Imperátorův palác

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Alin wrote:Nedělám si srandu, opravdu mi spadlo vše na 0, lidi odešli a prachy se ztratily ... :-D

Pořádně jsme palác nebránili a zbaběle se drželi mimo něj. Ztatili jsme jak všechen věhlas tak i všechnu předzvěst. Lidé se hromadně stěhují pryč. Klanová pokladnice je rozkradena.

Ty si měl zřejmě štěstí, že už tam naskočily nějaký ty imperální jednotky, proto si o nic nepřišel, já tam měl jen toho Místodržícího, kterýho tam má teďka ten crinisák, první jednotky na obranu přijdou až za nějakej čas :-D Teďka je to jen takový údolí stínů s artama a s jasným soupeřem (pokud teda pošle jednotky na obranu) :-D
muhaha, tak crinisak přišel o věhlas a prachy. crinisaky věhlas extra bolí. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

přesunul jsem tam radši jen otroky. :D na postupný přesouvání nemám nervy. Když by mě sundal takhle přes den někdo v půlce průběhu přesunu tak bych asi zešílel.

edited: hahahaha, měl si pravdu, crinisak o vsechno prisel. :D

23. faron Darwert 13 K 3,085 0 0 7,460 5,812,094 4 špehové pošta
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

tak ted jsem zavaril nové asceně :D

10 x Elfí lučištník
2 x Wurm
2 x Lesní Troll
20 x Veledruid
2 x Starodávný Ent
2,716 x Ozbrojený vesničan
Celkem hodnota zabité armády: 0 / 222,652 (0%)

Obránce přežilo:
0 x Velitel klanu
1 x Místodržící (Měděné pláty)
0 x Ascendancin válečník
0 x Otrok s oštěpy
0 x Otrok s kopím
Celkem hodnota zabité armády: 273,011 / 273,111 (99.96%)

zabil jsem ho tak, že tam zustla jen ten mistodrzici. :D :D :D :D
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Je to na nic, schválně jsem to stavěl až kolem 1 ráno, abych si vyzkoušel jak to funguje atd. Ale výsledek je jen to, že jsem postavil palác, mám roztřískanou armu, nemám věhlas, předzvěst, prachy, lidi, prostě nic :-D A to posílání po jedné jednotce je taky na nic, pokud ti to někdo lajzne v průběhu přemisťování, tak přijdeš o armu jak nic.

Navíc pokud dáš, aby ti nějaká jednotka hlídala IP, tak potom ty jendotky nemáš k dispozici, takže nemůžeš ani rozumně odtáhnou zbylý tahy, aby si mohl tu armu dorekrutovat .. pokud teda nějaký tahy máš :-D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

jednim utokem jsm ho zmasakroval tak, ze mu tam zbyl jen mistodrzici a druhym jsem mu sebral vsechny prachy vehlas a predzvest. chudak ascena :D

1 x asdaafgdf velitel klanu dgrrewsfs (Ohnivá róba)
43 x Temný přízrak
1 x Generál starého impéria (Ohnivá róba)
1 x Generál starého impéria (Ohnivý bič)
1 x Dreaddův Vyvolený
6,678 x Lich
5 x Meteorit
185 x Černý rytíř (Měděné pláty)
11 x Zvěstovatel soudného dne
15 x Nekromant (Prokletá kouzelnická róba)
395 x Nemrtvý ledový kouzelník
17 x Prokletý kněz
94,502 x Kostlivec (Prapor stínů)
9 x Nemrtvý Druid
5,679 x Ozbrojený vesničan
1,037 x Zombie
2 x Těžká balista
3 x Těžký katapult
17 x Obří kostlivec (Tvrzené ocelové pláty)
Celkem hodnota zabité armády: 0 / 3,815,219 (0%)

Obránce přežilo:
0 x Místodržící (Měděné pláty)
Celkem hodnota zabité armády: 100 / 100 (100%)
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Tak teďka mám pryč i tu ascenu, bez věhlasu, bez předzvěsti. Je to udělaný zkrátka na nic .. Po prvním útoku zůstane místodržící a potom mi to sebere vše, že jsem to nedostatečně bránil, přitom jen někdo poslal 2 rychlý útoky po sobě a ani nebyl čas to nějak bránit :-D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Alin wrote:Tak teďka mám pryč i tu ascenu, bez věhlasu, bez předzvěsti. Je to udělaný zkrátka na nic .. Po prvním útoku zůstane místodržící a potom mi to sebere vše, že jsem to nedostatečně bránil, přitom jen někdo poslal 2 rychlý útoky po sobě a ani nebyl čas to nějak bránit :-D
to jsem byl já. muhehhe. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jsem takovej dobrák. :mrgreen:
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Poslal jsem ji tam schválně, páč je to už jedinej volnej klan, kterej mohl na IP útočit. Jako demonstrace chyby v systému je to dobrý, jen škoda, že je ten klan už vyřízenej, a to jsem měl už našetřený prachy a skoro vše potřebné na poslední budovu od Asceny :-D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Alin wrote:Poslal jsem ji tam schválně, páč je to už jedinej volnej klan, kterej mohl na IP útočit. Jako demonstrace chyby v systému je to dobrý, jen škoda, že je ten klan už vyřízenej, a to jsem měl už našetřený prachy a skoro vše potřebné na poslední budovu od Asceny :-D
honem jsem tam ted poslal nemrtvy druidy a par nemrtvych ledovych kouzelniku. ted by to mel dat nejaky nestastnik, kteryho potom oberem o prachy a vehlas napoprve. :D
staci mi refreshovat obrazvku s utokem na imp. palac. jakmile ho nekdo dobyje, dobuju ho ja a ma po ptákách (a penezich a vehlasu. :D :D :D :mrgreen: )
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

To jen ukazuje, jak se hodně vyplatí postavit palác, nebo se dostat do pozice obránce :-D Akorát si tím odepíšeš klan :-D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Alin wrote:To jen ukazuje, jak se hodně vyplatí postavit palác, nebo se dostat do pozice obránce :-D Akorát si tím odepíšeš klan :-D
tak podte nekdo. :D uz mam pripravenu obrazovku s utokem, kterou vam seberu vehlas a prachy. :D

Jeste me napad, ze bych mohl napsat script,ktery by to kazdych 10 vterin refreshoval a jakmile by zaznamenal narist pocitadla, tak ten utok posle. :D
A pápá penízky a věhlase. :mrgreen: :D :D :D

edited: nikdo nedobyji :/
Post Reply