bug - aethar

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
User avatar
dadowski
Posts: 4
Joined: Mon 27. Jan 2014 9:25:38
Location: Bechyně
Contact:

bug - aethar

Post by dadowski »

Našel jsem dva bugy u Æthara:

1) po postavení kombinace budov Æthrovo útočiště, Obrovský Ledové jezero, Chrám duše ledu a Obrovský Ledový Chrám , nechodí Æthrovo ledový válečníci jako hromadný bonus.

2) při kombinaci budov Ledový chrám, Výcvikový tábor, Ledová Pevnost, Ledová Citadela chodí Æthrovi ledový válečníci jako bonus a zároveň jsou rekrutování z budovy Výcvikový tábor, každý ale do jiného stacku jednotek (viz. http://heaven.landofice.com/klanspeh.php?velitel=297)
_________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=qk8KB6okkfA
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: bug - aethar

Post by nezmar »

na tú 1. sa pozriem. Pokiaľ sú to všetko budovy od Aethara tak by bonus mal chodiť.

add 2: To nemusí byť bug. Vzhľadom k tomu, že sa už dajú rekrutovať v budove by tím hráč prišiel o jeden z bonusov keď hrá daného boha. V tom prípade, je priam logické aby boli samostatne. Ale prediskutujem to s dragom ;) (prípadne sa vyjadrí on)
User avatar
dadowski
Posts: 4
Joined: Mon 27. Jan 2014 9:25:38
Location: Bechyně
Contact:

Re: bug - aethar

Post by dadowski »

Jasný na jednu stranu je logický, že bonus je samostatná jednotka, na druhou stranu je logický, že stejná jednotka bude ve stejným stacku. Mě osobně to nevadí, o jednotku navíc, ale přišlo mi to jako chyba.
_________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=qk8KB6okkfA
User avatar
Mr.Plankton
Posts: 3
Joined: Mon 27. Jan 2014 11:00:27

Re: bug - aethar

Post by Mr.Plankton »

Aetherovi válečníci chodí jako bonus jen při 1. větvi :-) ty máš 2. větev a tam je bonus sestra ledu. (V tom případě je ale divné, že ti chodí, i když máš výcvikový tábor z 2. větve.)
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: bug - aethar

Post by drago »

Mají být v jednom stacku. Asi by to chtělo si začít psát do jednoho postu, co je třeba opravit v dalším patch.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: bug - aethar

Post by nezmar »

potreboval by som teda vediet co je presne bug a co nie.

Co by sa malo vyriesit a co sa necha tak. Nech nerobim nieco co potom skrtneme, lebo to bolo dobre :)
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: bug - aethar

Post by John-ka »

nezmar wrote:potreboval by som teda vediet co je presne bug a co nie.

Co by sa malo vyriesit a co sa necha tak. Nech nerobim nieco co potom skrtneme, lebo to bolo dobre :)
Potřebovali bychom vědět jaká má chodit odměna podle budek. Já měl do teď dojem, že jestli chodí hvězdy nebo válečníci určuje poslední budova a ty předcházející na to nemaj žádnej vliv.

To že jsou ve dvou různých stacích bych jako bug neviděl (ještě můžou dojít i do třetího od démonů/zplozenců).
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: bug - aethar

Post by nezmar »

takze ohladom 2 stackov aethrovych ladovych valecnikov - nie je to bug

su vytvorene 2 jednotky s rovnakym nazvom a rovnakymi statmi :)

V buducom update budu ty ktory chodia z budky premenovany na "iba" Ledovych valečnikov
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: bug - aethar

Post by nezmar »

Aethrovy valecnici chodia iba ak je prve budova (od aethara) LEDOVY CHRAM.

v inych pripadoch nechodi. A ja si uplne niesom isty ci to tak ma byt :) to by chcelo aby sa drago vyjadril ci ano alebo nie
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: bug - aethar

Post by drago »

jj mělo by to tak být. Odměna za věrnost.
Locked