straty pocas bitiek

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

straty pocas bitiek

Post by flitrio »

mal by som navrh neviem ci by to bolo zlozite na nahodenie ale po bitke ma obcas zaujimaju straty najma ak su mensie dole po bitke je vypis co prezilo nemohlo by byt vedla toho zobrazene co pocas bitky padlo ....napr mam straty okolo 12% a teraz pracne but citat cely vypis alebo porovnavat jednotky pred a po boji mi pride obcas zdhlave ...prsote pod bitkou utocniku prezilo a vedla pocas bitky padlo len sumar
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: straty pocas bitiek

Post by nezmar »

flitrio wrote:mal by som navrh neviem ci by to bolo zlozite na nahodenie ale po bitke ma obcas zaujimaju straty najma ak su mensie dole po bitke je vypis co prezilo nemohlo by byt vedla toho zobrazene co pocas bitky padlo ....napr mam straty okolo 12% a teraz pracne but citat cely vypis alebo porovnavat jednotky pred a po boji mi pride obcas zdhlave ...prsote pod bitkou utocniku prezilo a vedla pocas bitky padlo len sumar
problem to az taky nie je, len by som musel nad tym poriadne porozmyslat :D a tiez porozmyslat kam by sa to rozumne umiestnilo
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: straty pocas bitiek

Post by flitrio »

ola nezmar ja len tak ze ci si na toto nahodou nezabudol :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: straty pocas bitiek

Post by nezmar »

Samozrejme, ze zabudol. Preto mame forum kde sa nic nemaze. Obcas ked sa chystam na update tak to tu preletim :-)

Zatial to mozes riesit tak, ze si skryjes samotny priebeh boja - nemusis tolko skrolovat

Ale napadlo ma nieco ako by sa to mozno dalo zakomponovat, tak uvidime

Teraz ale pracujem na tych viacerych uctoch a ked spojazdnim vytvaranie (uz mi chyba len to) tak to budem moct nahodit - len to je update, ktory sa moze nahodit az pri restarte sveta
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: straty pocas bitiek

Post by flitrio »

jasne v pohodicke ...tak ci tak pochvala za zlepsovanie hry odomna musi byt ;)
Post Reply