Buh - Dhar

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Buh - Dhar

Post by Hron »

Nezmar
0)
HM... nějak se mi to nezdá... mám nepříjemný pocit, že těch obrněných budeš mít nějak hodně, ale možná se pletu. Ale rozhodně, pokud je šampion nezávislý na počtu zúčastněných a zároveň chceš zachovat, že se může zúčastnit různý počet, pak bych dal jako minimum 1000. Jde o to, že pokud by to bylo jen 100, tak počet šampionů se u hráčů může lehce lišit až o dva řády a pak by se špatně vyvažoval...

1)
Mistr lovec se mi líbí více a rozhodně bych mu dal Exterminaci -> je tak mocný, že svým útokem vždy někoho zabije nezávisle na tom, jak velký to je nepřítel...
(a pokud jich bude maximálně 1 na 1000 minotaurů, tak snad jich pak nebude příliš)

2)
To je samozřejmé. A Magie smrti 3 je fajn a jsem pro aby ji měl (nenavrhoval jsem ji náhodou kdysi na Minotauřího velitele, nebo jsem ten návrh pak už nepostoval?). Ale chtělo by to i něco, kde záleží na počtu těch šampionů/mistrů lovu (což by mohla řešit ta exterminace).

Tarrant
Chápu, že by bylo fajn využít runy ohně, ale do Dhara bych je nestrkal. Už teď potřebuje více druhů run než ostatní bohové... A pak když vezmeme toho Mistra lovce a tak budeme posílat minotaury do ledové pustiny lovit, tak tam ty runy ohně nemají moc smysl...

Nedělal bych změny dle toho, jak často ro provádíš. Myslím, že by to způsobovalo více zmatků a problémy s laděním než užitku.

Nechci aby střílel (házel sekery). Střeleckých jednotek už tak má přehršel...

Nezmar
Nadhodíš nějakou podobu Mistra lovu, kterou můžeme rozebrat, nebo mám něco nadhodit já?


já bych tam dal možná i nějaké runy ohně.. ten souboj bude peklo :D a taky by měli nějaké využití..
a možná by nebylo úplně špatné nastavit to nějak tak, aby když to nebudeš provádět tak často a tudíž získáš méně šampionú, že by mohla být nižší úmrtnost, že by si hráč musel vybírat jestli chce více obrněných minotaurů a nebo jestli jich bude mít méně, ale za to více šampionů.. ale jen návrh..
ta magie smrti 3 je zajímavá, jen nevím jestli mít 2 stacky střelců (pokud tedy souhlasíš s tím, že by měli druh útoku 2) s toutou schopností..
Možná by to šlo udělat, tak že obyč šampion by měl druh útoku 1 a toxický 2 - protože kdyby šli dva střelci s -5 iniciativou, tak by mohli "vypnout" jednu jednotku..
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Buh - Dhar

Post by tarrant »

ehm proč mistr lovec?
Minotaur Šamipon (ten co vyjde z arény poslední po svých, obrnění minotauři budou sice posílení, ale spíš je vidím jak se ven vyplazí po těch náročných bojích) mi zní mnohem líp než nějaký mistr lovec a mimochodem není už ve hře mistr lovec?

no tak většinu věku mám run ohně u dhara, že jsou mi k ničemu.. prodat je je neprodám protože je nikdo nechce..nemusí to být nějaká pálka run ohně, ale jen doplnění..
pokud chceš logické ospravedlnění,tak tento minotauří soubuj může být sérií "her" kde se i odolnost proti ohni cení jako projev síly.. vždyť už teď mají minotauři drsnější kůži.. nebo pokdu chceš můžou být runy ohně v uvozovkách potřeba na získání Šampiona, který bude mít imunita vůči ohni, protože má tak drsnou kůži že mu chvilkové popálení obraným ohnivým štítem neublíží..

jestli mají mít druh útoku 1, tak by to chtělo, ale vyšší iniciativu, než jakou mají obyč minotauři..
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Buh - Dhar

Post by Hron »

tarrant wrote:ehm proč mistr lovec?
...
Protože ty pořád řešíš arénu, ale já jsem přešel na nezmarův další návrh:
nezmar wrote:PS: máš neobmedzenú arénu - pošleš ich do ľadových pustin, tam je miesta viac než dosť. Runy/Zlato sa spotrebujú na oslavu po boji
PS2: teoreticky to nemusí byť, že bojujú proti sebe, ale že sa pošlú na skúšku "dospelosti" do pustiny aby ulovili mamuta/démona/... Čiže normálny minotaurus by v podstate ešte nebol dospelý, resp. uznaný ako dospelý (nesmie nosiť zbroj, rozhodovať v komunite atď), až keď prejde skúškou tak získa väčšie privilégium.
Víťaz by nebol teda šampión ale MISTR LOVEC ako minotaur, ktorý dokázal uloviť najvyššiu korisť zo všetkých a teda by mal najvyšie pocty, mohol sa zapísať na minotaurí kameň ctených a získal by najvyššie privilégia v komunite, napríklad nosiť prekliatu minotauriu prilbu (alebo niečo podobné)
tarrant wrote:jestli mají mít druh útoku 1, tak by to chtělo, ale vyšší iniciativu, než jakou mají obyč minotauři..
Ano, s tím naprosto souhlasím!
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Buh - Dhar

Post by tarrant »

nezmar dělá to co já, ale neupozorňuje na to..
Ta PSka tam dopsal až pozdějí.. napsal je až když jsme odpovídal na ty body a nejsem jasnovidec..

