Pár návrhů na zlepšení hry

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by tarrant »

no tak popravdě k čemu ty esence života jsou? jedno použit v dobývání a druhé na oživené dreadova vyvoleného..
kdyby to šlo zavést tak by to bylo fajn aspon by popis odpovídal využití :D
člověk jich má tolik že neví co s nimi nebo jim případně udělat nějaký efekt jako když můžeš aktivovat NK
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by nezmar »

tarrant wrote:no tak popravdě k čemu ty esence života jsou? jedno použit v dobývání a druhé na oživené dreadova vyvoleného..
kdyby to šlo zavést tak by to bylo fajn aspon by popis odpovídal využití :D
člověk jich má tolik že neví co s nimi nebo jim případně udělat nějaký efekt jako když můžeš aktivovat NK
su hlavne vyuzitelne pri stavbe IP, bez nich to nejde
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by tarrant »

sorry já ty zkratky nechápu :D
a ikdyž nevim co to znamená tak bych byl pro to oživováí generálů :)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by tarrant »

další věc.. bylo by celkem fajn když umazávám armádu protože jí neuživím :D aby když nesmažu všechny jednotky tak abych nepřišel o vybaven co na nich mám :(
jsme si smazal těžkou bojovou sekyru :/ chybami se člověk učí no..

edit:// a nebo se vrací do skladu? protože se mi tam jedna objevila a nevim jestli jsme jí získal nebo?
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by Ripperman »

tarrant wrote: edit:// a nebo se vrací do skladu? protože se mi tam jedna objevila a nevim jestli jsme jí získal nebo?
Jedna sekera z jednotky, kterou si propustil ti záhadně zmizela a další těžká bojová sekera se ti zase zničehonic objevila ve skladu. Tak to vypadá hned na dvě chyby... :mrgreen:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by nezmar »

chybu s objavovanim som odstranil. Uz sa Vam nebude nic objavovat.

Robim si srandu :lol:

kedy si to bolo tak, ze ked si prepustil jednotky tak si automaticky prisiel aj o predmet (ked si prepustil vsetky). Tak som sa rozhodol pozmenit mierne algoritmus.
Kedze v tej dobe neexistovala funkcia na pytanie sa ci prepustam vsetky alebo nie (resp. nebola tak unifikovana) tak som vzdy odlozil pri akomkolvek prepustani predmet do skladu.
Viem, malo by sa to zmenit a dufam, ze pri najblizsom update na tom zapracujem :)

IP = Imperatorov Palac na heavne
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by Ripperman »

Do hájeee. Přeměnil jsem ozbrojené vesničany na prasata a přišel jsem tak o bastard ... :/
Je nějaké šance že by mi byl vrácen a artefakt se vrael z OV do skladu při přeměně na prasata nebo se tedy přenesl na prasata ? :cry:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by nezmar »

Ripperman wrote:Do hájeee. Přeměnil jsem ozbrojené vesničany na prasata a přišel jsem tak o bastard ... :/
Je nějaké šance že by mi byl vrácen a artefakt se vrael z OV do skladu při přeměně na prasata nebo se tedy přenesl na prasata ? :cry:
tam sa nic neprenasa. Bohuzial toto este nebolo osetrene :(
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by Ripperman »

Nejakej jouda zase postavil palac po par tisicich tahu. Neslibovalo se, ze se tomuthle zamezi, aby vek koncil fakticky vzdycky v pulce ?
Dej tam aspon moznost takto postaveny palac nedobyvat, ale jen zbourat. At nemuze jeden clovek v podstate zkazit vek desitkam hracu.... S takovouhle to brzo nikdo hrat nebude. Sotva se vek rozjede, tak je zase konec. Barbary v pustine odklikavat s vecnicanama nikoho nebavi.
death
Posts: 41
Joined: Thu 09. Oct 2014 10:52:38

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by death »

Problemom su demoni a odmeny z nich system na to nie je pripraveny kebyze sa hra bez demonov tak palac sa regulerne neda postavit skor ako 10 dni do konca veku. Takto s demonmi to nie je problem postavit...
Post Reply