Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

Hron wrote:U Asceny přetvoření Preascendeda na Ascendeda stojí správně 3 runy věčnosti, ale u "tlačítka" je stále napsáno "2x runa"...

A pak mi nejde vytvořit třetí Ascnded. Mám tři runy a 10 Preascendedů a když na to kliknu, tak se nic nestane.
Vytvořit Ascended už mi jde, ale u tlačítka je stále "2x runa" a ne "3x runa"...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

zmeneny aj text na 3 runy a posta v aliancii uz smeruje na konkretneho cloveka (resp. sa uz priraduje ID-cko na posielanie spravy)
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

U Dralgara v regulérní větvi kopí-pavouk-obr-wurm se mi píše, že mohu za 25 run života vylepšit Chýši druidů (kterou nemám) a nepíše se mi tam nic o pavoucích (které mám).
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

Nevím jestli není chybně popis, ale gnomí vozík mi přidává do útoku a né do damage..

"Multifunkční vozík do kterého lze uskladnit snad cokoliv. Jednotka získa +15% do poškození a +1 do obrany. Gobliní vzducholode získavají navíc +50% na množství paragánu."
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

nějak se "zbláznil" příchod veldruidů, chodí jen 10/kolo, jako kdyby přestali fungovat bonusy za tahy a runy..
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

prichod druidov je obmedzeny uz len runami. tahy boli odstranene

na bonusy sa zajtra pozriem. cele som to prekopaval, takze mi mohlo co to ujst
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Hron wrote:U Dralgara v regulérní větvi kopí-pavouk-obr-wurm se mi píše, že mohu za 25 run života vylepšit Chýši druidů (kterou nemám) a nepíše se mi tam nic o pavoucích (které mám).
text sa uz nacitava spravne (len chyba nacitanom texte, funkcnost bola zachovana)
tarrant wrote:Nevím jestli není chybně popis, ale gnomí vozík mi přidává do útoku a né do damage..
"Multifunkční vozík do kterého lze uskladnit snad cokoliv. Jednotka získa +15% do poškození a +1 do obrany. Gobliní vzducholode získavají navíc +50% na množství paragánu."
kde sa ti to zobrazuje? Resp. ako si prisiel nato ze pridava do utoku a nie do poskodenia?
tarrant wrote:nějak se "zbláznil" příchod veldruidů, chodí jen 10/kolo, jako kdyby přestali fungovat bonusy za tahy a runy..
* ak je 4. budova luka (bizoni) tak bonus je + 12 * runa_zivota^0.7 / 100
* ak je 4. budova udolie (obri) tak bonus je + 8 * runa_zivota^0.7 / 100
* ak je 5. budova haj (jednorozci) tak bonus je + 25 * runa_zivota^0.7 / 100
* ak je 5. budova nory (wurm) tak bonus je + 18 * runa_zivota^0.7 / 100

luckou recou. Ak mas bizonov + jednorozcov tak potom:
10 run = +2
50 run = +6
100 run = +9
200 run = +15
500 run = +29
1000 run = +47

ak je to zle nastavene - tak to treba predebatovat v inom vlakne (dralgar v ladeni bohov)
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

Opět mi nejde vytvořit Ascended i když mám Preascendeda a 3 runy věčnosti.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Hron wrote:Opět mi nejde vytvořit Ascended i když mám Preascendeda a 3 runy věčnosti.
co ti presne nejde. Kde to vyhlasy chybu, co sa stane. Skus to viac rozpisat nech mozem najst chybu, lebo u mna to funguje normalne
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

nezmar wrote:
Hron wrote:Opět mi nejde vytvořit Ascended i když mám Preascendeda a 3 runy věčnosti.
co ti presne nejde. Kde to vyhlasy chybu, co sa stane. Skus to viac rozpisat nech mozem najst chybu, lebo u mna to funguje normalne
Kliknu na "Přetvořit" a nic se nestane -> nenapíše e žádná chyba, neubydou runy, nepřijdu u Preascendeda, neobjeví se text o vytvoření Ascendeda, nezískám Ascendeda.
(jinak je to na klanu Sharian, kdyby ses chtěl podívat)
Post Reply