Rozjetí časového timeru na události - HELL

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Post Reply
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Rozjetí časového timeru na události - HELL

Post by Chasty »

Ahoj,

prosím tě nevím, jestli je to bug nebo jestli to tak má fungovat, ale když člověk někde klikne na dobývání nebo plenění a vyklikne jej pryč, tak i tak se rozběhne 16 hodinová prodleva na další možný útok...

Těď se mi to stalo, když jsem dal dobývání a rozmyslel jsem si ze půjdu plenit, tak mi to hodilo časový interval a nemůžu ani plenit ani dobývat...

Chasty
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Rozjetí časového timeru na události - HELL

Post by nezmar »

Ten interval by sa mal nahodit iba ak na nieco zautocis alebo vykonas nejaku ulohu (napr. Hladanie suradnic v indicii)

Inak potrebujem blizsie vediet co si klikal aby som mohol specifikovat kde je presne chyba
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Rozjetí časového timeru na události - HELL

Post by Chasty »

Klikl jsem na dobývání, na trpasličí pokladnici a nedal jsem už dobýt a ten interval naskočil.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Rozjetí časového timeru na události - HELL

Post by Kouji »

Na plenění můžeš útočit co 16h, ale na dobývání co 24, aspoň tak to teď funguje.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Rozjetí časového timeru na události - HELL

Post by nezmar »

pokiaľ si dobre pamatám, tak už by to tiež malo byť 16 hodín. Toto by už malo byť spravené
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Rozjetí časového timeru na události - HELL

Post by nezmar »

skusil som to nasimulovat, ale proste ja podobny problem neevidujem.

Vsetko funguje tak ako ma. Casovy interval sa rozbehne az v pripade ze na nieco zautocis (alebo vykonas nejaky quest). Otvorenie formulara nic nesposobi

Ale pozor aj Eternani resetuju velku bitvu (na nic tiez plati nutny odpocinok aspon 1 hodinu pri rychlosti 1)
Post Reply