Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

malo by to byť v samotnej bitve.

Code: Select all

	// bonusy od bohov pre jednotky
if($jednotka[$a]['strana'] == 1 && $bu_druh1 == 390){ // DHAR | giganticky chram
	if( $jednotka[$a]['druh'] >= 300 && $jednotka[$a]['druh'] < 400 && $jednotka[$a]['nezivy'] == 0) {
		$jednotka[$a]['utok'] = ceil($jednotka[$a]['utok']*1.1);
		$jednotka[$a]['obrana'] = ceil($jednotka[$a]['obrana']*1.1);
		$jednotka[$a]['damage'] = ceil($jednotka[$a]['damage']*1.2);
	}
}
V statoch sa to nezobrazuje
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Hron wrote:Výpočet:
lvl 4 důl by měl být:
case 5: $bonus_zlato2 = 20000 + ceil($tahu_celkem/100)*3000; break; // 50000
Pokud mám 2k tahů, tak je to 20000 + 60000 = 80000 zlata

Pokud mám hlídku, tak by to mělo být x2, takže 160k zlata.

Mně se píše toto:
Průmerne vydelávame jenom 164789 zlata
Pokud z toho je 160k z dolu, tak to značí, že 424k lidí s královskými cestami (+30% příjmu) mi dají necelých 5k zlata. To mi přijde jako nesmysl...

Takže myslím, že je stále někde chyba...
Nie, ono to nie je 2x toľko. Momentálne je to tak ako som písal vyššie:

Code: Select all

$bonus_zlato2 = ceil($bonus_zlato2 * (1+$stavba_6/10) );
pričom stupeň budovy je 2 (základný), čiže ak máš postavenú hliadku tak potom je to bonus_zlato * (1+2/10) = bonus_zlato*1.2 = čiže o 20% viac. Keď som to písal, tak som predpokladal, že budú ďalšie stupne Šedej hliadky (bola to prvá stavba ktorú som menil) a tak som to nastavil takto. Na dol sa neaplikuje 30% z kralovskych ciest. Skús si to prerátať s 20% navysenim bonusu (mne to lokalne sedi ked som si dal vypisat rozdiel)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

pořád blbne, ten aliančí chat viz:
viewtopic.php?f=10&t=454

píše to: "query error"
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

Takže příjem je:
příjem od lidí * 1,3 (cesty) + důl * 1,2

A jinak ano, když je to jen 20%, tak to sedí, protože jsem psal, že mi to stouplo o 15k-20k a 20% = 16k. Takže bonus z hlídky sedí. A sedí i to i s průměrným příjmem lidí. Takže máš pravdu, funguje to.

Ale myslel jsem, že ta hlídka dá dvojnásobek, když u táborů (uprchlický/archeologický) se psalo, že bud šanci zdvojnásobovat. Nebo u nich je to taky jen 20%?


PS: Kdybych si nemyslel, že je to dvojnásobek, tak na ni tak nespěchám... :( Moje blbost...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

bolo to prvé čo som nastavoval, tak tam bola myšlienka iná
keď som potom robil ostatné tak (vzhľadom nato, že netuším kedy sa k tomu zase dostanem) som tam šupol rovno 2násobné zvýšenie šance. Ak treba zmeniť aj dol tak šup do návrhov ;)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

tarrant wrote:pořád blbne, ten aliančí chat viz:
viewtopic.php?f=10&t=454

píše to: "query error"
skus teraz či je to ok, dáky testovací text. Ja som tam skúsil nahodiť 6 odstavcov a prešlo to v pohode.
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

stále stejná chyba, zkusil jsem napsat jen náze démona: Dra' Ghan Tru Tran
pak jsem zkusil odebrat z jeho návu tu "čárku za a" na: Dra Ghan Tru Tran a to už prošlo..
pak jsem zkusil vložit samotnou čárku ´ - tedy nevím jestli je to stejný znak a to taky šlo..
tak si říkám jestli tam nejsou nějaké blokace třeba zákaz vkládání názvů démonů a jiné věci ze starých dob..
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

tarrant wrote:stále stejná chyba, zkusil jsem napsat jen náze démona: Dra' Ghan Tru Tran
pak jsem zkusil odebrat z jeho návu tu "čárku za a" na: Dra Ghan Tru Tran a to už prošlo..
pak jsem zkusil vložit samotnou čárku ´ - tedy nevím jestli je to stejný znak a to taky šlo..
tak si říkám jestli tam nejsou nějaké blokace třeba zákaz vkládání názvů démonů a jiné věci ze starých dob..
tak tomu sa hovorí blbý popis chyby. Z toho že máš málo znakov sa vykluko, že sa snažíš napadnúť databázu (a keďže je to hodne starý kód) a zjavne sa ti to darí :roll:
každopádne pridal som tam dodatočné ochrany proti špeciálnym znakom a teda už by to malo zožrať aj toho démona
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

tak jednou mi to napsalo něco jako moc znaků.. tak jsem myslel, že mi tato chyba vyskakuje ze stejného důvodu.. jak jsem několikrát zopakoval já programovacích jazycích vím totálně kulové :D takže jsem jen odhadoval co je za problém no..
jinak ok už jde odeslat celý název i se speciálními znaky..
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

v pohode, ved si robim srandu :)
Post Reply