Zapomenuté příběhy

všetko o wiki, a samozrejme vaša vlastná tvorba

Moderator: wikiteam

drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Zapomenuté příběhy

Post by drago »

Zdravím, dohledal jsem v databází zapomenuté příběhy k LoI. Některé hesla v knihovně díky nim budou dávat smysl :)
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Zapomenuté příběhy

Post by drago »

Chladný vítr nadzvedával Aethrovím válečníkům pláště a odhaloval tak emblémy jeji boha. Sněhové vločky se dostávali pod těžkou zbroj. Velitel Gregh se podíval na zástup těch nejlepších a nejoddanějších válečníků jaké lze na Land of Ice najít. Předstoupil před jednu tisícovku válečníků. Znovu se podíval do jejich očí. Mnoho z nich po této bitvě neuvidí. Otočil se. Před jeho armádou byl zástup desetitisíců Ascandanciných bojovníků. Věrných své bohyni. Ale jak dlouhou. Ledový válečníci neustoupí. Budou za svého boha bojovat dokud budou moci. Ten odpad před nimi se jim nemůže rovnat. Otočil se zpět ke svím vojákům. Burácivím hlasem pronesl "Jsme Ledový válečníci. Jsme Aethrovi vyvolení. Dnes možná mnozí z nás zemřou ve jménu Aethra, pána ledu. Jejich jména se však dotknou nesmrtelnostíi v legendách. Radši zemřít pro svého boha než žít sám pro sebe!" Ozval se buráciví řev tisícové armády. Pak se rozběhli proti nepříteli

Ledový válečníci měří v průměru dva a půl metru, váží přes dvě stě kilo beze zbroje. Místo obyčejných mečů používají těžké obouruční nebo velké sekery. Dokáží běžet rychlostí až 30 kilometrů za hodinu v plné výbavě. Tato armáda se řítila vstříc armádě oybčejných lidí.

Na druhé straně začali někteří panikařit. Jejich srdce nebylo zřejmě až tak věrné své bohyni. Někteří dokonce začali ustupovat.

Za pár minut obrovská masa Ledových válečník proběhla skrz obrannou lini nepřítele. Dobře věděli, že velké bitvy se vyhrávají srdcem. Zlomená odvaha protivníka je tou nejmocnější zbraní. Gregh vyskočil do vzduchu a svou sekerou při dopadu přetnul vystrašeného Ascendancyna válečníka od klíční kosti až po pánev. Jeho bílá zbroj se zbarvila horkou krví. Zezadu na něj zaútočil další. Vyháhl sekeru a na ploho jej praštil přes tváře. Do pancéřování na pravé noze udeřil meč. Nebyla to žádná pořádná rána, která by prorazila jeho zbroj. Okovanou pravačkou zarazil hledí protivníka do jeho tváře. Vedle něj jeho spolubojovník svou ohromnou silou utrhnul hlavu nepřítele od těla. Pak jí hodil proti dalšímu. Ten jí zmateně chytnul. Podíval se na ní a pak na čepel sekery, která mu rozetnula lebku na půl. Jeden z Ledových válečníků byl ověšený útočníky. Vzal jednoho za nohu a rozmáchl se jím. Srazil další dva. Pak jej hodil do davu. Strach v očích Ascendancyných válečníků byl jasným důkazem jejich porážky. Začali utíkat. Aetrhovi válečníci křičeli a beželi za nimi. Sráželi je k zemi a zabíjeli. Skrz utíkající davy se prodírali Klerikové. Gregh věděl že teď to začne být zajímavé. Rychle a sebejistě zaútočili na mohutné válečníky. I přes svůj malý vzrůst díky své rychlosti, výcviku a velkému počtu Klerici zabíjeli jednoho Aethrova válečníka za druhým. Gregh strhnul jendoho ze zad svého spolubojovníka. udeřil s ním o zem. Celou svou vahou mu dupnul na záda až jeho páteř praskla. Zakřičel: "Držte se zády k sobě!" Klerici sice jsou rychlí a způsobují velké ztráty, ale velice rychle se unaví. Stačilo přejít do obraného postavení a neúnavní Ledový válečníci za chvíli byly opět páni bojiště. Klerici, nebo alespoň jejich zbytky létali vzduchem.

