Nový "bůh" trpaslíci

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Nový "bůh" trpaslíci

Post by John-ka »

Tak mě napadlo, že by nemuselo být špatné, zkusit si zahrát i s jednotkama který jsou normálně na druhé straně bitevního pole. Ty jednotky jsou už hotové (v dobývání), jen by se muselo vymyslet co budou stát v budkách.
V první by byli trpaslíci se sekerou, ve druhé těžká pěchota, třetí s kuší a ve čtvrté legionáři. Sem tam by došel trpasličí kapitán, asi podle vybavení u legionářů. A jako bonus za věrnost trpaslíci můžou dělat balisty/katapulty, byť si asi budou muset zbourat domobranu. Ale za tu cenu, by mohli dělat oba druhy (čili i ty lehké, co normálně nejsou k dostání).

Požadavky na budky i rekrut by mělo být množství zlata v pokladnici. Víc peněz, větší rekrut...



PS: mohla by to být jedna z více takových ras, stejně tak by mohlo být zajímavé zahrát si za démony, eternany, barbary(rekrut podle předzvěsti :twisted: ), byť by to mělo být jen za výjmečných podmínek (placené rasy). A nedejbože kdyby tak šel i Tartarus. Rozhodně by to neměly být normálně hratelní bohové pro každého a každý věk. Ale jen někdy a jen pro někoho. Ti stávající už se pomalu ohráli.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Nový "bůh" trpaslíci

Post by nezmar »

asi sa budem skôr venovať iným veciam ako novým bohom.

Chápem, že to môže byť velke lákadlo pre hráčov - uplne nový boh.

Ale skôr asi niečo spraviť už z existujúcimi a po dokončení novej frakcie do update portal v2 chcem spraviť tu kováreň.

Zároveň s novou frakciou a kovárňov pribudnú nové eventy a pravdepodobne aj nové plenenie. Pretože najsilnejšie jednotky novej frakcie bude nutné "dostavať" cez kovárňu a asi k tomu bude potreba niečo viac ako iba návod z portálu :)

Čiže plánovanej práce mám momentálne asi viac než dosť.

Ale kľudne môžete vymýšlať nové veci, môžu sa použiť neskôr
Post Reply