie je stále dostupné a že je tam ta bariéra, tak necháme limit, ale zvýšim ho na viac ako 2 hodiny a to na 10 hodín - v dvoch 5 hodinových intervaloch od 9:00 do 13:59 a od 21:00 do 1:59
PS: časová zóna už je opravená na našu lokálnu
Jak přesně funguje nacházení střípků z vyšších chrámů? Aneb, můj Aether nenašel střípek v Chrámu života (pokud si nepletu klan), ale v první Svatyni života jsem našel střípek který mi spustil rozhovor o hledání v Dómu života.
Já jsem čekal, že to bude fungovat tak, že když v Chrámu nenajdu střípek, tak že budu mít 30% šanci ve Svatyni na nalezení 1. střípku a 0% na nalezení 2. střípku a tak když ve Svatyni najdu střípek, tak mi Kouzelník řekne, že další mám hledat opět ve Svatyni.

PS: Jestli to funguje tak jak jsem si myslel a jen jsem si spletl klan, tak se moc omlouvám, ale radši na to prosím mrkni, jestli tam nemáš překlep jak tady v popisu (ve Svatyni má být 30% na "první" a ne na "druhý").
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Dobivani

Post by nezmar »

malo by to fungovať tak ako si myslíš, ale je možné že to tak nie je. Pozriem sa nato
Post Reply