Ozvala se hromová rána. Obrovská síla prorážela vzduch. Gregha to srazilo na zem. Poloomráčený se pokusil zvednout. Podíval se před sebe. Rychle však skočil zpět k zemi. Nad jeho hlavou prosvištěl jeden z jeho válečníků, takovou rychlostí, že se zastaví možná po pár set metrech ledu. Zhruba sto metrů od něj byla bytost obklopená oranžovou září. Měla obrysy člověka malého vzrůstu. Protí ní se rozběhla desítka jeho válečníků. Pouhým gestem je však odhodila několik kilometrů do dálky. Ascendent, pronesl Gregh a vyplinvnul krev ze svích úst. Rozběhl se na steč. Vyhnul se dalšímu letícímu válečníkovy. Zhruba deset metrů před svím cílem hodil sekeru. Ta se však zastavila. Jako by stand stuhla. Pak spadla do sněhu. Běžel dál. Narazil však jako by na neviditelnou zeď. Bytost se vznášela asi půl metrů nad zemí. Gregh ztrácel vědomí. Z davu jeho válečníků najednou vyšla mladá dívka v černých šatech. Měla na tváři masku. Gregh chtěl vykřiknout: "Nechoďte sem má paní.", ale víc než zachrčení ze sebe nedostal. Ascendent napřáhl ruku proti Krávně medůz. Kolem ní se zvedl sních. Ona však stála dál. klidným krokem k němu přišla. Podívala se mu do očí. Pak byl slyšet jakoby dětský pláč. Po pár vteřinách se Ascendant proměnil v prách. Gregh se převrátil na záda. Měl zlámané žebra. Ještě otočil hlavou směrem k armádě Ascendancy. Ta však byla na ústupu. Usmál se. Další zlomená žebra. Další jizvy. Další vyhraný boj. Další sláva pro tebe můj pane
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Zapomenuté příběhy

Post by drago »

Thainor se rychle probudil. Jeho srdce bušilo, jako by se mělo každou chvíli rozbít. Vstal a podíval se z okna Adeamovi plošiny. Základna Adeamovi expediční společnosti je nejbezpečnější místo na Land of Ice, daleko od všech démonů, válek. Daleko od Ascenadncy. Podíval se na postel. Měl by jít spát. Ale co ten sen? Bude se opakovat? Zakroutil hlavou, přehodil přes sebe temnou róbu. Zapnul si jí. Rázem se kolem něj rozzářila fialová aura, která svého nositele chrání před magickými ptoky. Zamyslel se. Řekl dvě slova v podiném jazyce. Aura pohasla. Otevřel dveře a vydal se nahoru na plošinu.

<!--more-->

Plošina měla měla nahoře dva teleportační kruhy, které sloužili pro přenos vybavení mezi jednotlivími základnami. Zasalutoval mu goblin, který měl u kruhů hlídku. Thainor jej ignoroval. Neměl teď náladu na vtipy. Přišel na okraj a díval se do dálky. V této výšce je takový vítr, že by jej smetl z plošiny během pár vteřin. Plošinu však chrání Adeamův štít. Jako zdroj mu slouží runa nebes. Zavřel oči a poslouchal vlnobití.

