loi simulator rehosted

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: loi simulator rehosted

Post by nezmar »

Ripperman wrote:ten hosting kde to je umisteny (zadarmo) obcas blbne... procste chvilku zkosuej a ono to casem :mrgreen: projde.
pisal som, ze kludne mozem zahostovat, ak je to nutne
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: loi simulator rehosted

Post by Ripperman »

Pokud mi das pristup k ftpku, kam to muzu hodit, tak to rad budu mit tam. :)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: loi simulator rehosted

Post by Ripperman »

Přidal jsem všechny nové zbraně a druidský rituál již funguje i na Nemrtvé druidy.

PS: Artefakty, které mají fungovat jen pro unikátní jednotky fungují i na obyč. Zatím asi nebudu řešit. Musel bych k jednotkám přidat atribut zda je unikátní a na ten se ptát. Ale tím nijak nepořeším např. počet ohnivých koulí, které vyvolá ohnivým bičem velitel klanu, protože jeho počet životů se mění... Asi nemá aktuálně ani smysl tohle řešit.
combe
Posts: 3
Joined: Sun 24. May 2015 15:01:13

Re: loi simulator rehosted

Post by combe »

asi je chyba v prohlížeči na opeře mi to nejde ale na chrome jo
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: loi simulator rehosted

Post by Ripperman »

Tak simulátor umístěn na ftpko k nezmarovi, kde to jede podstatně rychleji a zdá se, že i spolehlivěji :-)

Adresa je:
http://loi-help.nezmar.info/loi/index.php

Díky Nezmare. :)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: loi simulator rehosted

Post by Ripperman »

Do simulátoru doplněno tažení království orla včetně těch nových jednotek v něm.
(artefaktama u jednotek jsem si jistý jen u 4. a 6. části protože jen z ní jsem dohledal výpisy, je možné že nějaká nepřátelská jednotka mimo tyto dvě části bude mít třeba gladius, ale nic zásadního :mrgreen: )
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: loi simulator rehosted

Post by Kouji »

jen 4 a 6 jsou artefakty
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: loi simulator rehosted

Post by Kouji »

Nějak nefunguje totem krve :)
Jednotka Toxická Elementární Bublina použíla jedový útok a získala +250% do poškození
10 x Toxická Elementární Bublina útočí na 642,867 x Růžové prasátko (Totem krve)
10 x Toxická Elementární Bublina zmasakroval (3,062,500) 642,867 x Růžové prasátko (Totem krve) (-1,776,766)
Mohutná exploze poničila vše. Po jednotce Toxická Elementární Bublina nezbylo skoro nic!

10 x Toxická Elementární Bublina útočí na 1,123 x Topázový Golem (Dharova kamenná standarta)
10 x Toxická Elementární Bublina zmasakroval (119,000) 113 x Topázový Golem (Dharova kamenná standarta) (1,060,150)
Mohutná exploze poničila vše. Po jednotce Toxická Elementární Bublina nezbylo skoro nic!
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: loi simulator rehosted

Post by Ripperman »

Heh, díky.
Byl tam blbej překlep navíc všude rozkopírovanej, který způsoboval, že žádný artefakt, který byl podmíněn typem utoku nemohl fungovat. :oops:
Opraveno. ;)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: loi simulator rehosted

Post by Ripperman »

Opravil jsem konečně toho mucuse a přidal toxického elementála utočníka. Upozorňuji, že jsem měl k dispozici jen jeden výpis a v něm jeden jediný útok, kdy ta jednotka útočila na jinou, takže útok a dmg jednotky se z toho odhadovala čistě na základě toho, aby to sedělo s tím jediným vpisem a jak si myslím, že to asi nezmar nastavil... :mrgreen:
Každopádně si myslím, že jsem to trefil když ne úplně přesně, tak skoro přesně.
Post Reply