Jednotky nenosia itemy

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Locked
denny
Posts: 14
Joined: Wed 10. Sep 2014 10:14:03

Jednotky nenosia itemy

Post by denny »

Cauko mam taky bug.
Nekromanti si pravidelne robia co chcu a ked im dam nosit prekliatu kouzelnicku robu tak po case ju prestanu nosit...

Nemam presne odsledovane kedy sa to deje, ale myslim si ze je to v pripadoch ked im ju dam nosit nieco odohram, a potom ma automaticky odhlasi.

ked zoberieme do uvahy ze nekromant stoji 500 000 a ked si nevsimnes ze to zrazu nenosi tak ti ich pri utoku skape kludne 20 - 10 M zlata tak je to dost zavazny bug.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Jednotky nenosia itemy

Post by Ripperman »

a nepropouštěl si náhodu nekromanty ? Mě se to stalo když jsem jich pár propustil (po tom, co mi přibylo 350 vybavení pro nekromanty jich zas tolik nepotřebuju :mrgreen: ). Jakmile z jednotky propustíš pár kousků, tak ze vzteku se ze všeho vysvlíknou...
Takže mi pak ti zbylí taky zařvali. Ještě že mám v rekrut budově dostatečnou zásobu vybevení. :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Jednotky nenosia itemy

Post by Kouji »

Musíš propustit všechny, aby se ti sundalo vybavení. Když jich máš 30 a propustíš jich 29, tak se nic nestane.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Jednotky nenosia itemy

Post by Ripperman »

Kouji wrote:Musíš propustit všechny, aby se ti sundalo vybavení. Když jich máš 30 a propustíš jich 29, tak se nic nestane.
ale stane. zkus si to....
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Jednotky nenosia itemy

Post by Kouji »

Máš pravdu, to už je zase nějaká novinka.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Jednotky nenosia itemy

Post by nezmar »

nie neni. Uz je to tak cca 3 mesiace.

Spravil som to potom, co sa pri prepusteni vsetkych jednotiek stratil predmet (uplne). Aby hraci neprichadzali o predmety tak jednoka pri prepustani automaticky odovzda predmet do skladu
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Jednotky nenosia itemy

Post by Kouji »

U propuštění jsem myslel, že musím propustit všechny, aby se to stalo, ale nevšiml jsem si, že i když nepropustím všechny.
Jen tak by the way, v portálu to nefunguje :) . (OV-prasata)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Jednotky nenosia itemy

Post by nezmar »

dobre vediet, mal by som si to poznacit :D

este niekde sa stracaju jednotky?
denny
Posts: 14
Joined: Wed 10. Sep 2014 10:14:03

Re: Jednotky nenosia itemy

Post by denny »

no ono to je dost otravne ked napr. drzim lichov na 4000 a nekromanti mi ich stale nahromadia, ale potrebujem priestor pre stit tak stale prepustam ako taky puk, a musim vzdy nanovo nasadit item... celkom otrava..
Dalo by sa to modifikovat aby predmet bol dany do skladu iba v pripade prepustenia vsetkych ?

+ dalsia vec ked mam napr. 701 tozapazkov so zeleznymi platmi, a poslem jedneho na prieskum napr. trpaslicieho skladiska, tak pridem o tie zelezne platy... preco to je takto ? ked sa spravne pamatam o predmet som prisiel kedysi len ked mi vykapali komplet vsetky jednotky co mam v boji a predmety som si chranil tak ze som si jedneho napr. golema vzdy nechal doma aby tie platy postrazil.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Jednotky nenosia itemy

Post by nezmar »

denny wrote:no ono to je dost otravne ked napr. drzim lichov na 4000 a nekromanti mi ich stale nahromadia, ale potrebujem priestor pre stit tak stale prepustam ako taky puk, a musim vzdy nanovo nasadit item... celkom otrava..
Dalo by sa to modifikovat aby predmet bol dany do skladu iba v pripade prepustenia vsetkych ?

+ dalsia vec ked mam napr. 701 tozapazkov so zeleznymi platmi, a poslem jedneho na prieskum napr. trpaslicieho skladiska, tak pridem o tie zelezne platy... preco to je takto ? ked sa spravne pamatam o predmet som prisiel kedysi len ked mi vykapali komplet vsetky jednotky co mam v boji a predmety som si chranil tak ze som si jedneho napr. golema vzdy nechal doma aby tie platy postrazil.
predmet sa ti strati vzdy ked prides kompletne o danu jednotku v boji. Ziadne vinimky sa v tomto smere urcite robit nebudu. A ja osobne si nepamatam, ze by to fungovalo inak (a ak ano, tak bol zamer toto spravit :D )

co sa tyka tej straty predmetu, budem sa tomu venovat a pokusim sa to nejako optimalizovat aby sa stale neodkladal do skladu

EDIT: pri najblizsom update uz bude upravene, aby sa predmet odovzdaval do skladu vzdy ked prepustate jednotku. Odovzda sa iba v tedy ak vyhodite vsetky jednotky z daneho druhu

lock
Locked