Plány

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Plány

Post by Kouji »

Nevím, jestli to projde, ale mohla by to být taková zajímavá sranda :D
Když by člověk postavil budovy z nějakých plánů (dejme tomu architekty), tak by nebyly ty plány zahozeny, zničeny nebo co se s něma vlastně děje :), ale daly by se použít dále. Daly by se opsat (samozřejmě nějaké tisícové strany by nějakou dobu trvaly) a daly by se pak prodat.
Detaily by se kdyžtak dořešily později :), takový hrubý návrh:
Vzhledem k tomu, že se plány dají získat někdy od 2k tahů (to se tka nějak začínají dobývat červené plenění, z údolí nevím, jestli padají) a tahů je okolo 12k za věk, tak by opsaní plánů trvalo 250-500 tahů (zase to nechcu až úplně přetahovat, protože 1tah=měsíc, tudíž už při 500 se to bude opisovat 40let :D ).
Bylo by potřeba postavit budovu a zaměstnat lidi (dejme tomu budova 1-3M a 1-5k/měsíc).
Pak by byly takové "eventy", kde by třeba bylo s 5% šancí, že opisovač zkazil výkres a posune se to o 1tah, s 3% nedali pozor a pes (nebo něco podobného, co spíše sedí k loi) roztrhal část spisů a posune se o 5tahů, s 0,5% banditi se v noci vloupali a ukradli dokumenty a musíme začít znovu (třeba až 450 tahů v háji :D ).
Všechny čísla jsou spíše takové chaoticky naházené :D .
Spíše je to myšleno do budoucna, teď by to nemělo moc velké využití, spíše když by bylo více plánů.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Plány

Post by Ripperman »

a k čemu přeně by tato úprava měla být. co bych pak měl dělat s těma 20 plánama architektů, co získám za věk z údolí stínů ? jen ať se pěkně ničí. :P :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Plány

Post by Kouji »

Proto spíše do budoucna, potom co jsem to napsal jsem si uvědomil, že teď to má využití jen u architektů :) . 20? Na tržišti jsem je neviděl dřív, než jsem tam hodil svoje :D .
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Plány

Post by Kouji »

Jinak je to spíš taková blbůstka na zpestření hry, možná se z toho něco vezme, možná ne :) . Žádný větší význam bych za tím nehledal :) .
Post Reply