Znenadání ucítil ve své blízkosti další bytost. Usmál se. Po chvilce slyšel její hlas: "Nemůžeš spát velký Thainore?" Počkal až přijde vedle něj, pak řekl: "Midnight Sun, mám divný sen. Ale nevím co znamená. Možná jen noční můra." Kněžka s robu nesoucí znak Crinis řekla: "Není a ty to dobře víš. Cítím to z tebe." Thainor se usmál: "Něco se děje v sférách stínového světa. Jakoby se otřásal v základech. Bytosti vyšších sfér bijí na poplach. Možná Tir Amir." "To by jsem cítila, že se děje něco s Rathorem. Je to jeho syn. Sdílí část jeho síly. Jenomže ten spí jako zabitý." "Midnight Sun já nevím co se přesně děje. Ale... ale něco, sám nevím." "Thainore co je tvoje podstata?" "Jsem theurg, démonológ a vyznám se v temném umění nekromancie." "Přemýšlej co jsi zač?" "Dokážu cítit propojení stínového světa a toho našeho." "Artefakty nebo kouzla, která využívají sílu stínového světa jsou velice vzácná. Navíc se je snaží bohové ničit, protože oni sami nemohou magii stínového světa ovládat." Thainor se zasnil. Po chvilce se skácel k zemi. Midnight Sun se k němu sehla. Přiložila ruku nad jeho tvář. Jemná mlhavá záře jej přivedla zpět k svému vědomí.

Thainor si sednul: "Viděl jsem Tir Amirovi okultisty. Otevřeli hrobku. Uvnitř byla podivná bytost. Něco jako člověk. Spíš lich. Napadl jednoho z nich. Místo jedné ruky měl několik ostří. Všechny je tam zabil." Thainor si mnul čelo: "Musím za Ronem. Mám v hlavě ten nápis nad hrobkou."

Po pár minutách už stál před pokojem Rona. Zabouchal na něj. Ozvalo se: "Spím." Thainor řekl: "Je to důležité! Otevři!" Rozespalí mladík se převalil na bok: "Mám za sebou třicet hodin práce na té nové lodi. Chci spát." Thainor stál netrpělivě před dveřma. Natáhl k dveřím ruku. Po chvilce vzplála aura kolem jeho róby. Dveře se proměnili v černý prách. Nakráčel dovnitř. Nad dlaní vytvořil malou ohnivou kouly, která osvětlila celou místnost. Ron se na něj vyděšeně otočil: "Měl jsi říct že to je důležité." Thainor se zamračil: "Stále to můžu hodit."

Za půl hodiny byl sraz v zasedací místnosti. Byl tam Adeamo, Midnight Sun, Thainor, Ron, Rathor a Enakra. Ron vstal od stolu. Vytáhl velký kus papíru. Ukázal na jeden znak. Thainor se na něj podíval: "Ano to jsem viděl." Ron přikývl. Všichni se na něj podívali. "Jedná se o text z Impéria Orla. Váže se k tomu legenda. Takže...

