Ťahy

http://heaven.landofice.com
nastavenie sveta: http://heaven.landofice.com/pravidla.php
Post Reply
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Ťahy

Post by King »

Kolko ťahov denne bude optimálne pre Heaven do budúcnosti? citujem Draga: - když se někdo rozbije, tak později nemůže dohnat ostatní - vybrat vhodný způsob jak posílit rekrut ale nepřehnat to - je nutné si předem říct, kolik je ideální počet tahů a toho se do budoucna držet, žádných 500 jako je teď :)
Pôvodných 100 ťahov denne je málo, 175 ako na Hell by bolo ok, nie? Max 200
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: Ťahy

Post by žrout »

já bych to držel max. do 125 :) Protože nerad hraju málo účtů a při počtu 5 a víc je problém klikat 1 000 TU denně :)
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Ťahy

Post by nezmar »

mne tiez stacilo bez problemov 100 tahov. Aspon som mohol tahat 2 ucty (mozno aj viac keby sa zacnem nudit), teraz nestiham tahat ani jeden a je to poznat
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Ťahy

Post by drago »

Bude 100 až 125. Větší počet dělá bordel u některých eventů.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Ťahy

Post by nezmar »

ako zaviest speedy by mozno nebol zly napad, ale nestaci iba zvacsit tahy. Potom to chce jednu premennu, ktora bude urcovat rychlost sveta

ak pocet tahov je 100 (defaultna hodnota) tak potom jej zvacsenie na 500 znamena, ze vsetko sa musi byt nasobit 5-timi, alebo naopak delit 5-timi

priklad:

pocet tahov: 5*100
velky utok: 24/5 hodin = 4 hod 48 minut
obnova eventu: 2hodiny /5 = 24 minut

urcite sa najde par ludi, ktory by chceli dat rychlovku a napr. cez vikend namaju co robit :D -> len take rychle rozbitie
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Ťahy

Post by John-ka »

Tady jsem si ještě nezaspamoval, honem to dohnat...
nezmar wrote:...priklad:
pocet tahov: 5*100
velky utok: 24/5 hodin = 4 hod 48 minut
obnova eventu: 2hodiny /5 = 24 minut
urcite sa najde par ludi, ktory by chceli dat rychlovku a napr. cez vikend namaju co robit :D -> len take rychle rozbitie

Možná by výhledově, až budou loi hrát zase stovky lidí, nebylo od věci nechat ty plenění nechat obnovovat i častěj. Když je nás tu pár, tak se během dne o ně nějak podělíme, ale s více lidma se prostě na některé v zajímavých pleněních taky nemusí vůbec dostat.
Speed by byl fajn, jen to chce nějak upravit jako pro battleground ( a zrušit prvních cca 500tahů, což by byl na speedu opruz). A samozřejmě omezení klikání!
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
Sunamar
Posts: 29
Joined: Sun 02. Feb 2014 9:09:58

Re: Ťahy

Post by Sunamar »

Souhlasím, v tomhle počtu se o to prostě podělíme, jelikož je tam 10 volných na hrstku lidí. Samozřejmě ne všichni dobyjou to, co by chtěli (sviňskej Mucus :D ), ale furt jim něco vyzbyde. Co se tahů týče, já bych dal takových 125-150/den max., jelikož hraju třeba 3 účty a nesedím u toho 12 hodin denně :D

Sunamar
Post Reply