Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

Já jsem psal v návrhu a ty jsi psal v přehledu, že se změnil počet přeměněných bahen. Ale v popisu u tlačítka je stále starý údaj. Je chyba jen v popisu, nebo není upravená ani ta schopnost?
nezmar wrote:Svet Heaven
  • Zmena počtu transformovaných jednotiek - Dhar - bahenny golem
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Hron wrote:Já jsem psal v návrhu a ty jsi psal v přehledu, že se změnil počet přeměněných bahen. Ale v popisu u tlačítka je stále starý údaj. Je chyba jen v popisu, nebo není upravená ani ta schopnost?
chyba v popise. Je tam 3333 bahna na 333 golemov
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

nezmar wrote:
Hron wrote:Já jsem psal v návrhu a ty jsi psal v přehledu, že se změnil počet přeměněných bahen. Ale v popisu u tlačítka je stále starý údaj. Je chyba jen v popisu, nebo není upravená ani ta schopnost?
chyba v popise. Je tam 3333 bahna na 333 golemov
A ještě další chyba je pak v popise přeměny, protože tohle se objevuje i když měním obyčejné bahno...

"Úspešne se nám podařilo vykonat rituál spojení toxického bahna."

PS: A místo "Úspešne" má být "Úspěšně".
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Seznam bugů

Post by healtonn »

novy ghoro ma jeste nejake problemy https://prnt.sc/b5QA6viXbKmd
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

dufam, ze už som odstránil všetky logy
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

Po vylepšení Gobliního Nevěstince (na Dóm rozkoše/Hříšnou čtvrť) už pak nejde vylepšit Gobliní kasárny na Gobliní pevnost.

Předpokládám, že je chyba v tom, že se kontroluje, zda je postavený Nevěstinec a jeho vylepšením přestane být podmínka splněná.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

Jak se teď řeší simulátor, tak jsem si vzpomněl na jednu větu z něj (která je tam co pamatuji) a říkám si, zda by se to nemohlo ve hře opravit...
V LoI se iniciativa snižuje až na konci kola, zatímco v simulátoru okamžitě. S výjimkou případů, kdy iniciativa klesne na 0 a jednotka pak regulérně nezaútočí. Toto je ovšem bug k opravení na straně loi a ne v simulátoru :P
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Hron wrote:Po vylepšení Gobliního Nevěstince (na Dóm rozkoše/Hříšnou čtvrť) už pak nejde vylepšit Gobliní kasárny na Gobliní pevnost.

Předpokládám, že je chyba v tom, že se kontroluje, zda je postavený Nevěstinec a jeho vylepšením přestane být podmínka splněná.
opravené
V LoI se iniciativa snižuje až na konci kola, zatímco v simulátoru okamžitě. S výjimkou případů, kdy iniciativa klesne na 0 a jednotka pak regulérně nezaútočí. Toto je ovšem bug k opravení na straně loi a ne v simulátoru :P
momentálne určite nie. Je to na prekopanie celého bojového systému a bol by z toho len minimálny efekt
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

nezmar wrote:
Hron wrote:Po vylepšení Gobliního Nevěstince (na Dóm rozkoše/Hříšnou čtvrť) už pak nejde vylepšit Gobliní kasárny na Gobliní pevnost.

Předpokládám, že je chyba v tom, že se kontroluje, zda je postavený Nevěstinec a jeho vylepšením přestane být podmínka splněná.
opravené
Super!
nezmar wrote:
V LoI se iniciativa snižuje až na konci kola, zatímco v simulátoru okamžitě. S výjimkou případů, kdy iniciativa klesne na 0 a jednotka pak regulérně nezaútočí. Toto je ovšem bug k opravení na straně loi a ne v simulátoru :P
momentálne určite nie. Je to na prekopanie celého bojového systému a bol by z toho len minimálny efekt
Ok, to mě jen tak napadlo, když jsem si to dnes znovu četl a uvědomil jsem si, že to tam je už přes 15 let... :D
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

Rozbil se Pán šelem. Jednak se mu nechce přijít (na testovacím klanu se 100k Zlobřími šamany po 400 tazích nepřišel ani jeden) a pak v boji neposiluje jednotky.
Post Reply