Když Imperiální kolonizátoři pomocí mocných teleportáčních kouzel navštěvovali světy po celém vesmíru Constantin a na nejdůležitějších pak stavěli brány. Bylo to ještě předtím než nalezli bohy. Jeden z velitelů kolonizátorů nalezl svět zničený válkou. Podle všeho bojovali lidé proti nějaké formě nemrtvím. Kolonizátoři hledali více informací o hlavně nové technologie. Po několika letech se jim podařilo nasbírat dostatečné množství informací ze zápisku a knížek. Lidé toho světa nalezli jednoho dne v rakvi z podivného černého kovu mrtvolu s šesti končetinami a čepeli místo rukou. Když jí začali zkoumat jednoho dne se ztratila. V ten den zemřelo sedm alchymystů. Podivné bylo že jim scházeli některé orgány a kosti. Po několika dnech se nedaleké osadě ztratilo pár lidí. Některé našli zmasakrované z jiných jen části. Za týden lovci zabili člověka, který měl místo hrudního koše kusy kovu a část mozku byla nahrazená jakousi kapalinou. Tu později alchymisté určili jako zdroj energie. Zmínili se o mrtvém, který byl upraven tak aby mohl existovat vylepšený. Původně jsem ten překlad považoval za nemrtvý, ale zřejmě je to něco jiného. V následujících dnech se nacházeli další mrtvoli. Většinou zemřeli na nějaké nedostatky. Tohle přesně nevím co znamenalo. Později se však začalo ztrácet více lidí. V horách se objevovali napůl lidé napůl jakési alchymistické výtvory. Král proti nim poslal své vojáky. Ze začátku se jim dařilo je vyhlazovat. Vojáci ale naráželi na stále lepší verze. Zlepšovala se i taktika protivníka. Po pár týdnech už bojovali v podstatě proti pozůstatkům svích mrtvých spolubojovníků. Ty bytosti se nakonec natolik upravili, že se stali příliš silné. Navíc se skládali i z bytostí volně žijících v lesích. Ptáci, kteří měli místo drápu čepele z mečů. Dokázali udělat nálet na nepřítele a seskat hlavi vojákům. Král vydal rozkaz celý les zapálit. Poté se kolem lesa i celé hory postavila velká zeď. Na ní hlídkovala celá armáda. Nic se nesmělo dostat ven. Jenomže oni se podkopali. Jednoho dne zaútočili zezadu. Zničili celou armádu. Z ní pak poskládali svoji vlastní. Vylepšenou. Zdokonalenou. Celý svět tak stál před nevyhnutnou válkou. Neměli šanci vyhrát. Bytosti se zdokonalovali. Navíc chovali na další výrobu zajatce. Miliony lidí bylo uvězněno v chrámech a připravováni na předělání. Prostě si pěstovali náhradní díly. Když stáli obyvatelé světa na pokraji vyhubení, poslední z králů vydal rozkaz vypuštění Mita. Podle kresby to byl obrovský ohnivý wurm. A když říkám obrovský myslím tím obrovský. Byl tisíckrat větší než největší z wurmů, kterého jste kdy viděli. Nedal mu však úkol napadnout nepřátele. Bál se že by jej dokázali zabít a získat na svou stranu. Nařídil mu, aby se provrtal do nitra země a způsobil obrovské zemětřesení, které zničí všechen život. Jak nařídil tak se i stalo. Provrtal se dovnitř a rozpoutal ohnivé peklo, které roztrhlo svět na dvě poloviny. Imperiální kolonizátoři pak podle stavu světa přišli na to, že se neroztrhl úplně, ale pouze zničil všechen život. Teda skoro všechen. Některé rostliny, vodní řasi museli přežít, protože svět znovu ožil. Nebylo tam síce žádné živé zvíře, ale dalo se tam v pohodě přežít. Podle všeho se kolonizátorům Impéria Orla podařilo nalézt zachovalé mumie těch bytostí, které byly zatavené v lávě. Přenesli je na domovský svět. Tedy sem a zkoumali. Už od začátku proti tomu byli Draci. Avšak byla v tom politika, za výzkumem stála jedna vlivná sekta. Vymohla si právo zkoumat mrtvou formu těch bytostí. Zavázali se že se nikdy nepokusí jí obživit. Draci zas, že na celý výzkum bude jeden z nich dohlížet.
A teď se posuneme trochu dál. Když Rada mocnýc napadla Impérium Orla. Tato sekta se pravděpodobně snažila obživit tyto bytosti. Nestál jim nikdo v cestě. Všichni draci totiž chránili bránu. Podle všeho se jim to ale nepodařilo dost brzo. A když se Land of Ice dostal mimo prostor raději svůj experiment narychlo ukryli. Tir Amir, zřejmě tuto hrobku objevil a je zde šance že to vypustil ven. " Pak mlčel a čekal na reakci ostatních.

Adeamo řekl: "Takže nás v nejhorším čeká stejný osud jako ty na té planetě" Ron zakroutil hlaovu: "To si nemyslím. Podle záznamů to byla společnost bez hlubší znalostí magie. Navíc ty bytosti jsou vázané na fyzickou podstatu. Možná tam bude nějaká stínová magie, ale nic co by se mohlo orvnat třeba běžným kouzelníkům. Navíc jsou zde magické bytosti jako golemové a tak dále. Tihle potřebují pouze ocel a živé tvory. Kamenožrout nebo golem je jim k ničemu. Kdyby jsem to řekl primitivně tak potřebují maso a ocel."

