Dobyvanie vesnic osad - nefunguje

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Locked
PhobosKE
Posts: 9
Joined: Mon 23. Mar 2015 15:39:06

Dobyvanie vesnic osad - nefunguje

Post by PhobosKE »

Ahojte

Mam taky problem neviem ci sa to deje aj ostatnym. Mam tri klany phoboske I. phoboske IV. a phoboske V.

Problem je v tom ze za I. a IV. v pohode mozem dobyvat vesnice aj osady ale na V. mi proste nepriratava dobil som dve vesnice a stale mi pise prvotny pocet vesnic 2.

Tak ma zaujima ci sa to stalo aj niekomu inemu a ci sa da na to pozriet :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Dobyvanie vesnic osad - nefunguje

Post by nezmar »

resetoval si ho? pretoze podobny problem (po resete) hlasi aj kouji
PhobosKE
Posts: 9
Joined: Mon 23. Mar 2015 15:39:06

Re: Dobyvanie vesnic osad - nefunguje

Post by PhobosKE »

Resetoval som ho ale az po tom ako som zistil ze mi nepripocitava vesnice
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Dobyvanie vesnic osad - nefunguje

Post by nezmar »

PhobosKE wrote:Resetoval som ho ale az po tom ako som zistil ze mi nepripocitava vesnice
teoreticky by to mohlo byt opravene.

A este jedna mala otazka. Tento ucet si registroval cez stary registracny formular ??? (biela stranka a par inputov)

OberonKE
mr*********@gmail.com
phoboske II.

pretoze nema ekvivalent v tabulke uctov a pochybujem, ze je moznost sa k nemu vobec dostat
PhobosKE
Posts: 9
Joined: Mon 23. Mar 2015 15:39:06

Re: Dobyvanie vesnic osad - nefunguje

Post by PhobosKE »

ahoj no skusim len momentalne hlasi chybu nezobrazi stranku heaven.landofice.com

A ano registroval som to cez stary ucet a nie neda sa na to napojit :D tak mozes to zrusit a taktiez aj phoboske III. mozes v klude zrusit :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Dobyvanie vesnic osad - nefunguje

Post by nezmar »

PhobosKE wrote:ahoj no skusim len momentalne hlasi chybu nezobrazi stranku heaven.landofice.com

A ano registroval som to cez stary ucet a nie neda sa na to napojit :D tak mozes to zrusit a taktiez aj phoboske III. mozes v klude zrusit :)
ok, oberona odstranim (aj ked je mozne ho nahodit na teba). Co sa tyka dalsich klanov tak tie mozes zmazavat sam.

Alebo ti to vsetko pozlucujem a potom si s tym rob co chces (kludne aj zmaz :D )
PhobosKE
Posts: 9
Joined: Mon 23. Mar 2015 15:39:06

Re: Dobyvanie vesnic osad - nefunguje

Post by PhobosKE »

Nezmar ak budes mat cas tak mozes tei ostatne dva klany co tam mam zlucit pod moj ucet PhobosKE
Locked