dobyvani - casy

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

dobyvani - casy

Post by nezmar »

V poslednom update (alebo v predposlednom) sa pridavalo nove dobyvanie ku questu Krystal Moci.

Tomuto novemu dobyvaniu (3-krat sa bije) som nastavil nizsi cas a to na 6 hodin regulerneho casu (rychlost hry 1).

Rad by som sa spytal ci je to dobre, alebo:
1. boli vsetky casy dobyvania rovnake a to 24 hodin
2. kazde dobyvanie (resp. kazdy utok) mal samostatnu casovu dispoziciu
3. nechalo sa to tak ako to je teraz s tym, ze nove uz ma 6 a nejako si zvykneme :D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: dobyvani - casy

Post by Ripperman »

ja jsem za bod 3 :mrgreen:
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: dobyvani - casy

Post by Kouji »

Upřímně se mi více ta 2 (jestli chápu dobře, že člověk může zaútočit na pokladnici a stezky útočit během dvou tahů bez čekání). Případně dal všude kratší čas, ať je to stejné. Jak přibývá dobývání, tak je podle mě lepší, že bude kratší čas.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: dobyvani - casy

Post by nezmar »

zalezi od toho v akom poradi.

Ak zautocis na pokladnicu tak ta ta bude blokovat na 24 hodin (dobyvani, pleneni)

Ak najskor zautocis na jaskynu zivota, tak ta ta zablokuje na 6 hodin. Po uplynuti mozes utocit na dobyvani / pleneni.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: dobyvani - casy

Post by Kouji »

Takhle mi to právě přijde docela nelogické. Proč má jedno dobývání větší čas než další a přitom to kratší je snad těžší než to delší (pokladnice). Na pokladnici jsem měl ztráty možná 3% a dal jsem to. Na Jeskyni asi 3x 30%, než jsem to konečně dal. Osobně bych dal všechno na stejný čas buďto 24h nebo na méně, například 12h, protože s více dobývání, pak není čas na plenění (ale nemusí být). Nebo pak oddělit plenění a dobývání, ale to zase moc nedává smysl, protože je to bráno jako velká bitva jak to, tak i to.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: dobyvani - casy

Post by Kouji »

Jediná věc, proč bych pochopil, že to bude kratší je to, že za to není téměř nebo vůbec žádná odměna věhlasu oproti ostatním dobývání, ale to by pak znamenalo, že tak budou i další, což ale nebude asi nejlepší nápad.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: dobyvani - casy

Post by nezmar »

pockam ci sa k tomu vyjadri este niekto a potom sa rozhodnem
Post Reply