Adeamo dost ustaraně řekl: "Budeme muset kontaktovat Černého jestřába. "

Tainor se ironicky usmál: "Alespoň se k nikomu nepřidají. Oni si přidají z ostatních k sobě. "
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Zapomenuté příběhy

Post by drago »

Na Land of Ice začíná chaos. Střed ovládaný démony je neustále napadaný bohy. Narůstající počet klanů přerůstá démonům přes hlavu. Jejich zdroje nejsou schopné doplňovat armády. Prakticky celý východ ovládá Ascandancy. Její armáda drží ostatní bohy v defenzívě. Démoní armády se jí snaží vyhýbat. Moc se jim to ale nedaří. Klany vyznávající bohyni moci potřebují města. Rah Cosmo Pravus a Rah Ghor Pravus apelují na velitele invaze, aby uznal, že démoni prohrávají. Je pro to ideální čas. Poslední křižák temnoty se vrátil z výpravi co trvala takřka půl tisiciletí. Teď by se mohl zapojit do dění na Land of Ice. Ctihodná Matka by jej sem mohla poslat. Někdo se musí postavit Ascandancy. A on to s plnou sílou dokáže. Rah Megas Pravus jí srazí na kolena.

Do celého chaosu zasahují i Eternané. Jejich nájezdy na klany jsou v poslední době velice brutální. Krvavý trojuhelník dobře věděl proč nechat špinavou práci na klanech a vyhnout se přímé konfrontaci s Eternany. Jejich hněvěm ale trpí miliony lidí.

Úplně na východě z dezolace navíc začínají přicházet nájezdy Legie zkázi Tir-Amira. Napadají z dalekého východu Ascandancy. Rabují zásoby a jejich síla roste.

Válečníci prázdnoty se stahují zpět na Edesu. Provádí menší výpady proti démonům, ale to je tak vše. V starých záznamech třicátá druhá reinkarnace věštce Oena nalezla záznamy Impéria Orla o Ascandancy. Vědí že jejich pán s ní bude chtít bojovat. Avšak její moc je natolik obrovská, že by Edesu brzo padlo.

Exiled se rozhodly vyhladit obry na Garganutue. Nikdo neví proč se zničehonic tato neutrální frakce rozhodla zaútočit. Jediný kdo zná odpověď takřka na všechny otázky je Černý jestřáb. I když udržet špehy na území Ascandancy je velice obtížné. Klerici jsou všude.

Land of Ice se stává zemí chaosu, pokrytou krví všech...
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Zapomenuté příběhy

Post by drago »

Ascandancy pomalu ale jistě ovládá jedno bojiště za druhým. Její moc roste každým dnem. Velitelé klanů věrní ostatním bohům pomalu ale jistě ztrácí svou víru v neporazitelnost svého boha. Ascandancy otvírá druhou frontu. Doposud se její armády soustředili pouze na rabování chrámů a útoky proti Eternanům. Nastal čas ochránit klany v aliancích. Ascandancy má už teď dostatečnou moc v Ascandentech. Likviduje jednoho démona za druhým. Postupně padají všichni. Ačkoliv má bohyně moci velké ztráty, levné lidské zdroje je velice rychle nahradí.

