Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Post Reply
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

aetheruv ledovy valecnik se rekrutuje, pokud se rekrutuje nejaka jednotka z budky. samy od sebe neprjdou, jako napr. arcimagove nebo efreeti nebo goblini s prakem, atd.
Chtelo by to, aby chodili i samy od sebe.
Ostatni jednotky jako sestry ledu apod. chodi taky jen kdyz se rekrutuje konkretni jednotka z budky...
jak rikam, klidne to dat na nejaky drahy pokrok, ale umoznit aby chodili i bez rekrutu jine jednotky.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

dyž kliknu na prodej artefaktů, omylem nevypíšu cenu a kliknu na prodat, tak se jen objeví text:
"Jak skvělá cena, hned ti za něj dám peníze. Tenhle krásný exemplář jde rovnou do mé sbírky"

Jako bezva, dreadduv prapor smrti prodan zrejme za hodnutu null obchodníkovi... bylo by dobré udělat tam kontrolu, že pole s cenou při prodeji nesmí být blank ani null.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

Přeměnil jsem ozbrojené vesničany na nichž jsem měl pírko z anděla (ktere jsem prave koupil za 9M) na ruzová prasátka a artefakt je v pytli. Mohl by se před přeměnou z nich sundavat, abych o něj nepřicházel ?
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

dva utoky hned po sobe:

10 x Prastará ledová hydra (Ocelové pláty) útočí na 2 x Wurm
10 x Prastará ledová hydra (Ocelové pláty) zmasakroval (22,176) 0 x Wurm(171,502)
Zasažená jednotka byla pokryta ledovými krystalky a její iniciativa snížena o 1
10 x Prastará ledová hydra (Ocelové pláty) útočí na 2 x Wurm
10 x Prastará ledová hydra (Ocelové pláty) zmasakroval (50,400) 0 x Wurm(121,102)
Zasažená jednotka byla pokryta ledovými krystalky a její iniciativa snížena o 1

Neni ten rozdil dmg trosku vyssi nez by mel byt ? Mel jsem za to, že muze kolisat jen o +- 10%....
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Seznam bugů

Post by VPx »

ja viem ze to neiej bug ale trosku ma to trapi .. dnes sa mi stalo ze ma automaticke odhlasenie odhlasilo z uctu .. a ja osobne pochybujem ze som nanho neklikol viacej ako 5 minut ... ako je vlastne nastavene toto automaticke odhlasovanie je to nejak variabilne ?? alebo je to fixne 360 sekund a basta?

Pyatm sa preto lebo som prisiel o slobodne mesto ... co je celkom velka strata ..

a druha otazka je ked ostavaju eventy ako barbari a ludozruti aj po odhlaseni preco neostavaju po odhlaseni vsetky eventy ?
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

o prihlasenie sa stara PHP session (mozes si nastudovat ako funguje ;) )

vacsina eventov mizne, ostavaju iba tie, ktore sposobuju hracovi skodu/stratu -> barbari (aj ludozruti su ratani medzi barbarov)
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Seznam bugů

Post by VPx »

Exterminatory nezabiju zo zalohy Fenixov .. nefunguje extermnacia
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Seznam bugů

Post by VPx »

Nieje mozne utocit na IP ...cize nam tento vek pekne rychlo skoncil bez fajtov a bez zabazvy na konci veku .... 800 jednorozcov s katanou z temnej ocele si neskrtlo..
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

VPx wrote:Nieje mozne utocit na IP ...cize nam tento vek pekne rychlo skoncil bez fajtov a bez zabazvy na konci veku .... 800 jednorozcov s katanou z temnej ocele si neskrtlo..
vzhladom k tomu, ze je tam nejaka chyba tak som sa rozhodol predlzit vek o 6-7 dni a resetnut 12 hodin na IP.

Potrebujem to otestovat na zivom, pretoze u mna to ziadny error nevyhadzuje a palac mi ide normalne dobyvat.

A do buducnosti viac ocenim rychlejsiu reakciu (mnohy z vas na mna maju skype, nemyslim si, ze je az taky problem mi napisat ...) a este by som ocenil lepsi popis co sa stalo, nie iba hadze query error a vsetko je posrate a posledne fajty su znicene pretoze nezmar to naprogramoval ako na zakladnej skole :?

U MNA TO TOTIZ IDE a kazdy programator vie, ze az realna prevadzka ukaze kde vsade su chyby. Druha vec, update IP som pridal len nedavno, dovtedy ziadne zaverecne fajty neexistovali a zrazu ma idete buzerovat zato, ze som vam znicil zaverecne fajty? :lol: :roll:
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

porad to nejde.
kliknu na utok na palac a vypise se jen obrazovka s querry error, prijdu o celou armadu a v palaci neubyde ani jedna jednotka...
Post Reply