Nicméně vám nový název hapruje na tom, že mistr lovec už ve hře je :p jak jsem mimochodem psal.. tedy v simulátoru je zapsán jako master lovec.. ale to vůbec není podobný :D a v překladu do češtiny stejný :D
Takže navrhuji návrat k Minotaurům Šampionům, co se názvu týká :)
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Buh - Dhar

Post by Hron »

tarrant wrote:nezmar dělá to co já, ale neupozorňuje na to..
Ta PSka tam dopsal až pozdějí.. napsal je až když jsme odpovídal na ty body a nejsem jasnovidec..
Omlouvám se, to jsem nevěděl.
(já myslel, že jsi jasnovidec... :lol: )
tarrant wrote:Nicméně vám nový název hapruje na tom, že mistr lovec už ve hře je :p jak jsem mimochodem psal.. tedy v simulátoru je zapsán jako master lovec.. ale to vůbec není podobný :D a v překladu do češtiny stejný :D
Takže navrhuji návrat k Minotaurům Šampionům, co se názvu týká :)
Tak já to bral jako označení, celý název jednotky by byl nějako jako: Minorauří mistr lovu
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Buh - Dhar

Post by tarrant »

v pohodě, nedorozumění se stávají :)

Ale já bych stejně minotaury radši viděl běhat v Bludištiní Aréně pod městem, než někde v pustině :D

a ty chceš omezit počet minotaurů, což mi přijde lepší, tak už se tam počtem vlezou :D
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Buh - Dhar

Post by Hron »

tarrant wrote:a ty chceš omezit počet minotaurů, což mi přijde lepší, tak už se tam počtem vlezou :D
Až na to, že já chci omezit (zvýšit) minimum. To bylo původně 100 a já bych chtěl 1000. O maximální hodnotě jsem nepsal, takže stále jich tam můžeš nahnat třeba 1M (pokud bys jich tolik měl)...

A já jsem tedy zastánce spíše té pustiny... :D
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Buh - Dhar

Post by tarrant »

Hron wrote:
tarrant wrote:a ty chceš omezit počet minotaurů, což mi přijde lepší, tak už se tam počtem vlezou :D
Až na to, že já chci omezit (zvýšit) minimum. To bylo původně 100 a já bych chtěl 1000. O maximální hodnotě jsem nepsal, takže stále jich tam můžeš nahnat třeba 1M (pokud bys jich tolik měl)...

A já jsem tedy zastánce spíše té pustiny... :D
Tak se ta města prostě podzemím propojí :D
Když to nezmar vymyslel, tak se asi postaví za pustinu . ikdyž původně vymyslel i šampiony :D
No jeeště by mohl hlasovat ySpirit a jinak jsem nikdo nechodí, takže asi v hlasování prohraju :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Buh - Dhar

Post by nezmar »

beriem pustinu. Bude to Minotauří Honba (niečo ako divoký hon :twisted: ) a víťaz bude "Minutaří Král Honu"

Minotaurí Král bude mať extermináciu a mágiu smrti 3 (áno Hron je to z tvojho návrhu preto ma to napadlo :) )

Pri minime som skôr za 500 (tisíc sa mi zdá veľa aby sa nato čakalo. Pri súčasnom rekrute je to koľko ťahov?)

EDIT: kým je môj príspevok posledný tak editujem. Potom už nie, lebo som moc lenivý aby som písal viac príspevkov :D
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Buh - Dhar

Post by Hron »

tarrant wrote:8093 tahů:
Z Toxické bažiny bylo vytaženo 350 x Toxické Oživlé bahno
V bažinách se nám vylíhlo 6300 x Toxický Bahenní Brouk
Věrnost našemu bohu zvedla rekrut Toxické jeskyne o 210.
Z Toxické Jeskyně se dostavilo 280 x Toxický Bahenní Ještěr
Z Toxické Jeskyně dorazilo 65 x Toxický Bahenní Ještěr s kuší.
Z Toxického Bludiště dorazilo 55 x Toxický Mínotaurus
Bažinného Bludiště dorazilo 27 x Obrněný Toxický Minotaurus
Z Posvátneho Toxického Toku se zrodilo 2 x Toxický Bahenní Had
Takže 1000 minotaurů je cca 20 tahů...
Post Reply