Imperátorův palác

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Imperátorův palác

Post by nezmar »

samozrejme, tych 6 hodin tam musim pridat - aby sa kazdemu utocnikovi resetoval velky utok a teda musel na dalsi utok cakat dalsich 6 hodin (resp. podla rychlosti sveta)

ja som otvoreny navrhom :)

Co sa tyka jednotiek. Nechcel som to predimenzovat. Troska som sa bal, ze ked ich dam vela, tak bude problem to rozsekat :D

Dalsia vec, nezalezi len na sile jednotiek, ale aj na pocte. Treba si uvedomit, ze rozbit ucet ktory ma cca 40 druhov jednotiek je problem, pretoze k dispozicii je stale iba 5 kol (z toho maloco utoci v druhom a este menej v provom kole)
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

to je docela nanic, že si jako obránce nemůže prohldnout výpisy těch bojů.... věděl bys, co máš zlepšit a tak.
Stejně ti je to k ničemu, když ti někdo 2x rozebere armádu, budeš vědět co zlepšit, ale nebudeš mít prostor to zlepšit ... chybí finance a tahy. Po tom útoku Vocase jsem už jen dotočil co šlo, nafarmil 130 flamíků a doufal, že ty posily budou narůstat třeba geometrickou řadou :twisted:
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Nezmar: Máš pravdu, že na jednou je těžký uplácat všechny druhy jednotek, ale zase je třeba si uvědomit, že to do toho paláce narve 10 klanů za 5 minut a tak nějak už se není čím bránit, i když tam ty imperální jednotky zůstávaj. Je jich ale málo co do počtu druhů i co do počtu jedinců :-D
Vocas
Posts: 57
Joined: Tue 20. May 2014 15:06:56

Re: Imperátorův palác

Post by Vocas »

Sorry ale já ty výpisy nezaložil :D Ale kdybych nebil blb a šel tam první s crinis tak jsem to s dharem dal :D :D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

t nezmar:
tak jako první bych rád viděl trošku detailnější výpis než tohle:

Od ID klanu: 220 (25.08.2014 13:43:55)
Klan Revenge of the Flames v jehož čele stojí Volcano zaútočil na Imperátorův palác
Od ID klanu: 293 (25.08.2014 13:38:37)
Klan Jen tak z nudy v jehož čele stojí Géčko zaútočil na Imperátorův palác

:roll:

Ani nevím, jestli ten palác pořád mám nebo už ne. :/ podle výpisu ve válka-> imperátorův palác, ten palác nemám .... Přitom mám armádu v podstatě nedotčenou. :geek:
A nemá ho ani jeden z těchto dvou, ale někdo úplně jiný. Wtf. :D
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Je to tím, že jsi neposlal žádný jednotky na jeho obranu, tak jsem ho sundal zpátky, ale je to směšný, protože při dobytí tam zůstává jen Místodržící a pokud tam nestihneš včas poslat jednotky na obranu (což chvilku trvá), tak ti pak přijde krutá hláška, že někdo dobyl palác, protože jsi ho důstojně nebránil, tvůj věhlas a předzvěst spadne na 0 a vymete se pokladnice, což taky není úplně domyšlený :-D On ten jeden Místodržící moc neubrání :?
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Alin wrote:Je to tím, že jsi neposlal žádný jednotky na jeho obranu, tak jsem ho sundal zpátky, ale je to směšný, protože při dobytí tam zůstává jen Místodržící a pokud tam nestihneš včas poslat jednotky na obranu (což chvilku trvá), tak ti pak přijde krutá hláška, že někdo dobyl palác, protože jsi ho důstojně nebránil, tvůj věhlas a předzvěst spadne na 0 a vymete se pokladnice, což taky není úplně domyšlený :-D On ten jeden Místodržící moc neubrání :?
to si děláš p*del....
Takže když dobyju palác, tak ho automaticky nebrání všechny moje jednotky ? Wtf

Věhlas i zlato mi teda naštěstí zůstalo. ani nevím, kde přesně ty jednotky mám poslat. omg. to je teda nedomyšlený.

ten crinisak co ho ma ted ho dlouho neudrzí. jako štít má svoje elitní střelce. :D Zřejmě ho sebral někomu, kdo ho akorát dobyl a taky tam nic neposlal. Lol, tak tenhle věk bude teda ještě dlouhý....
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

tak tohle je fakt epic fail. :D Uklidňuje mě, že nejsem sám, kdo si to myslí.
Nezmare pls, ať palác automaticky brání všechny jednotky. Tohle je přece blbost...


292 x Obří černý pavouk
9 x Jednorožec
503 x Lesní Troll
82 x Obří červený pavouk
4 x Lesní obr
79,760 x Ozbrojený vesničan
8 x Elfí lučištník
99 x Zlatý lesní pavouk
12,932 x Elfí kopijník
999 x Otrok s kopím
99 x Otrok s oštěpy
813 x Otrok štítonoš
21 x Zelený lesní pavouk
1,889 x Elfí kopijník na obřím pavoukovi
7 x Obří zelený pavouk
1 x Těžký katapult
1 x Posvátny jednorožec
67,692 x Růžové prasátko

versus

1 x Místodržící

edited: takže ho mám zase já a nikde nemůžu najít, jak tam nějaké jednotky poslat...
Imperátorův palác

Možné akce:

Musíš se ubránit ještě 20 hodín, 50 minút, 32.434782505035 vteřin, aby jsi se mohl stát Imperátorem

Informace: Kdo jej udrží po 21 hodin se stává Imperátorem a ostatní velitele kmenů mu musí sloužit!
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Nedělám si srandu, opravdu mi spadlo vše na 0, lidi odešli a prachy se ztratily ... :-D

Pořádně jsme palác nebránili a zbaběle se drželi mimo něj. Ztatili jsme jak všechen věhlas tak i všechnu předzvěst. Lidé se hromadně stěhují pryč. Klanová pokladnice je rozkradena.

Ty si měl zřejmě štěstí, že už tam naskočily nějaký ty imperální jednotky, proto si o nic nepřišel, já tam měl jen toho Místodržícího, kterýho tam má teďka ten crinisák, první jednotky na obranu přijdou až za nějakej čas :-D Teďka je to jen takový údolí stínů s artama a s jasným soupeřem (pokud teda pošle jednotky na obranu) :-D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Tak už jsem přišel na to, jak se to tam posílá. hezky po jedný jednotce. Takže když tam neprve přemýstím postupně půlku armády, tak než dopřesunu zbytek, tak mi někdo tu půlku může rozbít. Lol. Tak na to dlabu. Udělám jedině když budu náhodou vzhůru ve 2 ráno. Přes den by to byla somařina takhle riskovat.
Post Reply