kostlivci

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

kostlivci

Post by flitrio »

ja len taky napad by som rad hodil do plena vsimol som si jednu vec ktora by podla mna stala za zvazenie ...kostlivci u dreada by maly uz len z principu byt masova jednotka ale zold na nich je enormne vysoky ...aspon podla mna ...ved len oproti ozbrojenym vesnicanom je 2x vacsi
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: kostlivci

Post by Kouji »

Tohle už se tady řešilo několikrát. 1) Vyvolané jednotky mají vždy větší hodnotu, 2) jsou zdarma, 3)mají posílení od přízraků a div se, pak dávají brutální dmg, 4) další bojový stack a možná se ještě něco najde.
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: kostlivci

Post by flitrio »

musim uznat ze na jednej strane to je pravda su zadarmo ale oproti ostatnym vyvolanym jednotkam ostavaju v army ....musim uznat aj ze maju dost velky dmg a ak ich este posilia prizraky je to huste ...ale mozno by som aj ozelel ten dmg za cenu toho ze ich mozem mat viac ...ato ze je to dalsi bojovy stack je vyhoda ...respektive bola kym neboli zoldy ...vsetci vieme ako sa to robilo ...ale teraz to clovek musi zivit ...ja teraz nevravim ze sa im ma dat zold na polovicu alebo tak ...ale mozno by stalo za uvazenie to troska vybalansovat ...tak ako si aj ty navrhoval troska scesat tu dharovu standardu
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: kostlivci

Post by Kouji »

Dhar musí zůstat nebo jít dolů, to samé platí o Dreaddovi. Tohle jsou bohové, které nemá smysl tahat nahoru, když tady nemají pořádnou konkurenci. Po pravdě, jak nebyly žoldy, tak zabírali hafo místa. Takže je stejně většinou každý propouštěl, pokud už nejel do milión a více místa do mínusu. Si myslím, že takových 10-20k není problém uživit a to už je slušný dmg stack.
Post Reply