Vulkán chce svolat radu bohů, aby se poradili co s Ascandancy, ale narazí na nepochopení ostatních. Dralgar v ní vidí naději jak přinést mír na Land of Ice a sám se bojí přímého boje s ní, protože by to stálo mnoho milionu životů. Dharovi učarovalo její charizma. Klidně by jí sloužil. Pro Dreadda je to jen další zdroj nemrtvých. Ghoro je válečník a bude bojovat. Sám má ale problémy s démony. Navíc se blíží války aliancí. Spíš spoléhá na neutralitu. Nakonec radu svolá. Doufá že ostatní přijdou. Rozmyslí si to. V den jednání dorazí Aether, bůh ledu. Nikdy se nebál postavit proti ostatním. Vulkán věřil, že nakonec dorazí Ghoro. Nestalo se tomu tak. Už to vypadalo na to, že jednání o Ascandancy bude krach. Jak už to ale bývá u bohů se vší slávou dorazila Crinis. Tu nikdo nečekal. Oba pozdravila a sedla si ke kulatému stolu. Vulkán jí pozdravil. Stejně tak učinil i Aether. Začalo jednání. Vulkán, nejlepší strátég jaký kdy ve vesmíru Constantin kdy byl shrnul situaci. Jeho špehové přinesli kompletní informace o armádě Ascandancy. Svou řeč však zakončil slovy, že stále ještě není jasné jak přesně tvoří Preascendenty a Ascendanty. Crinis vstala. "Já to vím. S pomocí Adeama a Midnight Sun jsem zajala Isirii. " Měla se stát nejmocnější ze všech Ascandantů. Její schopnosti byly mnohokrát mocnější než běžného Ascendenta. Boužel její mysl by příliš dlouho neudržela. Proto bylo nutné najít jinou mocnou bytost, jejiž duši by bylo možné vložit do těla Isirie. Ta by jí pak držela pod kontrolou. Midnight Sun přemluvila bývalou vrchní kněžku Enakru, aby ovládla mysl Isirie. Trvalo rok než rituál proběhl. Pak Crinis zjistila vše co potřebovala. Přesný osud Enakry není znám, ale zřejmě byla po rituálu zabita. V každém případě se dozvěděli co potřebovali. Není možné zastavit produkci Preascendentů, protože jejich výroba je velice levná. Jedinou dobrou zprávou pro všechny je, že potřebuje Runy Věčnosti, aby mohla proměnit Preascendenta v Ascendenta. Ty však vlastní pouze Eternané. Ti však začali provádět mohutné odvetné útoky proti klanům, které je napadají. Ascandancy však bude růst. Zanedlouho vypuknou války aliancí. Podle Vulkána budou aliance Ascandancy vítězit. Války jim budou vyhovovat. Rychlí rekrut a drtivý útok. Pokud se tak stane bude nutné spojenectví a nalézt další pomoc...
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Zapomenuté příběhy

Post by drago »

Impérium Orla byla nejvyspělejší říše, jaká kdy byla ve vesmíru Constantin. Snad nebylo žádného člověka, který by neměl u sebe nějaký magický předmět. Dokonce i každé malé dítě mělo nějaký magický náhrdelník nebo náramek, díky nimž byly imunní vůči nemocem. Vědci Impéria vytvořili obrovská pole, které produkovalo neuvěřitelné množství kvalitních potravin. Nikdo neznal hlad ani nemoci. Lidé se dožívali skoro tisíce let.

Imperátor nábýdl Drakům útočiště před Tartarusovími armádami. Draci mu na oplátku odpřísáhli věrnost. Naučili Imperiální kouzelníky mnoho novým kouzlům. Lidská průbojná mysl a dračí trpělivost vytvořili tisíce nových druhů magických předmětů, kouzel a vynálezů.

Pak se moci chopili mladí bohové a nastala válka, která skončila naprostým rozdrcením Impéria Orla.

V Impériu existovali celkem 3 velká města. Jedno z nich bylo hlavní město. To bylo poblíž Brány. Po zkolabování štíu, ale bylo naprosto zničeno. Zůstala jen brána a ruiny.

Druhé město bylo Město naděje. Leželo daleko od brány. I tak ale bylo zničeno obrovskou bouří, která zničila Impérium Orla a ukončila Invazi bohů. Z trosek však lidé postavili New Hope. Toto město leží daleko od pobřeží Hlavního kontinentu. Pod ním jsou obrovské lávové jezera, která kdysy vybudovali Imperiální stavitele jako zdroj energie. Lidé je pak využili k vytápění. V New Hope je proto skoro až tropická teplota. Zároveň je chráněno před Aethrovou bouří. Všichni se před ní jedou schovat právě sem. Do legendátního New Hope.

