Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

tarrant wrote:problém trvá:
420 x Mág země útočí na 28,410 x Ascendancin válečník (Kalich ohně)
420 x Mág země zmasakroval (2,461) 164 x Ascendancin válečník (Kalich ohně)(423,686)
420 x Mág země proměnil 420 jednotek Ascendancin válečník (Kalich ohně) na kámen! Zůstává 27,826 x Ascendancin válečník (Kalich ohně)

Nemůže být něco špatně nastaveno přímo v plenění spolku mocných?
A nemůže to být tím, že je tam Mág ledu, který ruší zasažené jednotce magii ohně?
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

já myslel, že vypíá jen schopnosti a ne předměty.. tak pardon..
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

tarrant wrote:já myslel, že vypíá jen schopnosti a ne předměty.. tak pardon..
predmet v podstate na začiatku skriptu nastaví jednotke schopnosť/mágiu - z pohľadu behu programu je to to isté ako keby sa s ňou narodil.
V ďalšej fáze je už úplne jedno aké jednotky majú predmety, nemajú totiž žiadny vplyv (teda až na niektoré mágie, kde sa kontroluje či jednotka má alebo nemá predmet, ak áno, tak je zvýšená mágia atď)
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Seznam bugů

Post by healtonn »

S armádě je kraken vedený jako obyčejná jednotka, nicméně nemůžu koupit druhého. Neměl by se teda kraken změnit na unikatni, nebo podle mě spíše legendární jednotku?
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

healtonn wrote:S armádě je kraken vedený jako obyčejná jednotka, nicméně nemůžu koupit druhého. Neměl by se teda kraken změnit na unikatni, nebo podle mě spíše legendární jednotku?
Kraken, stejně jako Obr na posvátném Wurmovi jsou pseudounikátní jednotky. Jsou to unikátní jednotky, ale cíleně nemají to označení, protože by jim to umožnilo nosit předměty, které by na nich měli nepřiměřeně vysokou sílu.

Takže tohle není bug, ale zamýšlená věc...

PS: A sem se mají hlásit bugy a ne návrhy. Ty patří do "hlavní diskuze".
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Seznam bugů

Post by healtonn »

Hron wrote: PS: A sem se mají hlásit bugy a ne návrhy. Ty patří do "hlavní diskuze".
Myslel jsem ze je to bug
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

nezmar wrote: SNEH | ZIVOT | OHEN | NEBES
1. stupen = 100%| 0 | 0 | 0
2. stupen = 80% | 10% | 10% | 0
3. stupen = 60% | 20% | 20% | 0
4. stupen = 40% | 30% | 20% | 10%
5. stupen = 20% | 40% | 30% | 10%
Nezmare, zkontroluješ prosím, zda to tak je i ve skutečnosti? Já jen, že mám důl stupně 4 a zatím jsem nezískal žádnou runu nebes a už mám z dolu 3000 run ohně...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

nebola tam žiadna nebeská runa. Končilo to ohnivými runami. Upravil som to a teraz by to už malo dávať aj runy nebes (s 10% pre 4.stupeň)

Inak dáva to strašne veľa rún. To sa bude musieť troška upraviť. Mne osobne to dáva viac rún ako vôbec dokážem získať s eventov.
Svoj účet som už prestal hrať pred 2 týždňami asi, takže už to budem využívať iba ako testovací účet týchto "pokročilých/nových" vylepšení
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Seznam bugů

Post by healtonn »

Aktuálně nejde dokončit tažení na město vlků. Hrobka krále vlka má sice tlačítko zaútočit, ale když na něj člověk klikne tak místo výběru jednotek, co mají jít do útoku se objeví jen prázdná stránka
Zajac
Posts: 40
Joined: Sun 25. Oct 2020 9:47:47

Re: Seznam bugů

Post by Zajac »

Tak se mi objevily sice ceny dvou vylepšení u Dralgara (předpokládám elitní lučištníci a červení pavouci)...ale nějak jim chybí ten klikatelný název (viz screen, který se mi snad sem povedlo narvat). :o

PS. prohlížeč Microsoft Edge
Attachments
Dralgar.PNG
Dralgar.PNG (239.03 KiB) Viewed 315 times
Post Reply