HEAVEN + HELL

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

HEAVEN + HELL

Post by nezmar »

Rozmyslam nad jednou vecou. Kedze Hell prestavaju hrat ludia tak o chvilku bude asi cas aby sa tento svet uzavral :(

Ale ma napadlo, ze by sa demoni znovu presunuli na Heaven ale vo svojej zjednodusejnej verzii:
* nadalej by utocili na mesta
* neobsadili by mesto po uplynuti 10 tahove cyklu ale odtiahli by prec
* objavovali by sa demonie eventy
* pevnosti by boli uzavrety - bojovalo by sa dalej o IP

Co vy nato? Je nas dost malo nato aby sme dokazali zivit 2 svety :cry:

pride mi proste luto uplne odrovnat demonov ako takych ked sa zavrie hell
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: HEAVEN + HELL

Post by VPx »

Mohlo by to byt tak ze ked pride demon a okuje mesto tak z toho mesta nema clovek prijem .... aj ked neviem ci by to vobec ovplyvnilo hru ...

ale je pravda ze dva svety pre 60 ludi je trochuzbytocnych ,....

Pevnosti by som presunul do ali tazenia ako nove tazenie ..
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: HEAVEN + HELL

Post by Kouji »

No, tohle bude mít asi jedno docela velké mínus. I když nebudou brát města, tak budou pořád křižáci temnoty brát města a plenitelé brát prachy a zabíjet lidi. Ale zase bude trochu více, takže za mě pro, ale někomu se to nemusí líbit. My nemáme 60 lidí, možná tak 60 aktivních klanů (to možná odpovídá 10-20lidem).
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: HEAVEN + HELL

Post by Ripperman »

já jsem pro.
Jen ať ty lidi neberou v procentech ale v absolutních číslech. Města ať dobyvatelé bokem klidně berou. Peníze mě osobně celkem vadily (proc. částka ze všech), když se teď za jednotky platí, tak člověk musí mít na účtu vcelku velkou rezervu.....

Určite jsem za demoní eventy. Nešlo by první přidat jen ty a okupaci měst případně někdy v budoucnu ? :mrgreen:
Acolmiztli
Posts: 1
Joined: Tue 02. Jun 2015 7:53:18

Re: HEAVEN + HELL

Post by Acolmiztli »

já jsem taky pro, aspoň to bude ještě zajímavější :)
death
Posts: 41
Joined: Thu 09. Oct 2014 10:52:38

Re: HEAVEN + HELL

Post by death »

podla mna by to bolo zaujimavejsie hlavne by sa asi ovela skor postavil IP a na trhu by bolo ovela viac predmetov....som za
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: HEAVEN + HELL

Post by Chasty »

To spojeni by se hodilo, kdyz jsem koukal ze na Hellu je 10 zemi nad 1M hodnoty armady xD
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: HEAVEN + HELL

Post by nezmar »

ked sa skonci HELL (bude niekto dobyje pevnosti, alebo uplynie cas) tak nahodim novy update, ktory povola demonov na heaven a to bude asi na dlhu dobu koniec s peklom

ale v tomto stave to naozaj nema zmysel drzat
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: HEAVEN + HELL

Post by Ripperman »

Když už se přidalo demoni oblehani mest. CO tahle udelat, kdyz nekromanti zabijou demoni unikatni jednotku, tak z ni oživí nemrtvého generála ? :)

100 x Nekromant (Prokletá kouzelnická róba) útočí na 1 x Rah Atrog řečený Vyvolávač (Ohnivá zbroj)
100 x Nekromant (Prokletá kouzelnická róba) zmasakroval (1,631) 1 x Rah Atrog řečený Vyvolávač (Ohnivá zbroj)(-1,311)
Jednotka 100 x Nekromant (Prokletá kouzelnická róba) vskřísila 1 x Kostlivec
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: HEAVEN + HELL

Post by Kouji »

Ne, říkám to po třicáté, ale řeknu to klidně ještě stokrát. STOP BOOSTOVANÍ Dreadda.
Post Reply