Balancovanie bohov

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)

Re: Balancovanie bohov

Příspěvekod nezmar » pát 18. kvě 2018 8:34:43

pockam este chvilku ci sa niekto k tomu vyjadri, ak nie, tak to zmenime podla tvojho navrhu

ja osobne s tym nemam moc skusenosti. Ked tak hravam iba Dralgara a Vulkana, cize sa k tomu nebudem moc vyjadrovat

A Crinis by chcelo troska povylepsovat :)
nezmar
Administrátor

Příspěvekod žrout » pát 18. kvě 2018 16:49:12

Neee! Jsem proti! Proč proboha zlevňovat wurma o mega a zdražovat flamekeepery o 100%???

To prostě nedává smysl. Nemusí se všechno rovnat, navíc těžko stanovit hodnotu jednotky podle její ceny, je to nesmysl.

Wurm umožní dobýjet neskutečně moc věcí beze ztrát, proto má tak velké pořizovací náklady. Je podle mě perfektně vybalancovanej. A zdražit flamekeepery o 100%? proč proboha? Už teď je těžký jako prase vulkána rozjet (od osady po první 2 flamekeepery) a tohle by ho ještě víc zanerfovalo.

Jsem jednoznačně proti návrhu. Zase se nemusí měnit všechno a balancovat pořizovací ceny je nesmysl, protože každá jednotka má specielní efekt.

Souhlasím s úpravou počtu vybavení kvůli odměnám z eventů (i to ale bylo v pohodě, byť lehce nefér, ale to je celé LOI). Jsem proti jakékoliv úpravě pořizovacích cen.

A crinis moc vylepšení nepotřebuje, dle mého názoru :) S novými předměty dostává nový rozměr ;)
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
žrout

Příspěvekod Hron » pát 18. kvě 2018 17:07:24

Ehm - možná jsi to špatně pochopil.

VÝSLEDNÁ CENA ZŮSTANE VŽDY STEJNÁ
Změní se jen počet potřebného vybavení na jednu jednotku a aby zůstala cena zachovaná, tak se tomu uzpůsobí cena za jedno vybavení.

PS: U Wurma byl překlep, ale už na začátku toho příspěvku jsem psal, že ceny zůstanou stejné, tak to šlo odvodit, ale i tak se za to omlouvám. U Flamekeeperů ale překlep nevidím, tam je to v pořádku a cena se nemění.
PPS: Jinak ano, sleva Wurma o 1M a zdražení flamekeepera o 100% by byl nesmysl, to je mi jasné celou dobu, to vysvětlovat nepotřebuji, a to rozhodně navrhovat nechci...
Hron

Příspěvekod Hron » úte 22. kvě 2018 22:00:01

Nezmare budeš měnit ty počty vybavení?
(se zachování stejné výsledné ceny)
Hron

Příspěvekod nezmar » stř 23. kvě 2018 8:20:34

na 90% ano

pokusim sa tiez vykompenzovat ludom straty, ktore pri tom update mozu pre niektorych nastat
nezmar
Administrátor

Předchozí

Zpět na Hlavná diskusia