Účty

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Theory
Posts: 7
Joined: Mon 27. Jan 2014 9:27:00

Účty

Post by Theory »

Nevím, jestli je to vůbec možné udělat, ale bylo by dobré, aby se účty ukládaly i pro další věky.
Systém bych si představoval asi takto:

a) účet by zůstal po konci věku a pro další věk už by nebyla nutná registrace
b) na každé IP by byl možný jen jeden účet
c) v každém tomto účtu by šlo založit libovolný počet herních účtů
d) mezi aliancemi, ve kterých by byly herní účty z jednoho účtu by nešlo válčit
e) mezi herními účty ze stejného účtu by nešlo obchodovat
f) účet by měl svoji vlastní stránku
f1) na stránce by bylo možné ukládat významné výpisy
g) na každý účet by náležel určitý počet hrdinů, které by si hráč při registraci herního účtu mohl zvolit do hry
g1) hrdinové by sbírali zkušenosti a zlepšovali bez omezení na jeden věk, zůstali by v databázi i pro další věky
g2) hrinům by se zvedala pouze iniciativa/útok/obrana/poškození/životy (mělo by to vliv pouze do začátku hry na vesničky/barbary/osady, celkový balanc hry by to nenarušovalo)

Nevím, co z toho je uskutečnitelné a je mi jasné, že to je jen pohádka, ale o možnostech hry co se týče kódování moc nevím, proto to tu aspoň zkouším.

Theory
Dexter
Posts: 3
Joined: Mon 27. Jan 2014 10:36:51

Re: Účty

Post by Dexter »

s věcmi jako zákaz obchodování u jednoho člověka souhlasím..stačilo by dát omezení na IP, pokud je to nějak providitelné...ale ukládání databází na příští věky..a hromadný účet...to je už nějaký divný..začínající hráči ztratí výhody co se velitele týče a je to zbytečná složitost bez efektu (dle mě
Theory
Posts: 7
Joined: Mon 27. Jan 2014 9:27:00

Re: Účty

Post by Theory »

Jde o úsporu tahů, jednodušší dobytí první osady, menší ztráty u barbarů atd. Začínající hráči to stejně nevyužijí a ani v LoI žádní nejsou.
IP nic neřeší, já sám hraju z více IP a každý se libovolně může připojit na proxy.
Celá myšlenka tohohle je, aby si každý z věku alespoň něco odnášel, mohl si ukládat vlastní výpisy a neměl pocit, že celý věk byl k ničemu.
LoI je v tomhle směru docela vyjímka, neznám jinou hru, kde by se na každé kolo vytvářely úplně nové účty
Dexter
Posts: 3
Joined: Mon 27. Jan 2014 10:36:51

Re: Účty

Post by Dexter »

Theory wrote:Jde o úsporu tahů, jednodušší dobytí první osady, menší ztráty u barbarů atd. Začínající hráči to stejně nevyužijí a ani v LoI žádní nejsou.
IP nic neřeší, já sám hraju z více IP a každý se libovolně může připojit na proxy.
Celá myšlenka tohohle je, aby si každý z věku alespoň něco odnášel, mohl si ukládat vlastní výpisy a neměl pocit, že celý věk byl k ničemu.
LoI je v tomhle směru docela vyjímka, neznám jinou hru, kde by se na každé kolo vytvářely úplně nové účty
mě teda nenapadá moc her, kde by se to nedělalo :D
User avatar
dadowski
Posts: 4
Joined: Mon 27. Jan 2014 9:25:38
Location: Bechyně
Contact:

Re: Účty

Post by dadowski »

Tak já zase neznám hru kde by se to nedělalo ... travina, meliorannis, divoké kmeny, ogame, ... všude máš účet jen na jeden herní cyklus (kolo). Omezení IP je na nic, sám hraju z asi 4 IP adres, v tomhle směru by nebyl špatný ten hromadný účet, pod kterým by se vytvářeli jednotlivé klany - stačilo by na tržiště a válku omezení pro všechny klany pod tím účtem. Výpisy si může každý uložit k sobě do počítače, to by zase bylo asi zbytečný na programování když je třeba udělat spoustu jiných věcí. Se zavedením hrdiny na způsob toho jak byl v classiku souhlasím, ale už ne s tím aby zůstával do dalších věků.
_________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=qk8KB6okkfA
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Účty

Post by nezmar »

Nový vek je proste nová hra a so starou nemá nič spoločné (maximálne históriu :) ), takže v tomto smere nevidím žiadny posun.

To s hromadnými učtami sa bude riešiť, ako presne, to ešte neviem ale budem nadtým intenzívne rozmýšľať :D
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: Účty

Post by King »

Tie IP nie su dobrý nápad. Som z malej dediny kde je mikrovlnka a pár chalanov odtial LOI hrá ibaže celá dedina má rovnakú IPčku. Tým pádom by hral jeden a ostatných by ste odjebali.
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Účty

Post by drago »

S tím by bylo moc práce, ale myšlenka mít osobní účet pro všechny světy s achievementy se mi líbí. Njn LoI vznikalo v dobách kdy takové vymoženosti nebyly.

V každém případě je to moc velké práce, takže zatím asi ne.
Theory
Posts: 7
Joined: Mon 27. Jan 2014 9:27:00

Re: Účty

Post by Theory »

Drago, s tím jsem nějak počítal, hlavně kvůli tomu, jak je LoI udělané, ale děkuji za přečtení, s tím, že by na tom bylo moc práce souhlasím, nejprve je potřeba udělat závažnější a méně náročné věci :)
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: Účty

Post by King »

Nebolo by tiež vhodné pridať možnosť "zrušiť účet"? Neviem ako moc to zaťažuje server ale minimálne štatistiky by boli prehľadnejšie keby sú tam len účty na ktorých sa naozaj kliká. Kopec hráčov ked sa napríklad do 200 TU nedostane do pustiny zakladá nové a nové účty a potom v štatistikách je 300 zo 400 účtov k ničomu.
Post Reply