krystal moci

Hlásenie bugov a netypických správaní hry

krystal moci

Příspěvekod tarrant » stř 18. zář 2019 16:35:34

Čau, když jsem začal dělat krystal moci, tak se mi vůbec neobjevilo omezení na dobývání, prostě jsem ho sjel na jeden zátah celé za pár minut - všechna 3 dobývání..
Nemám zájem využívat chyby ve hře, tak to hlásím :)
tarrant

Re: krystal moci

Příspěvekod Hron » čtv 19. zář 2019 1:19:07

Takhle to funguje již minimálně rok a několikrát se to na chatu rozebíralo. (ale uznávám, že nevím, zda to bylo někdy hlášeno i sem...)

Jinak za mě je to příjemná vlastnost a já bych byl radši, kdyby místo opravy chyby proběhla změna Dobývání a to tak, že by se ten časovač u Dobývání zrušil u všech.
Důvod je ten, že dobývání je omezený počet a každé jde jen jednou a proto nevidím problém v tom, aby bylo jen "přilepšením" a časové omezení bylo jen u opakovatelných věcí na kterých se dá farmit (tažení/plenění).
Hron

Příspěvekod tarrant » úte 24. zář 2019 3:26:00

v taženích si farmíš věhlas, je jen dobře že je tam omezení a mělo by se doplnit i do tohoto tažení.. bud jdeš plenit nebo dobývat.. jistě u většiny bohů to nemá moc význam, ale třeba crinis by díky tomu mohla mít světlonoše ještě rychleji, podobně dhar s krakenem..
navíc toto tažení ještě crinis dost naspeeduje v tréninku vojska, stejně tak další bohy.. Ale u crinis je to asi nejvýraznější, navíc nemá šanci zbankrotovat, protože co si budeme nalhávat katakomby jsou jen pro ní a ostatní bohové si zlato shánějí o dost obtížněji..
tarrant

Příspěvekod Hron » čtv 10. říj 2019 17:00:29

Dobývání a tažení je rozdíl.
V taženích si farmíš věhlas, protože je můžeš dělat kolikrát chceš. Dobývání můžeš jen jednou a vícekrát ne, takže i když tam nějaký věhlas získáš, tak ve výsledku ho tam až tak moc nenafarmíš...

Co Crinis a Dhara se týče, tak co já vím, tak u nich se často chodí právě to tažení, na ten věhlas a tak věhlas z Dobývání to příliš neuspíší (když se člověk snaží co nejrychleji farmit věhlas).
(Nemluvě o tom, že Crinis taky dost často farmí vhlas přes Údolí stínů, pokud je ještě začátek věku -> tehdy má slušnou šanci vyhrát a když náhodou prohraje, tak si dokáže armádu rychle obnovit.)

PS: Katakomby farmí více bohů, typicky třeba Aether, který má spoustu jednotek se slayerem, případně pak Stínový vulkán (pokud ho někdo pořádně rozehraje).
Hron

Zpět na Tech Support