eventy

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: eventy

Post by Hron »

Na základě toho, jak to tento věk vypadá a jak si stěžujete, tak já navrhuji:

Arcimág zmrazí JEN v první kole.

Takže zmrazí jen jednu jednotku a tak sice nebudete mít enty, ale budete mít léčení a tak to snad nebude taková hrůza.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: eventy

Post by Hron »

Protože to možná opět zapadlo, tak shrnutí novinek ode mě:

1) Æthrův ledový válečník - steč
V původní domluvě měl steč 200, která je sama o sobě vysoká, ale přijatelná. Ve hře má steč 450, která je přehnaně vysoká.
Prosím o potvrzení, že těch 450 je zamýšlených, nebo o opravu na 200. (pokud se nechá 450, tak navrhuji snížení počtu válečníků v Prokletém chrámu na polovinu)

2) Démoní karavana - lidi -> korekce
Omlouvám se. Pro 10M army byl vzorec v pohodě a uvědomoval jsem si, že pro velké armády těch lidí bude moc, ale je jich až moc.
Navrhuji snížení lidí na 1/3 u každé odměny.

3) Arcimág ledu - oslabení
Jak aktuálně blokuje magii každé kolo a s poměrně vysokou iniciativou, tak některé klany naprosto zabíjí.
Navrhuji aby blokoval magii jen jednou v prvním kole a dále už magii neblokoval. Díky tomu bude snesitelnější pro bohy, které takto jinak zabíjí.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: eventy

Post by nezmar »

Budem sa venovať Hron (nezapadlo), len nie hneď

Teraz späť k chrámom (novým). Myslím, že ich treba mierne upraviť. Podľa mňa bude dobré, keď sa všetky nové chrámy prerobia tak aby mali okolo 5 typov jednotiek + 1 bonusova (špeciálna). Hodnoty by mohli zostať.
Tým, že budú mať menší počet. tým bude mierne jednoduchšie to poraziť (už nebude 4 x štíty a 5 x damage)
Zároveň s tým by som ale znížil počet rún, ktoré padajú z chrámov
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: eventy

Post by Hron »

Snižit odměny určitě. 5 jednotek mi přijde málo. Vždyť i v původním posvátném chrámu země a dómu ledu/života je 7 jednotek...

Uznávám, že 10 jednotek je hodně, ale 5 je dle mě málo. Zkusil bych to snížit na těch 7...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: eventy

Post by nezmar »

tak nejako rozumne - nemusí to byť vždy striktne na 5, ale aby sme sa k tomu snažili dostať :)
PS: nikto nepovedal, že aj dómy/svätine boli spravené dobre :D

chrám zeme je unikát, pretože sa tam spájajú dvaja bohovia, čiže tam sa dá uvažovať o väčšom počte
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: eventy

Post by Hron »

nezmar wrote:tak nejako rozumne - nemusí to byť vždy striktne na 5, ale aby sme sa k tomu snažili dostať :)
PS: nikto nepovedal, že aj dómy/svätine boli spravené dobre :D

chrám zeme je unikát, pretože sa tam spájajú dvaja bohovia, čiže tam sa dá uvažovať o väčšom počte
V té tabulce jsem vytvořil novou stránku a tam píši nové návrhy na chrámy.

Chrámy upravuji tak, že se snažím hodnotou držet na +- stejných hodnotách a chrámy oslabuji jen počtem stacků (tedy třeba že dva stacky jednotek sloučím do jednoho a podobně).
Jde mi o to, že zatím nemám pocit, že by bylo nutné chrámy oslabovat číselně, ale že to oslabení snížením statů by mohlo stačit. Až pokud to nebude stačit, tak pak by se když tak přešlo k dalšímu oslabení...
(redukce Posvátného Domu Aethera z 12 jednotek na 7 /když počítám i vyvolané/ mě celkem dost pobavila... :D )
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: eventy

Post by Hron »

Stihneš nahodit upravené chrámy ještě během dneška/zítřka, abychom je tento věk zkusili, nebo budou překvápkem až příští věk?
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: eventy

Post by nezmar »

ak chcete môžem ich tam nahodiť hneď. Mám to už pripravené a je to iba pár súborov.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: eventy

Post by Hron »

nezmar wrote:ak chcete môžem ich tam nahodiť hneď. Mám to už pripravené a je to iba pár súborov.
Tak to nahoď.
Sice můj Aether nemá odtahané za poslední tři dny, ale za Ascenu by mě zajímalo, jaké budu mít ztráty po úpravách...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: eventy

Post by nezmar »

nahodené. dufam že som nikde nezabudol preklep a všetky budu fungovať
Post Reply