kovarna

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)

Zmenit sancu na ziskanie planov?

Ano, chcem znizit sancu na vyskumanie Planov
1
4%
Ano, chcem zvysit sancu na vyskumanie planov
23
96%
Nie, nachajte to tak ...
0
No votes
 
Total votes: 24

Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: kovarna

Post by Ripperman »

Mně by ani tak nevadila malá šance a velké prachy na výzkum, rád bych si ale ze seznamu vybal to, co chci zkoumat. Ne že po 30 milionech objevim plan jak vyrobit železné pláty...
denny
Posts: 14
Joined: Wed 10. Sep 2014 10:14:03

Re: kovarna

Post by denny »

Suhlasim, vybrat si vec ktoru chcem skumat a naliat tam trebars aj 30 Mega by bolo fajn
davidus
Posts: 19
Joined: Wed 24. Sep 2014 17:21:07

Re: kovarna

Post by davidus »

Nezmare, nemohl by jsi prosím dát nějakou nápovědu/hádanku na kombinaci do portálu k získání těch plánů Železných kněží ? Když už jsem dal do kovárny desítky milionů zlata, abych postavil Masku Medúzy, tak bych chtěl postavit i nějaké ty potvory. :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: kovarna

Post by nezmar »

davidus wrote:Nezmare, nemohl by jsi prosím dát nějakou nápovědu/hádanku na kombinaci do portálu k získání těch plánů Železných kněží ? Když už jsem dal do kovárny desítky milionů zlata, abych postavil Masku Medúzy, tak bych chtěl postavit i nějaké ty potvory. :)
skus navstivit kuzelnika :)

Alebo staci sa pozriet obcas na trh. Niektori tu kombinaciu uz poznaju a mozno ti budu ochotny povedat co mas zadavat :)
davidus
Posts: 19
Joined: Wed 24. Sep 2014 17:21:07

Re: kovarna

Post by davidus »

nezmar wrote: skus navstivit kuzelnika :)

Alebo staci sa pozriet obcas na trh. Niektori tu kombinaciu uz poznaju a mozno ti budu ochotny povedat co mas zadavat :)
Tak ty jsi zapracoval i na procházce, to mě nenapadlo. :) Díky za radu. Teď ovšem musim říct, že ti co prodávali ty plány za 15M jsou horší než židi. :D
EDIT: Zjistil jsem, že existují 2 druhy plánů. Tak to budu muset objevovat dál. :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: kovarna

Post by nezmar »

mno tak teraz zistis, ze su 3 druhy planov :lol:
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: kovarna

Post by VPx »

To si robite srandu tri druhy .. som vpalil do kovarni 20M po 10kvom kliku a mam iba postup na Zelezneho golema a Zelezneho pavuka ..potom uz len platy ... Kolko vlastne jednotiek + predmetov v skutocnosti dokazem z kovarne dostat
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: kovarna

Post by Ripperman »

VPx wrote:To si robite srandu tri druhy .. som vpalil do kovarni 20M po 10kvom kliku a mam iba postup na Zelezneho golema a Zelezneho pavuka ..potom uz len platy ... Kolko vlastne jednotiek + predmetov v skutocnosti dokazem z kovarne dostat
ono hlavne bez těch 3 druhů plánů je ti to vynalezení v kovárně na 2 věci... :D :mrgreen:
Pokud budeš uvažovat že máš v portálu 5 pozic, v receptu jsou 2 druhy run z nápovědy u kouzelníka, ale pak tam ještě může být jiná (předpokládám, že snad ne runa věčnost) a pak máš ještě možnost nechat pozici prázdnou, tak se dotáváme na 5^5 variant, tedy 3125 kombinací ke zkoušení. :mrgreen:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: kovarna

Post by nezmar »

Ripperman wrote:ono hlavne bez těch 3 druhů plánů je ti to vynalezení v kovárně na 2 věci... :D :mrgreen:
Pokud budeš uvažovat že máš v portálu 5 pozic, v receptu jsou 2 druhy run z nápovědy u kouzelníka, ale pak tam ještě může být jiná (předpokládám, že snad ne runa věčnost) a pak máš ještě možnost nechat pozici prázdnou, tak se dotáváme na 5^5 variant, tedy 3125 kombinací ke zkoušení. :mrgreen:
5^5 by to bolo iba v pripade, ze nemas napovedu, kedze vies, ze tam musia byt 2 konkretne runy tak sa ti znizi :)

tak som si to preratal a tych kombinacii je "iba" 1320 :twisted:
davidus
Posts: 19
Joined: Wed 24. Sep 2014 17:21:07

Re: kovarna

Post by davidus »

nezmar wrote:mno tak teraz zistis, ze su 3 druhy planov :lol:
hmm... Nabízím odměnu tomu, kdo mě naučí stavět detailní a utajené plány. :D Colosus z temné ocele zní docela dobře. 8-) Od někoho jsem koupil detailní plán za 20M, to by mi ten člověk za takovou cenu mohl říct i jak je vykouzlit. :D Díky kovárně mám alespoň důvod k plenění katakomb. :D A jak se někdo ptal, kolik je těch potvor, tak já zatím můžu vyrobit 7 druhů.
Post Reply