Třetí město bylo Arx. Sloužilo jako vojenská základna. Mělo vlastní štít, který jej měl ochránit před útokem armád Rady mocných. Bylo také vybráno jako poslední bašta odporu. Po dobytí Hlavního města se měli všichni přesunout právě sem a bojovat dokud to bude možné. Do posledního muže. V Arxu byly připravené k použití nejmocnější zbraně hromadného ničení, které Impérium Orla kdy mělo. Zbraně, které nešlo použít při obraně brány. Můžeme se jen dohadovat co se tam vlastně skrývá. Město je v oblastni nazvané Dezolace. Je to gigantická pláň, kde se sníh mění v písek. Někde tam uprostřed v neprostupné mlze leží Arx. Adeamova Expediční společnost se domnívá, že Arx ještě může existovat. Že je to právě energie z štítu, která už po mnoho tisíciletí chrání celou dezolaci před chladem. Něco tam v každém případě je...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Zapomenuté příběhy

Post by nezmar »

juuuu takt o kouji bude mat radost :) (a pravdepodobne aj ostatni hraci LoI) :D
manchat
Posts: 13
Joined: Thu 08. May 2014 14:21:35

Re: Zapomenuté příběhy

Post by manchat »

nazdar......
tak jsem se trochu pustil do pribehu LoI mam sepsanich 27kapitol.......
ale kdyz nad tim tak premyslim.......
ma cenu vam je vubec posilat? ma cenu je davat na wiki? asi stejne nemate zajem.... takze proc se vubec namaham... :D

P.S.: pripominka k poslednimu updatu platit a odchazet?
NEZMAR ja bych cekal od tebe cokoliv ale takhle zku***t hru? uplne jsi to pohrbil - JEN MUJ NAZOR osobne stim ale nesouhlasim..... :)

promin Drago ze to pisu zrovna sem....
Trouble Gang!!!!
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Zapomenuté příběhy

Post by nezmar »

manchat wrote:nazdar......
tak jsem se trochu pustil do pribehu LoI mam sepsanich 27kapitol.......
ale kdyz nad tim tak premyslim.......
ma cenu vam je vubec posilat? ma cenu je davat na wiki? asi stejne nemate zajem.... takze proc se vubec namaham... :D
zaujem je, minimalne u tych, ktory to hraju dlhsie. Nemusis to cele dokoncit. Kludne mozes davat postupne kapitoli ako ich budes pisat a bude to pribeh na pokracovanie.
manchat wrote:P.S.: pripominka k poslednimu updatu platit a odchazet?
NEZMAR ja bych cekal od tebe cokoliv ale takhle zku***t hru? uplne jsi to pohrbil - JEN MUJ NAZOR osobne stim ale nesouhlasim..... :)

promin Drago ze to pisu zrovna sem....
Sem si to skutocne davat nemusel. V hlavnej diskusii je k tomu priestor. Ak sa ti nepaci tento update tak mozes navrhnut jeho vylepsenie ... (PS: predpokladam, ze hras za dreedda)
manchat
Posts: 13
Joined: Thu 08. May 2014 14:21:35

Re: Zapomenuté příběhy

Post by manchat »

nezmar když už zacnu psát příběh tak ho dokoncim..... ale stejně konec dopsat nemůžu protože to bude nadlouho, zalezi na tom jak dlouho se bude na LoI pracovat... je to trochu složitější...... ale první 2 kapitoly se pokusim dodat co nejdriv.....

Nezmar za dredda rozhodne nehraju hraju za Dralgara ale i tak to LoI celkem poslalo ke dnu....
Četl si chat? 40% hráčů tě s tím updatem poslalo do pr**le.......

Nemůžu ti říkat jak co mas vytvářet a taky to dělat nebudu ale tohle je věc kterou si prostě nevychital.....
Na LoI se obevim už jedině na fóru.... :) a možná a ni to ne.... :)
Trouble Gang!!!!
Post Reply