Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Hron wrote:Kliknu na "Přetvořit" a nic se nestane -> nenapíše e žádná chyba, neubydou runy, nepřijdu u Preascendeda, neobjeví se text o vytvoření Ascendeda, nezískám Ascendeda.
(jinak je to na klanu Sharian, kdyby ses chtěl podívat)
uz by to malo ist. Namiesto runa >= 3 tam bolo runa > 3. Čiže to fungovalo iba ak si mal 4 runy a viac :)
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

nezmar wrote:
Hron wrote:Kliknu na "Přetvořit" a nic se nestane -> nenapíše e žádná chyba, neubydou runy, nepřijdu u Preascendeda, neobjeví se text o vytvoření Ascendeda, nezískám Ascendeda.
(jinak je to na klanu Sharian, kdyby ses chtěl podívat)
uz by to malo ist. Namiesto runa >= 3 tam bolo runa > 3. Čiže to fungovalo iba ak si mal 4 runy a viac :)
Super, jen teď mi to tlačítko zase pro změnu zmizelo... :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Hron wrote:Super, jen teď mi to tlačítko zase pro změnu zmizelo... :D
sorry, zabudol som nahrať aj texty, už to je hádam OK :roll:
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

nezmar wrote:
Hron wrote:Super, jen teď mi to tlačítko zase pro změnu zmizelo... :D
sorry, zabudol som nahrať aj texty, už to je hádam OK :roll:
Ano, už to funguje! Děkuji. :)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

Neměla by exterminace zabíjet jen živé jednotky? (aspoň tak je to v popisu)
Já jen, že jsme si všimnul že hvězdy u Aethara jimi zabíjejí i v katakombách a tam živé jednotky úplně nesjou :D
116 x Æthrova ledová hvězda (Bronzový meč) útočí na 129,834 x Zombie
116 x Æthrova ledová hvězda (Bronzový meč) zmasakroval (1,940,448) 64,682 x Zombie(1,954,554)
Zasažená jednotka byla pokryta ledovými krystalky a její iniciativa snížena o 3
116 x Æthrova ledová hvězda (Bronzový meč) chladnokrevně zabila ze zálohy 116 x Zombie! Zůstává 65,036 x Zombie

Jo a Nezmare s tím útokem u těch itemů jak jsem psal dřív, tak je to správně a já blbě koukal sorry :(
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

if ($zivych > 0 && $jednotka[$cil]['nezivy'] != 1 && $jednotka[$cil]['schopnosti']['vskriseni'] <= 0){

to znamená, že nemôže zabiť iba "neživých" - golemov atď a jednotky ktoré majú vzkriesenie - fénixovia

ostatné jednotky môže bez problémov zabiť zo zálohy :D
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

To tarrant: Exterminace vždy fungovala na nemrtvé. V lategame boji Aethera vs nemrtvý Dreadd je tohle jediné zranění, které Aether stihne... :D
PS: Ale uznávám, že i když už mě to ve výpisech dávno nepřekvapuje, tak stále mi to připadá zvláštní a čekal bych, že exterminace funguje jen na živé...
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

Mě to jen zaujalo a i popis mi pobavil "chldnokrevně zabila zombie" :D mám takový dojem, že zombie bude mít krev chladnější :D
je to jen drobnost a tady se asi moc nový hráči očekávat nedají, ale možná by stálo za to popis exterminace tedy upravit na to že zabije "jednu živou, nebo nemrtvou jednotku"
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

Buď je chybně popis nebo je tam chyba:
Wiki:
"Koštěná flétna Lichové, Arcilichové Lichové vyvolávají o 50% více kostlivců. Arcilichové vyvolávají o 50% více upírů."

Koupil jsem nasadil jsem arcilichům a nic, nezobrazuje se ve výpisu boje.. pro lichy to nepotřebuju, kostlivců mám tolik, že je vyhazuju, protože zbytečně žerou..
jestli to na Arcilichy nefunguje, bylo by fajn upravit popis, ale 3,6M v tahu :/
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

Ripperman wrote:Tak nakonec to vypadá že ta flétna funguje, jen se nevypisuje ve výpisu (a zřejmě to způsobilo ten bug s předměty popsaný v bugách):

13 x Arcilich útočí na 386 x Městská pěchota
13 x Arcilich zmasakroval (3,895) 259 x Městská pěchota(1,895)
Jednotka 13 x Arcilich vskřísila 8 x Upír
Tohle jsem našel z roku 2017. Tzn.: Flétna by měla fungovat, jen se nepíše. (což je samozřejmě taky bug, ale už tě to nestojí 3,6M... :D )
Post Reply