Warcraft 3 mapa Land of Ice

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
evilpyro
Posts: 19
Joined: Sun 16. Feb 2014 19:47:35

Warcraft 3 mapa Land of Ice

Post by evilpyro »

Ahoj Drago, popřípadě Nezmare.

Chtěl bych se zeptat, zda-li by vám vadilo, kdybych na námět vaší hry udělal mapu do W3, stejnojmennou. Přímo bych vyšel ze hry a zkusil udělat takový remake.
Galax
Posts: 2
Joined: Thu 06. Feb 2014 7:36:33

Re: Warcraft 3 mapa Land of Ice

Post by Galax »

Hádám že tohle jim vadit nebude, kdysi když jsem ještě míval čas tak jsem sám tuhle mapu měl rozpracovanou a měl jsem tuším dva bohy hotové a některá místa pro plenění... Ale věř mi, pokud nejsi ochoten do toho hodit měsíce času aby to fakt stálo za to, tak se do toho nepouštěj, mě vytvoření těch tak 15% co jsem chtěl udělat zabralo několik týdnů aby to bylo OK :D
Ale pokud se do toho pustíš, máš můj palec nahoru a případně pokud by nešlo o něco příliš komplikovaného (Z důvodu času a toho že jsem polovinu práce s editorem zapomněl :D) tak ti můžu i pomoct, ideální by bylo mít někoho kdo by uměl s grafickým programem... Ale většinu modelů můžeš najít na netu, já sám jsem jich kdysi našel pěknou sbírku, teď by jich mělo být ještě mnohem více (Ostatně, jsou modely i na... Co já vím SnK, nedivil bych se kdyby bylo něco jako Walking dead modely ani :D)
evilpyro
Posts: 19
Joined: Sun 16. Feb 2014 19:47:35

Re: Warcraft 3 mapa Land of Ice

Post by evilpyro »

Galax : mno udělal bych první nějakou lehkou betu, tedy kostru. Mám na mysli prostě 2 bohy, nějaké eventy, pár předmětů... Myslím, že by to mohlo být v tom W3 docela dobrý... spousta věcí je tam vyřešena už v jádru hry...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Warcraft 3 mapa Land of Ice

Post by nezmar »

toto musí odsúhlasiť drago.

Dalo by sa to považovať za reklamu. Ja osobne niesom proti ak tam bude odkaz na túto hru. Ale ako som písal musí povoliť DRAGO

ja som tu len taky panáčik na strašenie :mrgreen:
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Warcraft 3 mapa Land of Ice

Post by drago »

Jasně, klidně udělej. Pak sem hoď odkaz :)
Post Reply